Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

@gusia gratulacje, kurcze pół roku - jak to brzmi?! U mnie też pogoda podobna, wietrznie i słonko nieśmiało próbuje wyjść Już piątek, uwielbiam ten dzień tyg. Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus a tobie co tak dziś smutno ? Co się dzieje? Nie denerwuj się złośliwiec napewno nie będzie cie bił (za mocno)Po wywiadówce nie bój się :) a tak poważnie to mocno cie przytulam żeby ci było lżej możesz się wypłakać na moim ramieniu ale nie wolno ci smarkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj regres sam w domu ;) zona poszła na koncert z koleżanką :) ale mam Lecha więc nie jestem sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie słoneczko świeci,ale wiatr zimny wieje. Śniło mi się dziś,że na dworze tak ładnie,zielono:) Ostatnie 2 dni ferii;) więc czytam książkę,a od poniedziałku czas wracać do codzienności,z czego się cieszę:)Mam w planach mycie okien. Żabko,jak synek? Pachnąca Aga,dziś już lepiej? Regres;) Złośliwiec:) Goldena :) Sądny Dzień:) Grzesław:) Mamuśka:) xx444:) Nadzieja:) Kfiat:) Gerda:) Monamas:) Kaja:) Jovik:) Lorika:) Vonk:) Ojejkujejku:) Pozdrawiam serdecznie:D Udanego weekendu🌻🌻🌻 BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Hej ludki kochane:) Zabciu dzieki za liste:) cudownie policzyłas,dziś 88 dzionek BP Normalnie szok:P powoli zapominam o fajkach..serio,mam teraz inne rzeczy na głowie:) Od dwóch dni walczę z przeziebieniem,mecze sie troszke ,ale licze na poprawę:) Wszyscy nie dowierzaja mi ze juz nie jaram:P,Moj facet zadowolony i rodzice hehe WszYSTKIm życze miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Hej. Ja też BP. Musi sie udać. Nie liczę ile to dni, nie chce, bo przez to liczenie jeszcze bardziej mnie ciągnie. Ostatnie parę dni dopadła mnie migrena, więc fajki miałam w d.... Na szczęście minęło. Miłego dnia życzę. Jubilatom składam najlepsze życzenia. A gdzie dodob? Czyżbyś sie poddała? Wracaj. Jak mi sie udaje Tobie też sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. witam U mnie też wietrznie i zimno, ale co Tam już marzec za pasem i bliżej wiosny :-) Trzymamy się i nie palimy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani agus kuba dobrze po kolejnych 2 tyg antybiotyku :( agus pachnąca jak dziś w szkole i jak samopoczucie ? Muszę pomyśleć jak skopiować folder z lista bp z komputera na telefon u mnie piękne słoneczko za oknem aż chce się żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u mnie tez wieje jakby sie ktos powiesil ;/ ale jest cieplo i niech juz sie nie ochladza byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest nie palic:):):) Pozdrawiam wszystkich, gratuluje rocznic wiekszych i mniejszych:):):) Fajnie ze jestescie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Żabciu to zależy jaki nasz telefon, bo te series 40 nie poradzą, series 60 może dadzą radę? U mnie dziś chłodniej, bo zimny wiatr i pochmurno, a przynajmniej fajnie, że śnieg zjechał:-) pozdrawiam Was wszystkich, a Paniom rączki caluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stwierdzilam ze skoro siec tak wywindowala cene za N8 to sobie wezme Lumie :) 710 bo 800 za droga i nie wierze zeby do 3 maja opuscili cene.Trzymajcie kciuki zeby wogole ktorys z moich upatrzonych telefonow sie utrzymal do tego 3 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie piękny poranek,słoneczko świeci,jest 12 st C.Brakuje tylko zieleni. Po obiedzie biorę Kochanie i psa, i jedziemy do lasu:) Mart@-tak trzymaj! Dodob? Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaaa1234
kurcze nie daje sobie rady.... tak strasznie chciałabym dołaczyc do was ale póki co nie potrafie, męczy mnie to palenie, dobija psychicznie a jednak ...pale dalej, do tego po kryjomu wlasciwie, gdzies cichaczem na balkonie, na spacerze z psem , tak zeby nikt nie widział ....ile to sie musze nakombinowac ...pale duzo i długo i mam dosyc....juz podejmowałam próbe ale nie wyszło ....boje sie po prostu,ze znowu polegne, wstyd mi i złość mam na samą siebie, jakas bezradna i durna jestem... ten papieros mna rzadzi i ni cholery nie wiem jak zacząc ....pozdrawiam was wszystkich i naprawde szacun, chciałabym jak wy odliczac dni, miesiace, lata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zacznij odliczanie :) zastanow sie co najbatdziej przeszkadza Ci w papierosach i podejmij decyzje jedyna sluszna i ostateczna :) fajki wywal albo daj bezdomnemu i zacznij walke,bedzie ciezko,nikt nie obiecuje ze bedzie latwo,ale da sie przezyc i ani sie obejrzysz jak na liczniku stukna Ci 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :-) u mnie dziś wieje zimnym wiatrem i pada śnieg:( ale pomimo tego was gorąco pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco🌻 U mnie pogoda nieciekawa :-(((( Cały dzień leniuchowałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie dziś słoneczko też:)ale trochę pomroziło. Wczoraj wiatr był zimny:(ale jednak jak świeci słoneczko to tak przyjemniej:) Dziś biorę się za mycie okien,takie przedwiosenne porządki. Sądny,bądź dobrej myśli z tym telefonem.Dobrze,ze przypominasz,bo ja też muszę się dowiedzieć,czy już czas na zmianę.Na pewno to będzie Nokia,ale jaka,to nie wiem. Zosia Najważniejsze,że chcesz skończyć z paleniem.Teraz tylko trzeba to rzucić w pieruny! Zobacz ilu osobom to się udało.Czytaj ten topik od początku i melduj się,mi ten sposób się sprawdził,Goldenie i innym też. Zobaczysz jak wspaniale jest pić kawę w naszym towarzystwie BP:) Pozdrawiam wszystkich 🌻 nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowo :D 🖐️ U mnie fajna pogoda,herbata zielona na biurku i stos faktur do przejrzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u mnie dziś słoneczko za oknem ale za to w sercu coś tak smutno ... Może potem się naprawi to serce. A i no przecież Zapomniałam o najważniejszym dziś w nocy śniła mi się sądny dzień że urodziła dziecko a ojcem był jakiś chłopak lat 20 kilka ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień więc jak tam pociecha? rośnie ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko,ależ masz sny;) Uff,nasprzątałam się,że ho ho:)W domu przyjemnie i pachnąco.Zaraz dzieci zaczną zjeżdżać się ze szkół,podaję obiad i uciekam na dwór. Meldować się od poniedziałku🌻oczywiście BP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko!!! ha ha ha Zabka no to Ci sie udalo,ale powiedz ze takie ciacho ten 20-latek ze az jajniki bola :D powiedz,powiedz,powiedz :D Regresku no baaaa rosnie jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam wrażenie, że się znacie osobiście, tylko ja nie od was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny ciacho ciacho mrau :)nie mnie odp przez tel :) ja właśnie ćwicze ;) grzesiu bo my jesteśmy jak jedną wielka rodzina jesteśmy dla siebie wsparciem nie tylko w liczeniu dni bp i walce z nałogiem ale także w ciężkich sytuacjach jak ktoś straci pracę albo kogos bliskiego jak kogos boli kręgosłup jak ktoś się żeni lub wychodzi za mąż i jak po prostu ktoś na dola jesteśmy tu dla siebie i dla innych. Bo to magiczny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×