Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

@gusia 🌻 zlosliwiec 🌻 Grzeslaw 🌻 xx444 🌻 pachnąca aga 🌻 gengala 🌻 🌻 Vonk 🌻 żabka :) 🌻 pachnąca aga 🌻 monamas 🌻 mamuska44 🌻 Regres 🌻 sadny dzien 🌻 witajcie 😘 zamiast ......... bo przeciez nie palimy rozdaje kwiatki🌻 pozdrawiam wszystkich bywalcow😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:-) Żabka, cywila zwątpienia, ale mądra decyzja:-) Kaja dzięki za kwiatka:-) Gegala również właściwa decyzja, a powiedz, ile masz lat?:-) Sądny dzień, dla adminki nie liczy się to, że stary bywalec, tylko nadinterpretacja spamu, niestety:( pozdrawiam późno wieczorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ze tych co trzeba nie usuwaja a to co nie trzeba :/ ide spac,latam teraz zalatwiam mnustwo spraw na glowie mam,ze ani na kompa czasu nie mam spojrzec.Ide spac spokojnej nocki zycze i BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengala
Witam wszystkich kolejnego niepalącego dnia:) Grzesław - 35 roczków mi stuknęło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 dzien dobry :) gengala 🖐️ fajnie ze nie palisz ,trzymam kciuki,nie daj soba rzadzic smierdzielowi :):):) Wiecie co ,zaczynam rozwiazywac problemy bez peta,,on do tego jest nam naprawde nie potrzebny z poczatku mojej pachnacej drogi bylo ciezko az skrecalo aby zapalic jak cos tam,,,,,,,,,, teraz jednak zauwazylam ze czasem nawet nie pomysle o dymie,przeciez ja nie pale😘 pozdrawiam wszystkich BP swieci sloneczko u mnie u kogo nie mam posylam promyki radosne i cieple 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie - to nie ja się zaręczyłam, tylko monamas(jeszcze raz gratuluję 🌻 :), w moim wieku i z moim bagażem doświadczeń w tej kwestii to nie wchodzi w grę :( a w związku z tym,że rzadko bywam na forumie, to wiadomość sprzed kilku dni Żabko - gratulacje 50 dni!!!! świetnie :) dajesz radę 😘 gengala : "monamas a skąd u ciebie to politowanie dla palących?? Sama jestes taka twardzielka, że tak od razu i bez wysiłku poszło Ci rzucenie? Kto bez winy niech rzuci kamień.... " Widzisz, jest takie politowanie, które człowieka dowartościowuje, że zerwał ze śmierdzielem - wszak my "BYLI PALACZE", albo "NIKOTYNIŚCI NA RADYKALNEJ DIECIE" najlepiej wiemy, że tak samo postępowaliśmy i nałóg nami rządził - więć skoro teraz nie palimy, to sami o sobie dobrze myślimy i mamy do tego prawo - nie zabieraj nam tego - wszak jesteś w klubie ;) 🌻 a teraz wirtualne muffinki z owocami i kaweczka???? - proszę się częstować pozdro dla wszystkich PACHNIDEŁEK 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I NIESTETY MÓJ WPIS DZISIAJ Z RANA TEZ USUNELI !!! nadmieniłem tam co uwazam na temat postów które sadnemu dniu znikneły i co ? skasowali tez i mój wiec jeszcze raz 🖐️ załoga panuje jawna dyskryminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie:-) Regres chyba za ostre słownictwo masz, że Cie adminka nie lubi:-) Gengala brawo za wytrwałość:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie.Przyjemnie czyta się,że dużo osób rzuca palenie z pozytynym skutkiem. Trzyma mocno za Was Wszystkich kciuki, jesteście Wielcy. Regres pewnie napisałeś coś niewłaściwego i nie na temat skoro Administrator odrzucił? Pozdrawiam Was Wszystkich pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno pousuwali to pousuwali,przegieli na maksa ale juz mi zlosc przeszla teraz walcze z bolem gardla i lapiacym mnie przeziebieniem jak sobie przypomne ze kiedys z takim bolacym gardlem palilam to mi sie niedobrze robi bleee no nic ide nyny dobrej nocy zalogo i BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengala
dzień dobry, ja też ciągle nie palę;) Pozdrawiam i zapraszam na deszczowy spacer w kaloszach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich bez wyjątku w deszczowy,zimny dzień.Zapraszam na kawę,czy herbatę różnego rodzaju.Na pewno rozgrzjecie się? Cieszy,że zameldowałeś swoją obecność gengal i ze nie palisz. Będąc z nami na pewno dasz radę.Szczerze Ci tego życzę i mocno trzymam kciuki.Pozdrawiam Kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie:-) u mnie jest chłodno, ale nie pada:) Sądny dzień nie masz wyjścia, moich kilka postów na kafe też wycięly i nic na to nie poradzę:) Gengala nie daj się śmierdzielowi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :D BP 20 10 2011 1. Zlosliwiec -----------2383 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 6mies 12 dzien) 2. Jovik------------------2263 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 11 mes 15dni) 3. Sadny dzien ---------1328 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 7 mies27 dni) 4.Pachnąca Aga------1047 