Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

o jakie fajne dyskusje :) szkoda ze juz musze isc z pracy :O bardzo lubię i podoba mi się aktorka Grazyna Wolszczak," a dla mnie kwintesencja fajnej i dojrzałej kobiety jest Katarzyna Herman :) i nie powiem bo mi sie podoba :) 🖐️ trzymajcie sie,tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusiaqqqqqq89
Witam ! Ja rzuciłam palenie parę lat temu i czuję się znacznie lepiej. Mam w ogóle swoistą obsesję na punkcie zdrowia od tamtego czasu, dbam o siebie bardzo ! Sprawdziłam nawet w [url=http://vsevidno.com/vipozi.html] kalkulatorze śmierci ile mi zostało i się znacznie uspokoilam, wiem ze jeszcze troche zycia przede mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja rzuciłam palenie parę lat temu i czuję się znacznie lepiej. Mam w ogóle swoistą obsesję na punkcie zdrowia od tamtego czasu, dbam o siebie bardzo ! Sprawdziłam nawet w [url=http://vsevidno.com/vipozi.html] kalkulatorze śmierci ile mi zostało i się znacznie uspokoilam, wiem ze jeszcze troche zycia przede mna . Wpis powyżej nalezy do mnie , przepraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja rzuciłam palenie parę lat temu i czuję się znacznie lepiej. Mam w ogóle swoistą obsesję na punkcie zdrowia od tamtego czasu, dbam o siebie bardzo ! Sprawdziłam nawet w [url=http://vsevidno.com/vipozi.html.php] kalkulatorze śmierci ile mi zostało i się znacznie uspokoilam, wiem ze jeszcze troche zycia przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja przyłącze sie do zwierzeń na temat picia:P No więc nie tknęłam żadnego alkoholu od 14 10 :D i zapomniałabym dodac że nie moe pic przez co najmniej 6 mies i nawet urodziny jakos tak bez niczego dlatego pewnie miałam mirene:P Ale jestem szczęśliwą bez używek i wolna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka, czyżby ci się rodzinka miała powiększyć? ??? Mnie generalnie niepicie wychodzi najlepiej wtedy kiedy nie moge, bo na zasadzie "nie chcę" to baaardzo rzadko ;) Nie bieżcie mnie przypadkiem za jakiegoś menela, nie upijam się codzień, ale ze szlaneczką piwka mozna mnie często wieczorkiem zastac....ale jedną, góra dwoma ;) Szaleję tylko na imprezkach, ale wtedy to wolę whiskacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś jak ty sie urodzilas to juz de mono gralo i zaczelo byc znane :) a rok pozniej bylam w technikum i zaczely sie koncerty,zgrane paczki przyjaciol i zycie takie jakiego nie jeden nigdy nie skosztowal,oj jest co wspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ Fajny topik, mieszanka pokoleń, poglądów i...sympatyczne gęby!! Tylko zastanawiam sie, gdzie nasz Złośliwiec??? Tak mało go tutaj jest Złośliwcze, gadaj tutaj z nami, wiem..wiem... nawijamy tu czasami takie farmazony, że wstyd!!!! Ale odezwij się, bo bez Ciebie ten topik jest jak studnia bez wody!!! jovik 🌼 chyba się pomyliłaś, bo nie świadczy to ze mam swoje lata ale zawsze byłem i będę małolatem :D tylko najgorzej jak spojrzę w lustro nie mogę poznać sam siebie, ale co tam całym sercem jestem małolatem przynajmniej tak się czuje :D lorika 🌼 małolatko :D ja mam się gniewać za co ??? tylko nie myśl ze złośliwiec jest stary i siedzi z różańcem w rękach :D ja już to przerabiałem i nie stoję w miejscu tylko na bieżąco cały czas do przodu :D no dobrze mogę być starym zgredem ale !!! z sercem małolata :D prawie co dziennie jestem tu ale nie zawsze mam natchnienie żeby coś tu skrobnąć :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec