Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Ja też chętnie popróbuję naleweczki,bo lubię pigwę:) Ojejkujejku,jesteś super!!!pachnąca dziewczyna:D wszystkiego najlepszego :D Piękna rocznica-3lata:D🌻🌻🌻 Stepper doszedł-fajne toto:)ale w związku z napływem różnych osobistości i nawałem pracy nie mam kiedy wypróbować. Sądny-jakie wykonujesz ćwiczenia rozgrzewające? Martunia:) Jovik:) Pachnąca Aga:) Regres:) Mario-came back-:):):)dasz radę!!! xx444,jednak jest tyle potraw do szykowania,że ja od zawsze szykuję wcześniej:)Dziś bigos robię i daję do słoików.Od razu mam na Sylwestra te potrawy:) 🌻Nie palimy🌻 pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Witajcie kochani 🌻🌻🌻 Miałam odmeldować się rano ale jakoś zajęłam sie latanie po sklepach. Nie lubię robić zakupów na ostatnią chwilę, bo to i drożej i bardziej nerwowo się kupuje. Ja oczywiście BP, pachnąca🌻 i jakoś odpukać depresja minęła (zobaczymy na jak długo) Zyczę Wam miłego popołudnia i przypominam o nie paleniu!!! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
aha, nie napisałam Wam, że kupiłam sobie zajefajną bluzkę za 5 dni niepalenia.:-))))))))) Nie to, że chcę się pochwalić, ale w takich momentach człowiek uświadamia sobie, ile stracił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m@rtunia@-----a dlaczego mialabys sie nie pochwalic nam ze sobie cos fajnego kupilas??? zawsze sie dzielimy radosciami i smutkami :) ja na dzien dobry za fajki kupilam sobie fajny telefon tzn wzielam w wyzszym abonamencie niz zwykle moglam sobie pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich....... Ale tu cieplutko....:) U n mnie blady strach !!!! O to czy dotrwam do soboty palac..? nie podchodza mi fajki...ale nie chce fault strata...walnac !!! Wiec jaram, choc nie smakuja ni cholery..... W sobote je rzuce, w takim razie z wielka przyjemnoscia .....:) Wczoraj sie natknalem, na zapasowe pudelko champixa..i cale szczescie...bo powinienem juz od paru dni dwa razy dziennie przyjmowac dawke. pozdrawiam wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario dzisiaj jest sobota ja mialam w szafce caly wagon fajek,wreczylam je nie milemu gosciowi i wywalilam go za drzwi razem z tymi fajkami 23.02.2008 o godz 12.00 ale narastalo to we mnie wczesniej juz,wszystko smierdzialo,swiezo wyprane ubrania wyciagalam z szafek smierdzace,siersc kota nawet capila,ze nie wspomne o dzieciach ;/ ochydztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka..... A samochod...to tak mi capi....ze szczegolnie teraz jak jest wilgoc w powietrzu nie do wytrzymania !!!! Oj bede go szorowal...gruba szczotka !!!! Jak wylazi ten syf z czlowieka przez skore....to jest koszmar...myjesz sie i smierdzisz nadal....:( Wystarczy bo mi sie robi nie dobrze......to dobrze...:) pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje, buziaki i kwiaty - no cudne są - :) !!!! Może to nudne już - ale powtórzę - niech tam - na tym topiku panuje tak sprzyjająca i familijna atmosferka, że każdy powinien tu trafić - kochani jesteście :) 😘 miłego wieczorku i wytrwałości PACHNIDEŁKA moje - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku ja ci nie zlozylam gratulacji,co za gafa ;/ to teraz nadganiam :) Mario co do auta to najlepiej oddac je do prania,np na ozonowanie tapicerki i foteli i swietne sa tez odswiezacze powietrza choinki black classic,po takim praniu czesto je wymieniac tak zeby zawsze byl intensywny zapach.Po jakims czasie pozbedziesz sie smrodu,swoje poprzednie auto kupilam od faceta ktory kopcil jak lokomotywa i wogole byl fleja to mam doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki......wypiore go na dnie rzeki jak bedzie trzeba....:) ...po swietach...wsadze cala choinke....bo to combi....:) Widzialem ten czarny zapach, nigdy go jednak nie kupilem..... przetestuje........ ......musze leciec.....mam nocke.....pilnuje szpitala zeby go nikt nie ukradl...ha ha ha pozdro....trzymaj sie sadny dzien......wszystkim zycze..pachnacego wieczoru......