Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzień dobry:) Iga,jesteś przemiła:) Pachnąca Aga,hej,dawno Cię nie było. Furnico Ja rzucałam kilkanaście razy,męczyło mnie palenie i niepalenie.Teraz jestem szczęśliwa BP:) Świetnie,że do nas,pachnących dołączyłaś. 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZĘ NOWE TWARZE ;) SUPER im nas jest więcej tym lepiej MOi drodzy nie palcie bo z palenia nic dobrego nie wynika ... Ja tu coś rzadko ostatnio bywam ale w pracy mam taki kipisz że nie mam czasu nawet na internet zajrzeć(taka branża) ale zgłaszam że wciąż nie palę i NIGDY NIE ZAPALE pozdrawiam ciepło cała ekipę tych starszych bywalców i tych co dopiero do nas dołaczyli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szykuje się do kolejnej proby troszke sie martwie ze nie starczy mi jeszcze sil , ale szkoda mi kasy wnerwia mnie uciazliwy kaszel i budze sie z bolem glowy:( wiec jest troche tych argumentów za... żebym tylko wytrwała eh juz niebawem zaczniemy odliczac trzymajcie za mnie kciuki tak jak i ja za was trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres:)dużo siły w pracy! Żabko,głupotą było zacząć palić,ale sama to wiesz. Trzymam mocno kciuki,są same zalety niepalenia,wady nie ma żadnej, Dasz radę!wszyscy wierzymy w Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko posłuchaj @gusi wiesz jaka jest przekonywująca bierz przykład od Niej,Złoślkiwca i pozostałych.Jak sobie radzi BP.Furnico? Trzymam mocno kciuki za Was. Jestem przekonana że poradzicie sobie.Miłego poniedziałku Wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka masz racje trudno zacząć kolejny raz,ale czym pózniej tym gorzej. Napewno wystarczy ci sił,bo już wiesz jak to jest niepalic, a jest lepiej. Trzymam kciuki za ciebie. Napisz jak długo nie palilas. Dziękuje za wsparcie. Pozdrawiam was wszystkich. Nie będę wymieniać bo nie mam do tego głowy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Furnico:) Iga:) Żabka:) Regres:) Złośliwiec:) Grzesław:) Pachnąca Aga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słoneczne promyczki posyłam za potrzebujących trzymam mocno kciuki , bo nie palić to coś pieknego żako za ciebie szczególnie mocno odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich rzucających! Od jutra mam zamiar wziąć z Was przykład i zawalczyć na poważnie ze śmierdzielami! Próbowałam już dwa miesiące temu ale od jakiegoś czasu znowu popalam. Jestem na siebie o to zła bardzo bardzo :/ No cóż, mam nadzieje, że z Waszą pomocą pójdzie mi lepiej tym razem. Trzymajcie proszę kciuki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Januu już trzymam za ciebie kciuki Pisz jak ci idzie rzucanie papierosów ... dasz radę ,jesli naprawde bardzo sie chce to można to zrobić czego tutejsi bywalcy są najlepszym tego przykładem :) Ekipa BP serdecznie was pozdrawiam :D 🖐️ i pamietajcie NIE PALIMY, PACHNIEMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jannu Trzymam kciuki:)Cudowne to uczucie-zwyciężyć tego potworka:) Powodzenia:):):) Miłego dnia BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie w gronie pachnących :) Jak na razie jestem nastawiona optymistycznie i czuje, że naprawdę tym razem chcę rzucić ale muszę być czujna bo wróg nie śpi! Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko do dzieła!! Ja też zaczynam kolejny raz od nowa więc rozumiem Twoje obawy i wątpliwości. Ja wierze,że rzucenie palenia doda mi wiary w siebie i łatwiej bedę sobie radzić z codziennymi stresami. Powodzenia Tobie i sobie życzę ;) ps.chyba dopadł mnie mały kryzys :( wieczory są zawsze najtrudniejsze echhh Pozdrawiam Wszystkich, którym się już udało oraz Tych którzy nadal walczą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jannu, zabko trzymam mocno kciuki żabko proisimy o liste razem z toba wiesz ze ona bardzo dopinguje by wytrwać :):):) miłego dnia już piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) zaczynamy