Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

a wodę lubię tylko wtedy kiedy pod stopami czuje podłożę a wodę lubię tylko wtedy kiedy pod stopami czuje podłożę " kaśka czyli lubisz kapiele w wannie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ :D wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 po bukieciku :D a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D jovik 🌼 chcę oddać glos a mi nie chce przyjąć cały czas wyświetla błąd w logowaniu i co powtórzę to cały czas wyświetla błąd loris 🌼 sadny dzien 🌼 kaska-czewa 🌼 madziuchna04 🌼 mariola18 🌼 xx444 🌼 mamuska44 🌼 zabka 🌼 basiek1 🌼 pachnaca aga 🌼 monamas 🌼 Vonk 🌼 julka01 🌼 dodob 🌼 Regres 🖐️ super mieć żonę PRZYJACIELA :D Grzeslaw 🖐️ ty chłopak z Warmii jesteś wychowany w krainie 1000 jezior i nie umiesz pływać? ja jezioro widzę z okna swojego mieszkania :D do wody mam ze 100 metrów a pływać umiałem już w wieku 5 lat :D wychowany jestem nad wodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - dokładnie kąpiele to jest to :D Zlosliwiec - ja miałam to samo, za pierwszym razem nie doszedł mi na skrzynkę mail aktywacyjny więc powtorzyłam rejestracje na inne konto, mail doszedł i problem zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj złośliwiec ja muszę wziąć mapę i poszukać najbliższego jeziora, a do zalewu wiślanego to mam 7 km, ale ze znakiem drogowym "zakaz kąpieli":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamujcie mnie tym,że sa problemy z głosowaniem:(:(:( Dlatego mamy takie trudności w zdobyciu odpowiedniego miejsca😡 Ale jak mozecie- próbujcie ile się da. Ja tez uwielbiam pływac, moim marzeniem jest wyprawa nad jezioro na mazurach- zazdroszczę Ci złosliwiec widoku:) Ja zaraz spadam do domku, teraz przylał deszcz i zrobiło sie chłodno:( Czyli weekend nie naiekawszy. Złosliwiec- ty chyba masz działeczke. Powiedz mi, co wytępi mszyce? Pryskam preparatem kupionym w sklepie, ale na moich surfiniach mszyca sie gania i ma w nosie oprysk! Preparat domowej roboty z tytoniu nie wchodzi w grę bo surfinia nie cierpi tytoniu. Innych nie znam...doradzisz coś? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że Mazury jeziorami stoją, to wiem, bo widziałem z autobusu jak jechałem do rezerwy do Wegorzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje głosować w mocy, wtedy moce przerobowe wyrabiają, ja tylko raz miałem problemy (jovik wie o tym) mam 8 głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik 🌼 ja na mszyce korzystam z kupionego oprysku o nazwie to jest - Karate - lub - Decis to jest chemia można tez samemu zrobić namoczyć pokrzywy i tym pryskać Grzeslaw 🖐️ ja wcześnie chodzę spać, ale dla jovik się poświęcę i spróbuje w nocy zagłosować może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokrzywy?? Co to za metoda złośliwiec:-@, najlepiej ręcznym opryskiwaczem, a jak się niema, jakiś pojemnik z rozpylaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław:D:D Ale Ty jestes udany, hahahahhahaha :D:D Namoczone pokrzywy- czyli narwac pokrzyw, zalac wodą, skisna i ta skisnieta woda pryskac:D:D:D A Ty wyobraziłes sobie Żłosliwca, który kiść pokrzywy macza w wodzie i macha w strone roslin- pryskając!!:D:D:D No nie mogę, oplułam monitor!!!! Dobre, dobre- punkt dla Ciebie Grzesław:D:D Złosliwiec, cóz, popryskam ty Karate jeszcze, chociaz mój oprysk to tez "markowy":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw 🖐️ może nie jasno napisałem namoczyć pokrzywy w wodzie przez 2 tygodnie i tym roztworem pryskać na meszkę to nie ma chemii a do pryskania można używać opryskiwacza w zależności jak dużo tego jest do opryskania, jeżeli tylko pare kwiatów 🌼 to można w butelką z rozpylaczem taka to metoda Grzeslaw teraz już zrozumiałeś jovik 🌼 jesteś SUPER az ze śmiechu brzucho mi rozbolało i łzy mi pociekły A Ty wyobraziłeś sobie Złośliwca, który kiść pokrzywy macza w wodzie i macha w stronę roślin- pryskając! :D :D :D No nie mogę, oplułam monitor!!!! dobre to dobre :D Grzeslaw 🖐️ jesteś wspaniały z tym pomysłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję i czuję się duzo lepiej...ale jeszcze nie szaleje... właśnie wstałam aby teraz trochę pochodzic.... bedzie dobrze sądny... pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław--> nie gniewaj sie:D Ale poprawiłam sobie humor na wieczór, jak mi sie przypomina, to smieję sie sama do siebie:D Tylko mąz cos dziwnie na mnie spoglada:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadziuchna, z całego serca życzę ci powrotu do zdrowia🌻 zapewniam cię jovik, że wogóle się nie gniewam, aby więcej takich dni, a że doprowadziłem do śmiechu, to całą przyjemność po mojej stronie (jakoś tak:-D) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zagłosowałam ale pomimo wrodzonego optymizmu to obawiam się Twojego rozczarowania Jovik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Was dużo...no tak długi week i każdy odpoczywa...mam nadzieję ze pachnąco odpoczywacie,bez śmierdziela.... ja czuję sie już dobrze...zastrzyki działaja...trochę ręka bezwladna ale ok.juz mogę co nieco zrobic.. ale zato przeczytałam 2ksiązki Danielle Steel... jutro wybiorę się na krótki spacerek... jovik---niemogę się zalogować...spróbuję póxniej... 😠 dla reszty 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Madziuchna i Jovik. Madziuchna, cieszę się, że powoli dochodzisz do siebie, trzymam kciuki byś wyzdrowiała i przy tym jeszcze pachniała:-). Jovik niema sprawy, nic mnie to nie kosztuje, nie zarywam nocy, bo i tak słucham radia (i to przez satelitę:-D). Pozdrowienia dla całej załogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×