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...... Co tak tu cichutko ?......rozumiem wszyscy na mszy... prosze sie pomodlic za moj sukces ..bede wdzieczny :) Ale mialem dzisiaj przygode z samitkiego rana..normalnie sobie kawusie zrobilem..i kosztowalem ja z nalezytym namaszczeniem...... Potem spacerek.....i nagle mnie oswiecilo...ze zapomnialem zpalic do kawki !!!! ha ha ha ha To wlasnie zrobilem usmialem sie jak dziki....:) Niezly numer..prawda ?..... pozdro wszystkim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) mario-came back :) fajnie, że do nas dołączyłeś, życzę Ci byś dał radę pokonać śmierdziela, by twoje życie zaczęło pachniec:) pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grono 🖐️ wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 :D a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D mario-came back :) słuszna decyzja kawa wypita bez peta dopiero czuć prawdziwy smak kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziewczynki piękne wyniki. tak trzymać. Mario witaj :) maRtusia polecam melisę na nerwy :) agusia Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Witajcie kochani 🌻 Melduję się pachnąca🌻 i oczywiście BP. Dzisiaj troszkę później piszę bo zaczynam wpadac w wir przygotowań do swiąt. W ten oto sposób zapominam o paleniu, tylko jakich dupek w autobusie tak mi jechał fajkami, że myślałam, że go........ Żabko dziękuję za wsparcie i radę, jesteś kochana, jak wszyscy na tym topiku. Dziękuję Wam, że jesteście🌻🌻🌻 Trzymam się już ponad miesiąc i jest ok.Pozdrawiam i ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nowy tydzień znowu. Sądny-gorąca dziewczyno,ja jednak będę robić rozgrzewkę,ale i tak wskoczyłam w wolnej chwili i deptałam.Podoba mi się:D Dzięki za natchnienie;) Żabko:)dziękuję za życzenia:)co u Ciebie? Martunia,Żabka bardzo dobrze radzi: pij herbatę z melisy;)ja też piłam jej dużo,nie przejmuj się nerwami,z czasem one znikną,najważniejsze,że nie palisz. Super ten zakup bluzki,należą Ci się przyjemności za to żeś taka dzielna:):):) Złośliwiec🌻 Ojejkujejku🌻 Pachnąca Aga 🌻 Jovik🌻 Grzesław🌻 Mario-came back ,to świetnie,że dołączasz do pachnących:):):)Tak,picie kawy w naszym towarzystwie jest 1000 X przyjemniejsze,niż ze śmierdziuchem;) Gengala🌻 Zapraszam na kawę i pysznego torta:) Miłego tygodnia:D:D:D🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku 7 XII moja ROCZNICA - 3 LATA !!!!" jako że mnie tu nie było w weekend ( szalałem na zakupach z żoną w Sosnowcu ;) :P to chciałem ci dzisiaj ojejejkujejku złozyć życzenia a zarazem pogratulowac tych 3 wspaniałych lat bez nikotyny 🌻 🌻🌻 Oby tak dalej droga koleżanko,oby tak dalej załoga 🖐️ :D a gdzie Lorisia i Vonk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Witajcie moi kochani w nowym tygodniu🌻 Ja jestem pachnąca i BP :-)))))))) @gusiu moja droga i Żabko również zaczęłam popijać meliskę, jak mi poradziłyście i jakoś nerwy odeszły (ufffff) I jakoś leci spokojnie kolejny tydzień rozpoczęty :-)))))) i wiecie co????, jest mi z tym bardzo dobrze :-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Aha, ale gafę popełniłam :-( Wszystkiego dobrego w nadchodzącym tygodniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co????, jest mi z tym bardzo dobrze " martunia i o to chodzi w tym sporcie ;) Jestes na własciwej drodze do lepszego jutra :) do jutra bez nikotyny Swietnie ci idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani wieczorkowo:D Korzystając z dostępu do komputera pochwale się wynikiem:D Nie palę już 102 dni (+ 18g20m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 3082. Będę żyć dłużej o 23 dni (+ 13g12m09s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1664,77 zł! Trzymam kciuki za nowych i starych pachnących przyjaciół, to prawda bez WAS NIE BYŁO BY WIĘKSZOSCI CZŁONKÓW TEGO TOPIKA to magiczne:) Listę zrobię jutro więc poproszę nowe świeżynki o napisanie od kiedy nie palą 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Żabciu kochana już piszę :-)))))) NIE PALE od 7 listopada br Właśnie popijam meliskę , tak jak moje drogie mi doradziłyście. Niedługo Święta, bardziej myślę o nich niż o śmierdziuchach, ale na topik muszę codziennie wpaśc i coś namazac- wtedy czuję się lepiej, trzymajcie się cieplutko dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×