Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzień dobry. Marza też lubiłam palić,ale teraz wolę zjeść marchewkę niż spalić papierosa.Pomyśl,czy palenie jest smaczne,przecież śmierdzisz...Rzuć i melduj się codziennie. Nadzieja 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻x4 Prawie już weekend:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien ja tez bym wolał mróz niz góry sniegu :) Ale z drugiej strony to fajnie sie spaceruje jak jest tak - 3 stp ;) 🖐️ załoga Ja wczoraj zjadłem 6 pączków i nie mogłem spać :O bo chyba za bardzo sie przejadłem Teraz pączka dopiero za rok ruszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy:P dzisiaj Obiedli sie wczoraj wszyscy pączków to i dzisiaj wszyscy spia Zycze wam udanego weeekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie sypie jak cholera, mam już dosyć zimy :-(( Czekam na wiosnę, bo jakoś nie mam na nic ochoty i mam deprechę Czekam kiedy to minie, muszę przetrwać i tyle. Dlatego taka gadatliwa nie jestem :-(((( Ale czytam Was moi kochani ciągle, bo na papierocha mam chęć jak mam taki nastrój do d..py Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz nie sypie,ale cale do poludnia w Rudzie walilo sniegiem bez opamietania ;/ Regres bo jak sie za paczki czlowiek bierze to najpierw w paczke rapacholinu powinien sie zaopatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Witajcie, Napewno dostanę OPR, ale co tam. Znów zaczynam! Skończyłam paczkę i mówie koniec. START!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 1302
Dziękuję @gusia bardzo bardzo dziękuję i bardzo bardzo mi tu z Wami dobrze; Regres od samego początku byłam tu z Wami od pierwszego dni niepalenia, jestem i będę bo Wy jesteście Cudni i Wielcy i z Wami można wszystko; wszystkich gorąco pozdrawiam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie prawie śnieg stopił się. Mnie dopadło zapalenie pęcherza:(a jutro wyjazd do kina. Nadzieja Zostań z nami,przetrwałaś te dni,to teraz zostaje Ci tak trzymać.Wielki szacun:D Goldena Naprawdę na kiepskie samopoczucie popij herbatę z dziurawca i uśmiechnij się chociaż raz dziennie.Codziennie rano wyobrażaj sobie,że jesteś szczęśliwa:) O mnie pomyślcie,ze jestem zdrowa. Marta Rzuć i melduj się codziennie. Miłego dnia dla wszystkich BP 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zrobila moja siec komorkowa?? podniesli cene tej N8 ze 109zl na prawie 800 w abonamencie 79,90 na 24 miesiace!!! jak na allegro te nokie po tysiac chodza.Pogielo ich calkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki @gusia, za godz. wyjdę do sklepu to wejdę do apteki po dziurawiec Tak to bywa w życiu, jak się wali to wszystko na raz, a ja teraz na odwyku to bardziej biorę do siebie wszystko i się denerwuje i martwie U mnie też się topi śnieżek, ale słońca nie ma :-((( Oby do wiosny, może będzie lepiej Trzymajcie się ciepło moi kochani Sadny jak to? Tak podrożał telefon????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwyku tytoniowym oczywiście i boję się żeby nie ulec :-((((9, bo złe myśli mnie nachodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,wrocili do ceny z przed obnizki. no to teraz juz calkiem nie wiem co wezme na przedluzenie umowy.Jak mam 1000 wydac to kupie bez wiazania sie umowa.Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zapalenie płuc... teraz rzadko się udzielam bo w pokoju gdzie komp stoi zimno jak cholera . teraz pisze z komórki ale jest limit na 256 Znaków tylko . Pozdrawiam trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam Napisze że zapłaciłam za okulary 450 zł a okazało się że lekarz źle dobrał mi szkła i nie widzę dobrze teraz jest tragedia i znów muszę iść do lekarza i wyrobić kolejne szkła :( i Kolejna fortuna tylko skąd to wziąć eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka najdrozsze sa oprawki a te juz masz,za szkla az tyle nie zaplacisz,ale nie zmienia to faktu ze czeka cie dodatkowy wydatek, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pozdrawiam wszystkich Was🌻 u mnie fajna pododa, temperatura dzis była dodatnia i do tego słoneczko swieciło:D Blizej