Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość witch321
Witam wszystkich cieplutko, kochani stawiam wszystkim trzypiętrowego torta i wielkiego szampana. Stuknęło mi dzisiaj 300 dni. Jestem z siebie mega dumna. Idę dzisiaj kupić sobie jakiś prezent. Pozdrawiam całe pachnące grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, skoro innym się udaje to czemu nie mnie,nie palę dużo więc może nie będzie tak zle jednak ta chęć sięgnięcia po papierosa :O Właśnie ściągnęłam książkę którą dostałam od kogoś z kafe przed chwilą.Podobno jest rewelacyjna Allen Carr-Łatwy sposób na rzucenie palenia.Jak przeczytałam opinie o niej to aż mnie zamurowało...niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny... ja ma defekt muzgó, hehee hiii:p Wszystkich pozdrawiam serdecznie:) Rzucajcie to świństwo:) Witch-> gratulacje:) lepiej mieć 300 dni BP nić wypalić 300 kiepów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini zajmuj czyms rece kalwiatura kompa albo telefonu,dlubaj slonecznik,albo jakies nie wiem robotki reczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien wiem wiem, w pracy jak jestem to nie mam z tym problemu,tylko gorzej w palącym towarzystwie, w pubie ze znajomymi,ale z racji ustawy może będzie łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w przychodni byla taka grupka facetow znajacych sie,pewnie z jednego zakladu,slyszalam jak tam jeden drugiego za fajki opieprzal,ze moze sobie isc gdzies tam ale i tak go z tamtad wyciepna bo sie nie pali i koniec,a reszta sie smiala,ale raczej z tego palacego co tak koniecznie chcial sobie pojsc zapalic,tak z tych rozmow wynikalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawa jak będzie w Polsce z tą ustawą,bo jakoś nie wyobrażam sobie np.dyskotek w których się nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch gratulacje za 300 dni zagladaj do nas czesciej :) no jovik defekt mózgu i u ciebie :P idż zobaczysz jaki fajny klimat :) mini driver od dzisiaj zakaz palenia :P Masz szanse rzucić :D loriś :D:D:D hahahahaha ma kac , loriś ma kaca :P:P:P hehehe zdarza sie :) Ciekawe co robiłaś jak ci sie urwał film? Może ktos ci zrekonstruuje wersję zdarzeń :) z jakiej okazji taka balanga była ? pozdrowienia dla całej ekipy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dawno nie zaglądałam a tu takie tematy!ho ho!:D Ira to kiedyś była moja miłość:DPlakaty na ścianach,ja zakochana w Gadowskim i tych jego włosach....hihii Ale jakoś we wrześniu byłam na koncercie Dżemu....też fajnie,ale to nie to samo co z Ryśkiem....kurczę,ale stara już jestem;) hihihi buziole kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty mamy tyle lat na ile sie czujemy :) ja mam ciagle 18 :) dobra ide spac powolutku :) trzymajcie sie pachnaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ire,Proletaryat,Dżem( z Ryśkiem) Kult,Odział Zamkniety,T,Love Armia,Kobranocka to stare dobre czasy :) ja to sobie SzYMONA obejrze i też ide spać 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nadal pachnaca i niepalaca :) Wpadlam w okropny dol i jestem na prochach ale ciesze sie ze nie pale jedyne co to jest plus :) Tym co mieli jakiekolwiek rocznice to zycze wszystkiego dobrego i trwajcie nadal w niepaleniu 🌻🌻🌻 Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku pokarze sie znowu za jakis czas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noge lewą i bok mam posiniaczony ehhh jestem pijus, zul pelna geba" czyli chyba i gleby były :);) zdarza sie i tak ... złajdaczyłaś sie ? ale to mama więc musi trochę popsioczyć nie martw sie , na mnie tez kiedys krzyczała że sie ochlałem jak herbatnik :P fajnie sie bawiłas i to sie liczy a że troche przedawkowałas ? no cóz zdarz sie i najlepszym :D świat sie nie zawali , teraz pij duzo Isostarów PowerRaidów i innych izotoników a zobaczysz że szybko wrócisz do formy . Ja tez miałem w Piatek balangę i tez zdrowo było , ale z kulturka i grzecznie wróciłem do domu ok 1.00 :D 🖐️ zaczynamy