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (2 lata 10 mies 14dni ) 5 Ojejkujejku ------- >1048 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(2 lata 10 mies 13 dni) 6. Regres ------------- 900 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 5 mies 19 dni)🌻 7.Vonk --------------- 772 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 lata 1 mies 15dni) 8 Julka01------------ 765 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 lata 1 mies 7 dni) 9.Mamuska44 ------ 763 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2LATA1 mies 4 dni) 10 Lorika ----------- 644 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 9 mies 9 dni) 11Grzeslaw-------- 640 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 rok 8 mies 5 dni) 12. dodob------------- 464 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (Rok 3 mies 6dni ) 13 kaja_------------- 399 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (ROK 1 mies3 dni) 14.xx444-------------- 338 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (11 mies )🌻 15 madziuchna ------ 332 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (10 mies 28 dni) 16monamas---------- 254 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (8 mies 13 dni) 17Mariola18-----146 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (4 mies 13 dni) 18 Trufelka------ 73 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (2 mies 20dni) 19@gusia-------->58 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (1 mies 27 dni) 20.Żabka -----50 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (1mies 20 dni) Dzisiaj proszę te osoby których nie ma na liście aby dały mi znac:D Dla was :) ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Żabko za listę.Dla mnie to wyjątkowy dzień ponieważ w dniu dzisiejszym przypada równo 11 miesięcy BP. Mimo upływu tych miesięcy nadal odzywa się tęsknota za papieroskiem. Na pewno nie skuszę się,ale łatwo nie jest.Zdaje się już tak będzie przez całe życie? Pozdrawiam pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko dzięki tobie wiem ze dzisiaj mi minęło 900 !!! dni bez papierosa :D Super ;) Udanego dnia bo uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie zabka:) 🌼 moje gratulacje za 50 dni BP :D i tak dalej trzymaj :D a ja tez trzymam za ciebie kciuki :D Regres i tobie gratuluje za równe 900 setek BP bo już nie długo 4 cyfrówka jedynka z przodu i trzy zera BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regre gaatulacje wielkie, żonka musi być dumna z Ciebie jak i my tu jesteśmy. Myśle za na wieczór polejesz :):):) jade na basen musze sie zmęczyć dzis miłego dnia NIE PALIMY PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po basenie, w saunie też sie wypociłam. Potrzebne mi to dziś było. W pracy bardzo ciężki tydzień a jutro studia prosto z pracy w sobotę też i niedziele :( ale cóż za młodu sie nie uczyło to trzeba teraz :):):) Regres czekamy na szampana złośliwiec jak tam juz po marszobiegu żabka Ty nasza księgowa 🌻 grzesław 🌻 miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefonik naprawiony :) nowe autko kupione,stare kochane sprzedane,umordowana jestem jak trza,to byl intensywny tydzien,dobrze ze jutro piatusiek udaje sie na spoczynek dobrej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo dziękuję za życzenia z okazji 900- setki Przepraszam że wczoraj nie polałem szampana ale w domu zaczynamy mały remont z żoną i cierpię powoli na notoryczny brak czasu :) Ale wam wszystkim dziękuję za życzenia i dzisiaj polewam http://www.krainatapet.pl/tapety/alkohole/szampan/szampany008.jpg pachnaca aga żona jest bardzo dumna( wszystkim sie chwali że dałem radę ) wczoraj nawet mi mówiła ze juz nie pamieta jak wygladałem z petem w ustach :D sadny dzien jaki ten samochód kupiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nie było mnie,a tu taka impreza :Regres 900dni,SUPER,gratuluję i życzę Ci,abyś wytrwał i nigdy nie wrócił do tego świństwa.Dla Ciebie🌼👄🌻 Żabko,🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kaja👄:) Grzesław:) Sądny Dzień👄:) Gengalabardzo się cieszę,że jesteś tu z nami,że BP:) Ojejkujejku👄:)jak to,nie wchodzi w grę?e,taka pachnąca babka,a takie myśli xx444👄:) Złośliwiec:) Pachnąca Aga👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,załapałam się na szampana;) No to z wami,w pachnącym gronie z przyjemnością poczęstuję się:):):) Ale usuwanie wypowiedzi,to naprawdę dyskryminacja,jak pisze Regres.Przecież piszemy tu o różnych sprawach,ponieważ wszystkie aspekty życia łączyły się z paleniem,a tu możemy o tym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×