wiosny chyba:D Trzymam kciuki i ...oby do wiosny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w niedzielny poranek U mnie pada nie wiadomo co :-(( Oby do wiosny :-)))) @gusia dziurawiec kupiony, zaczęłam popijac, tylko nie wiem ile razy dziennie można go pic Problemy życia codziennego, pogoda za oknem do d.py to wszystko sprawia, że jestem jeden kłębek nerw.Mam nadzieję, że to przejściowe i niedługo wyjdzie słońce i zaświeci dla mnie :-(((( Ale tak to jest w życiu :-(((( Dobra, bo Was zamęczę swoimi problemami, kto ich teraz nie ma? Ale tu jak sobie poklikam to jakoś lżej na duszy. Trzymajcie się cieplutko, nie będę Was budziła, bo widzę, że wszyscy jeszcze śpią Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ u mnie zadymka wieje wiatr i pada śnieg :D jest minus 3 fajna pogoda :D zapraszam wszystkich chętnych na herbatkę :D Goldena 🌼 wyrzuć z siebie wszystkie problemy po to jest ten topik będzie ci lżej najważniejsze jest to ze :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nie pada,i dobrze,juz wystarczy tych opadow za to ja mam swiatłowstręt-to wscieklizna?? ;) razi mnie monitor i wszelkiego rodzaju jasniejsze swiatlo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) melduję sie Bp,ale jakoś też od piątku nastruj do dupy :( ach pojebane życie :( ale dorze że jutro już wracam do pracy może mi się trochę polepszy :(:( milej niedzieli oraz pachnącej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja dziś miałam jechać na miłosną wycieczkę,a raniutko teściu zmarł,we śnie. Ogólnie nic mu nie było,wiec totalny szok dla wszystkich. W takiej chwili inne problemy odchodzą w kąt i uważam,że to błahostki,bo życia nikt nie zwróci.Dobry to był człowiek. No,jakiś inny świat zacznie się dla mojego Kochania,dla nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie się oby szybko wam przeszedł ten zły nastrój. Sądny właśnie problem w tym że szkła straszne drogie są te które teraz nam kosztowały 320 I pieniądze w błoto. te następne będą droższe bo będą miały cylindry eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka nie wiem jakie Ty szkla masz,ze takie drogie,ale moja corcia nosi cylindryczne,potwornie silne szkielka,bo ma bardzo mocny asygmatyzm,szkla ma z antyrefleksem i kosztowaly 110 zl na jedno oczko ma -3,5 na drugie dali jej -5 i to tylko dlatego ze jakby jej dali -8 to by sie przewracala.A nosi okularki od 2 roku zycia i juz do konca swiata bedzie musiala,bo asygmatyzm sie nie cofnie.Znam tez inne osoby ktore nosza szkla cylindryczne i zadna z tych osob takiej kwoty nie placi.Co Ty za szkla masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia, tak mi przykro z powodu śmierci teścia. Szczere wyrazy współczucia Nawet nie wiem co napisac, tak mi przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia wyrazy współczucia z powodu śmierci teścia, masz racje zycie jest najważniejsze żabka ja tez mam cylindry ale jakieś tańsze i mam z antyrefleksem. sadny mam taką wade wzroku jak Twoja córka tylko troszke słabsze szkłą. żabko jeśłi udowodnisz, ze lekarz zapisał ci złe szkła to będziesz mieć je za darmo tak było w przypadku mojej mamy. miłego wieczorku Jutro straszny dzień, nie lubie poniedziałków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 1302
@gusia wyrazy współczucia z powodu śmierci teścia, czasem tak trudno cieszyć się każdym dniem, bo to bo tamto a tu nagle może zostać zabrane to co nam zostało dane i przerwane nagle marudzenie bez powodu, ja jutro wracam do pracy po urlopie i od rana mam nastrój depresyjny, a to takie głupie- koniec nakręcania. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam @gusia przyjmij wyrazy współczucia z powodu śmieci teścia:( u mnie dziś padał deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję moi drodzy. Cały dzień wczoraj biegania i dziś też. Moje dzieciaki mają też astygmatyzm i noszą okulary.Synowi co chwile kupuję,bo coś tam pęknie,zepsuje się Teraz też chodzi bez i na gwałt trzeba zrobić.Podrzucę Wam potem str na której są ćwiczenia na oczki. Miłego dnia,tygodnia:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×