wtorek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres:D Babie wychowanej na latach 80-tych mówisz o klimatach???;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie ładne kwiatki ale tu balujecie ;) ja juz nie pamietam czasow kiedy mi sie film urywał teraz to chyba ze zmęczenia ;) ale jestem szczesliwa wczoraj udalo mi sie namowic meza na prezent czyli 12 zabiegow lipomasage ktore jak dla mnie kosztuja fortune i cos mi oszczedzanie nie wychodzi wiec mam gwiazdkowy prezent i dla siebie i dla meza bo on bedzie mial na sylwka piekna zone : ) bez flaczalej skorki tu i owdzie ;) jesli chodzi o alkohol to tez musze pprzystopowac co lubie wieczorkiem usiasc i napic sie piwka czy innego trunku to to puste kalorie to po co mi zabiegi , a tak poza tym to ksiadz przyniosl juz mi oplatek w centrach handlowych tez juz swiatecznie wiec powoli i ja czuje ta atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muzyka reege i punk to powiazane ze soba klimaty :) ja tam pomimo ponad 30-chy na karku nadal uwielbiam tą muze ... co do tych fot wyzej drastyczne troche ale jednak prawdziwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika to ty malolata jestes ja mam 15 lat wiecej :( pewnie dlatego juz zapomnialam co to imprezowanie :) teraz jestem pania po 30 stce prawie przed 40 stka i skupilam sie na czynnosciach ktore troche zatrzymaja czas albo chociaz bedzie mniej widoczny. mam nadzieje ze natura i tak sie ze mna lagodnie obchodzi i nawet kosmetyczka powiedziala ze mam skore 2o kilku latki ale mam jakas obsesje po tym rzuceniu palenia teraz w druga strone czyli ujedrnienie zeby moje cialo nie mialo oznak dwojki dzieci ;) czas pokarze czy po zabiegach znajde nastepny defekt ;) cos trzeba zwalczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Lorika- dobrze jest posłuchać, co o mnie sadzi taka pani po "20" stce:P Ja uważam, ze ten wiek, który osiągnełam jest najlepszy w moim zyciu (pod względem oczywiście samo spełnienia). Teraz mam czas dla siebie... dzieci juz prawie dorosłe:) Moge iśc np. na imprezę i wrócic o której chcę, nie martwiąc się o opieke nad dzieciakami...:D Mam więcej środków pieniężnych na swoje "szaleństwa", więcej czasu....ech :D:D Niech żyje 40stka!!!!! Wiem, to nie trwa wiecznie i na pewno wraz z upływem lat będe może bardziej "moherowa" ale co mi tam!!:D:D Korzystam z życia, oczywiście nie zapominam o swych obowiązkach i statusie mamy:D:D ;) Duchem jestem młoda, uwierzcie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... dobrze, że mama ma o sobie dobre mniemanie:) I tak trzymać!! Mam koleżanki, juz ich czasami nie poznaje...:( zero radości życia, ciągłe narzekanie, żale o wszysko do wszystkich...tylko dzieci, dom:( Tylko, kurna, gdzie tu mąż??? Jak dzieci juz poza domem to czas najwyższy odświeżyć związek! !!! Nie które nawet mi mówią, że mężowie wynieśli "sprzęt" na strych!!:p Nie wierze, być może tylko "przenieśli" w inne miejsce??:p Fajny topik, mieszanka pokoleń, pogladów i...sympatyczne gęby!! Tylko zastanawiam sie, gdzie nasz Złośliwiec??? Tak mało go tutaj jest:( Złośliwcze, gadaj tutaj z nami, wiem..wiem... nawijamy tu czasami takie farmazony, że wstd!!!! :D:D Ale odezwij się, bo bez Ciebie ten topik jest jak studnia bez wody!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożeeee coż tu za poważne dyskusje ;) Piciem się nie przejmujcie, jeśli Wasz topikowy kirus, czyli ja od ponad półtora tygodnia nie miał łyka piwa w ustach, to znaczy że kazdy może ;) ;) ;) Co prawda u mnie to konieczność, która niestety bedzie trwała jeszcze z 10 dni, ale znam takich co jak sie poczuja lepiej przerywajją leczenie na rzecz piwka czy drineczka ;) Ja ciągnę kurację do końca.... a potem...... U mnie z dbaniem o siebie to częsciej bywało tak, że zeby piwko w boczki nie poszło wolałam nie zjeść obiadu, a czasem nawet obiadu i kolacji a browarek przed telewizorkiem wieczorem owszem :) cóz kazdy ma swoje słabości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×