i tak trzymaj drogi kumplu 🖐️ najważniejsze to czuć sie młodym :) a że lustro pokazuje co innego to kij mu w oko nie trzeba tam zaglądać Złośliwiec ciesz sie że masz takie a nie inne podejście do zycia :) z dystansem i humorem i to jest pełen 100 % pozytyw graba dla ciebie 🖐️ ps.a jak byłęm pierwszy raz na koncercie Armii i Proletaryatu to Loriś miała 3 latka :P ps. lece odwiedzić babcie :) 🖐️ tymczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie miala roczek ale nie martw sie lorika na koncert houku (juz z malejonkiem) zabralysmy z kolezanka jej 6-cio letniego siostrzenca,pozadny facet z niego wyrosl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesteśbie the best!!! Zośliwiec--> jakos trudno mi wyobrazic Ciebie z różańcem i moherem:) Lorika sie rodziła a ja zdawałam mature--->:P a za dwa lata urodziłam córcię:D lorika- chyba dobrze Ci z nami??? Nie zamówiłam stepera, bo rozważałam opcje orbitreka. Ale chyba sobie odpuszczę..za duzy do pokoju:( Pozdrawiam mlodych z metryki i młodych duchem:D:D żabka--> pisz do nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika małolatko jak wyżej to siałaś zamęt a teraz mowę ci odebrało :D muszę wstawić się w twojej obronie 🖐️ :D sadny dzien 🌼 Regres 🖐️ a jak ja bawiłem się pierwszy raz przy muzyce Roling Stones , Czerwonych Gitar , Niebiesko-Czarnych itd. to was jeszcze na świecie nie było :D ha ha ha jovik 🌼 a co powiesz o The Beatles :D lorika 🌼 OK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam czlowieka ktory tak spiewa kawalki beatlesow ze chyba lepiej niz oryginal :) to moj komendant druzyny z czasow harcerstwa :) te zdjecia ktore dalam na FB sa wlasnie ze spotkania po ponad 20 latach :) ten taki niski czarny mezczyzna to komendant :) kto widzial ten wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzięn- tez byłam w harcerstwie i to dośc mocno:) mój brat nawet był na zjeździe w Warszawie...:) fakt- to była komuna, ale te rajdy, np. Bieszczadzki:) ech....super czasy..:)) Mam jeszcze fotki w mundurku...obozy...wedrowne tez. Złosliwiec- Zółta Łódź Podwodna-> mówi Ci to cos???:P:D zespół ponadczasowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby nie było mam jeszcze "winylówki" i nagrania Niemena, Czarno- czarnych, Czerwonuch Gitar, Singers-ów..itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod moim wpływem?? no wiesz co Lorika??? :P:P Ja lubie Ciebie baardzo i wydaje mi sie, że jak na te marne Twoje lata to masz poukładane pod sufitem,,,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wariaci moi Jak ja za wami przepadam to nikt inny az tak :D:D:D Jestem co dzień czytam lecz nie zawsze jeszcze mam sile pisać czasami dzień gorszy ...ehhhh Dzis bylam u lekarza drugi raz z tym samym (przepuklina pępkowa) ale tym razem lekarz stwierdził ze wystawi mi już skierowanie do chirurga, Łaskawy jak juz nie mogę spac z bólu i chce mi się miotać dopiero skierowanie a jeszcze pewnie poczekam 3 miesiące w kolejce:P jakby nie mógł wcześniej;( A i jutro wizyta u psychiatry:P Zapomnialam Wam powiedzieć że... dostałam na urodziny od teściowej Kapcie:(( i niby nic wyjątkowego w tym gdyby nie fakt że za każdym razem gdy jakieś od niej dostałam leżałam w szpitalu:( nie to że przesadna jestem ale... ostatnio leżalam w szpitalu w wieku 6 i 7 lat potem jak miałam 20 a jak zaczelam dostawac kapcie to bylam już co roku od 3 lat tak tak dostaje je co roku jak nie na urodziny to na imieniny 25 listopada lub na świeta:(( Normalnie co