od rana na razie mnie nosi ale uspokajacze w zasiegu ręki mam nadzieje ze mnie nie bedziecie miec dosyc z moim marudzeniem:P jannu jak Ci idzie? Dziękuje za ciepłe słowa ❤️ Fajnie byc tu znowu:) Trafiłam na impreze Złoślliwiec Sto Lat Sto Lat Niech żyje żyje nam :D i aż mi się morda cieszy że w dniu urodzin Złośliwca rzuciłam palenie :D:D:D Taki ot prezent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy,chlodny dzień.Składam serdeczne życzenia Urodzinowe,wszelkiej pomyślności naszemu Wspaniałemu Złośliwcowi ,który jest dla nas autorytetem,wsparciem ostoją. Dżentelmen w każdym calu,teraz już rzadko można spotkac takich mężczyzn.Żabko cieszę się bardzo że wracasz do nas,mocno trzymam kciuki.Musisz dać radę,nie ma to tamto! Jest mnóstwo osób na naszym forum które mają dar przekonywania. Na szczęście nasza @gusia zawsze jest z nami i dzielnie nas wspiera, również przyłączam się żeby Wam bylo lżej BP. .Wszystkim życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Na razie daję rade, choć pogoda jakoś tak wpływa na mnie mało optymistycznie i od rana jestem senna. Przyłączam się do życzeń, Wszystkiego Najlepszego Złośliwcu i Stu lat BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannu trzymaj się łatwo nie jest mi jest niedobrze ale trwam Damy rade musimy :) Jak dlugo paliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu się zrobiło wesoło:D:D:D CUUUUUUDDDNNNNIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Trzymam mocno kciuki dzeiewczyny. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie :D życzę miłego dnia :D wszystkich zapraszam na tort i kawę dla wszystkich moich Przyjaciół stawiam dziś :D URODZINOWEGO SZAMPANA :D dziękuję za życzenia zabka 🌼 tak pięknego prezentu się nie spodziewałem dziękuję :D Jannu 🌼 dziękuję i super ze jesteś z nami 🖐️ iga44 🌼 @gusia 🌼 pachnaca aga 🌼 Regres 🖐️ graba i wszystkim nie wymienionym 🌼 🖐️ za wszystkich potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny piękny dzień minął bez papierosa :) Postawiłam dziś na aktywność fizyczną, przejechałam na rowerze ładnych parę kilometrów :D Żabko a jak u Ciebie? Pozdrawiam serdecznie wszystkich obecnych! ps. palić nałogowo zaczęłam w wieku 19 lat, wczesniej popalałam na imprezach i takich tam, dziś mam prawie 31 więc chyba najwyższy czas zmądrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec Sto lat:)Wszystkiego najlepszego!!!🌻🌻🌻🌻🌻 Jannu Będziesz coraz bardziej aktywna fizycznie i będziesz mieć tą chęć poruszania się;) Ja w tej chwili ogromnie żałuj ę,że paliłam.No,ale w końcu zmądrzałam,Jannu pięknie jest zaczynać każdy dzień BP.:D Żabko,proszę się meldować. Grzesław,co u Ciebie? Furnico,a Tobie jak idzie? Dziś idę na imprezkę,czeka mnie pachnąca kąpiel,kosmetyczka,fryzjer.A co tam sobie żałować.Już mnie takie imprezy nie przerażają 2xBP-bez palenia i bez picia.Bawię się świetnie,oczywiście pamiętam o tym,że jeden mach może zniszczyć tak cudowny okres. Jestem inną osobą,taką jaką zawsze byłabym,gdybym nie paliła.Dym otumania. Warto być pachnącym. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień drugi Ciężko jest ale wiem ze warto Zmienne man nastroje od napadów wscieklizny do blogiego spokoju dziwne to:) caly czas słucham spokojnej muzyki to mi pomaga Aguś udanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi drodzy,zaczyna się robić ciepło. Miło się czyta że Żabka i Jannu nadal BP. To wspaniale że rozsądek jest górą. Żabko,Jannu trzymam za Was mocno kciuki.Bez wątpienia poradzicie sobie. Nasza @gusia dziś świętuje, życie jest piękne,nie ma co sobie żałować! Miłej zabawy Ci życzę. Udanej soboty Wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tak ciezko ze za chwile ide spac:/ nawet nie to ze ciagnie mnie do palenia ile to ze mnie wkorzaja osoby w moim otoczeniu wymadrzaniem sie nie znajac tematu eh oby jutro bylo lzej jannu jak tobie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×