Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość Szukam żabki
Witam Wszystkich tego forum.Niepokoi mnie milczenie żabki.Proszę odezwij sie do nas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam poniedziałkowo:) Będąc na plaży zauważyłam ile to kobiet pali.Nie ciągnęło mnie wcale,tylko tak obserwowałam z myślami,że ja też tak jarałam,a po co to?W tej chwili wydaje mi się to strasznie głupie,ale to nałóg jest i organizm domaga się,jest to też rytuał w codzienności. No,ale teraz już moje myśli krążą koło przyjemniejszych rzeczy,a w przeszłości ciągle o paleniu i rzucaniu palenia myślałam. Namawiam moją cioteczkę,żeby zamontowała sobie liczniczek i odliczała dni BP,zobaczymy,jak to będzie.Gdy się spotykamy,to wypytuje mnie o życie pachnące,a ja przedstawiam w samych superlatywach,więc ona też tak chce. Dodam jeszcze,że już mogę się spotykać przy grillach itp itd.tylko alkohol odłożyłam,czasem kieliszek wina,czy babskie piwo. Miłego tygodnia BP🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ps,czy nikt nie obchodzi żadnych rocznic BP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Śniło mi się,że popalam.Gdy się obudziłam,to nie byłam pewna,czy ja palę czy nie palę? Śmieszą mnie takie sny teraz,choć kiedyś wywoływały strach.Trzeba mieć się na baczności i pamiętać,że warto być pachnącą,a jeden mach może zniszczyć cały wysiłek niepalenia.Moja znajoma wróciła do papierosów po 2 latach abstynencji:( Miłego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Trzeba miec sie na bacznosci caly czas. Ja tez zaczelam palic po kilku miesiacach. Przyszedl taki dzien ze pomyslalm,po co ja to robie,dlaczego nie pale.Kupilam papierosy i myslalm zapale sobie od czasu do czasu.Tak sie nie da.Wiec znowu zaczynam od nowa dzis mam 5 dzien BP.Jestem madrzejsza o doswiadczenia i dalej chce byc nie palaca.Pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) @gusia:-) Furnico:-) nam lubiącym palić, kiedy już rzucimy to nie wolno ich tknąć, bo organizm kiedy spróbuje to będzie się domagał kolejnej dawki nikotyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław:) Furnico,powodzenia! Zaglądaj do nas. Nie warto palić,nie warto ponownie przechodzić przez męki rzucania. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 324 dni (+ 19g25m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 5846. Będę żyć dłużej o 44 dni (+ 15g52m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3215,61 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w kolejnym dniu bez papierosa. Bede do Was zagladac, jak tylko czas mi na to pozwoli. Niestety zapracowana jestem,ale to chyba dobrze bo nie mysle o paleniu.Pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku-ruku-ku
aaaaaaaaaaaa...ja też tu z Wami kiedyś rzucałam..na pewno kojarzę Złośliwca..ale to było dawno i nawet nie pamiętam jaki miałam nick.. chyba postrzelona20?? nie wiem wiem,że to było dawno dawno temu...ze 4 lata ;) i spiesznie donoszę, że...NIE PALĘ! w dalszym ciągu!! jestem z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku-ruku-ku
i 'sądny dzień' też kojarzę :) Pandorka jeszcze była.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalula
Witajcie :) Przed chwilą, zainspirowana Waszymi obrachunkami, podliczyłam, że "zaoszczędziłam"niepaląc ok. 135000zł. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Szkoda ze tak malo ludzi tu zaglada. Ja mam dzis kiepski dzien i raz krzycze raz rycze.Ide w ogrodku posiedziec moze mi przejdzie.Pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spolegliwa
Mało zagląda i nic dziwnego bo tu mowa o przetworach,o pracy na roli,wąchanie kwiatów i diabli wiedzą czego? przed chałupą, oraz o tym kto z kim się bzyknie! O rzucaniu palenia nikt nie napisze,bo oni mają to juz za sobą. Syty nigdy nie zrozumie głodnego.Taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda. Bo liczylam na wsparcie. A dzis mnie nosi i to strasznie. Trudno bede musiala poradzic sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furnico Rozumiem Cię bardzo dobrze. Na takie nerwy to herbata z melisy się sprawdza:)Teraz jest świeża,więc korzystaj:) Trzymam kciuki,dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 14 07 2012 1. Zlosliwiec -----------2651 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (7 Lat 3mies 6 dzien) 2. Jovik------------------2541 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (6Lat 8mies 9dni) 3. Sadny dzien ---------1606 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (4 lata4 mies21dni) 4.Pachnąca Aga------1315 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (3 Lata 7 mies8dni) 5 Ojejkujejku ------- >1314 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(3 Lata 7 mies 7dni) 6. Regres ------------- 1240 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (3 Lata 2 mies 14dni) 7.Vonk --------------- 1040 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 Lata 10 mies 9 dni ) 8 Julka01------------ 1033 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 Lata 10 mies 1 dni) 9.Mamuska44 ------ 1021 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2Lata 9 mies 28 dni) 10 Lorika ----------- 912 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (2 lata 6 mies 3 dni) 11Grzeslaw-------- 908 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 ( 2lata 5 mies 29 dni) 12 kaja_------------- 667 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (Rok 9 mies 27dni) 13.iga44-------------- 606 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (Rok 7 mies 24dni) 14 madziuchna ------ 600 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (Rok 7 mies 22 dni) 15 monamas---------- 522 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (ROK 5 mies 7dni) 16 Mariola18-----414 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (Rok 2 mies17 dni) 17 Trufelka------341 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (11 mies 14 dzien) 18@gusia-------->329 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (10 mies 21 dni) 19 Kotki------- 264 BP ❤️ (19 10 2011) 🌻 (8mies 25 dni) 20 M@rtunia------>251 BP ❤️ (07 11 2011) 🌻 (8 mies 7dni) 21 gerda z zimowej->229 BP❤️ (29.11.2011)🌻(7 mies 15dni) 22 kfiat*kalafiora- 214 BP ❤️ (14 12 2011) 🌻 (7mies )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam BP. i tych którzy borykają się z tym problemem. Żabko świetnie że odezwałaś się.Jednocześnie BARDZO DZIEKUJĘ za licznik.Nie da sie ukryć,że czas szybko biegnie,zbliża się u mnie ROK i 8 miesięcy. Turnico świetnie że nie palisz,zanim się spostrzeżesz i również dołączysz do weteranów.Wez przykład z naszego kochanego Złośliwca,tyle długich lat BP. Jaki to jest Wspaniały człowiek,zawsze szarmandzki,życzliwy,pełna klasa.Żabko co u Ciebie nowego? Czy nadal palisz,czy może jednak rzuciłaś palenie?Pozdrawiam serdecznie Ciebie ,Złosliwca i pozostałych,Życzę udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego weekendowego popołudnia BP :D wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba Furnico 🌼 trzymam za ciebie kciuki dasz rade napisz cos od sobie ile lat paliłaś @gusia 🌼 🖐️ iga44 🌼 dzięki za pozdrowienia ja tez pozdrawiam Ciebie :D zabka 🌼 postaraj się bo chce tez zobaczyć Ciebie na liscie BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🖐️ i tych co nas po cichu podczytują 🖐️ wszystkich chętnych zapraszam na kawę :D a jak ktoś woli herbatę to tez czeka już zaparzona :D 🌼 bo my nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bardzo się cieszę,że Was "widzę" Złośliwiec,dziękuję za kawę,ja doniosę sernik z wiśniami:) Iga,odzywaj się częściej:) Żabko,dziękuję za listę.Wracaj do nas... Grzesław:) Regres:) Sądny? Furnico,bardzo się cieszę,że chandra minęła.Nie martw się,masz prawo się pozłościć,a co tam,najważniejsze,że BP! Pozdrawiam w piękną,słoneczną niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie,@gusia,Złośliwiec zawsze aktywni.Ja również BARDZO się cieszę,że WAS widzę.U Was można poczęstować się dobrym ciastem,kawką,herbatką w wykonaniu naszej przesympatycznej @gusi. Złośliwiec z @gusią,potraficie wesprzeć,pocieszyć tych którzy postanowili rzucić palenie.Mocno Was ściskam,pozostałych również i pozdrawiam.Młej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec dziękuje. Palilam 20 lat około paczki dziennie. Nie pierwszy raz rzucam. Kiedyś udało mi sie rzucic na kilka miesięcy. Zaczęłam palić z własnej głupoty. Pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×