roku ... Moja szwagierka mówi zebym nie przyjmowala juz tych kapci ale jakoś tak głupio ... Vonk nie jestem w ciąży ale biorę leki i bede je brała pol roku dlateo nie mogę pic bo się film się urywa po mieszaniu i stan się pogarsza ale dla mnie to lepiej bo... czasami było jakby za dużo Caluski i spokojnego wieczoru:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- jest i sposób na kapcie, taki jak na chusteczki w prezencie!! Jak dostaniesz kapcie, to zaraz je przeklój szpilka, igłą lub wepnij agrafke! I juz po pechu- mówie Ci, to działa!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko ja też przepadam za wami wszystkimi powiem wiecej dzień bez ekipy z tego topika dniem straconym :D a poza tym jest git, topik żyje i wiara zaczeła sie udzielac częsciej :) i tak trzymać ... sadny dzien Houk z Malejonkiem był fajny na poczatku Transmision into your heart albo Soul Amunition to były kawałki :) fajne koncerty tez dawali :) złosliwiec no niestety przebijasz wszystkich ;) ja Czerwonych Gitar , niebiesko czarnych to kojarze tylko z opowiescie rodziców ... moje kapele to raczej Banda i Wanda ,Tsa, Lady Pank :) jovik to ty masz chyba piekna kolekcje płyt? i na dodatek "winylowych" to jest wrecz bezcenne w dzisiejszych czasach :) lorika tez lubie ta piosenke Niemena :) jest piekna 🖐️ do jutra załogo ps babcia moja was pozdrawia, bo jej opowiedziałem o was :) Ona sie bardzo cieszy że rzuciłem palenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przywita się babcia (1966) rocznik mówi sam za siebie - znam Wasze kapele i zespoły, ostatnio podoba mi się Ania Wyszkoni - Wiem,że jesteś tam... , jak dla mnie to zajebisty utwór, a zespół UNIVERSE - uwielbiam. Jeśli chodzi o alko. to spoko, za kołnierz też nie wyleję. Miłego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he... "Dzieci z Bullerbyn" wymiatały...czytałam w kółko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie usmialam czytajac Was:) ja tez niestety jestem nalogiem piwnym i potrafie caly dzien poscic zeby wieczorem wypic piwko lub 2 ale cos trzeba robic :) od dwoch dni szukam miejsca w ktorym moglabym zrobic impreze urodzinowa dla synka :) tego 5 letniego i znalazlam super miejsce muzeum archeologiczne organizuje urodziny tematyczne a poniewaz syn jest fanem indiana jones to taki tez moze byc temat tej imprezy i jest to super pomysl ;) teraz jest tyle fajnych miejsc w trojmiescie :) a jesli chodzi o statystyke to: pogoda deszczowa , nastroj ponury , seksu zero kilogramy ani drgną tylko portfel sie powieksza poniewaz NIEPALIMY ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob i chwała ci że nie w Mc"Donalds :D Teraz czesto rodzice ida na łatwizne i zabieraja dzieci do tej restauracji ( co osobiscie mi sie bardzo nie podoba ) To najłatwiejsze i najprostsze wyjscie a do tego bardzo niezdrowe dla dziecka !!! skansen archeologiczny ? swietny i oryginalny pomysł, na bank będzie zachwycony tym bardziej ze lubi takie klimaty Vonk tez czytałem dzieci z Bullerbyn ale najmilej mi sie zrobiło jak zobaczyłem ten Elementarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie miala bab klopotu to zaczela sukac pracy i niestety znalazla dobrze platna ale cos kosztem czegos czyli duzo pracy teraz pracuje na 1/2 etatu i luzik 2czasem 3 dni w tygodniu pieniadze mizerne ale duzo czasu dla siebie i rodzinki cieple obiadki na stole i samam nie wiem ;( po kiego grzyba ja tej roboty zaczelam szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×