Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam pachnąco 🌻 Dziś mam piękną rocznicę ....sama nie mogę uwierzyć że już tyle czasu minęło 🌻 Tak zaczynałam ; wklejam mój start z pierwszej części topiku str. 700 10:02 [zgłoś do usunięcia] bella 1962 witam !!! dzisiaj o 9.26 wypaliłam ostatniego papierosa!!!!!! kolejny raz rzucam może z Wami mi się uda. No i udało mi się dziś mijają trzy lata... radość moja przeogromna którą muszę się z Wami podzielić przecież to też zasługa wielu wielu osób będących na tym topiku WSZYSTKIM pięknie dziękuję 🌻 👄 🌻 👄 🌻 i posyłam kwiatki i całuski i oczywiście tradycyjnie wirtualny szampan niech się leje zapraszam i pozdrawiam pachnące grono 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dziś kupiłem dwie paczki L&M-ów niebieskich. Zapas na święta :P Czujecie ten cudowny zapach tytoni? Macie ochotę zapalić, zapalilibyście takie papierosa... wiem to :D Zobaczcie jaki cudowny http://www.flog.pl/media/foto/618261_papieros-ma-smak-zycia-i-nie-ma-smaku-wcale.jpg pomyślcie jak wspaniale musi się go palić, wyjść z takim na dwór i zaciągać się tym cudownym dymem :D Wiem że macie na to ochotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellla..:D🌻🌻 Życzę Ci samych dni bez peta! Wypijam szampana za Twoje zdrowie!!! Kochani- czytam Was ale rzadko sie wpisuję. Trzymajcie sie cieplutko i....piszcie, bo to bardzo potrzebne. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wszystkim za miłe słowa 🌻 🌻 🌻 Macie rację ...Nie palić to jest coś pięknego doceniam to i mam nadzieje że już na zawsze rozstałam się ze śmierdzącym petem teraz dla mnie to nic trudnego nie palić mimo że moi przyjaciele palą i często się spotykamy na browarku i brydżu wogóle nie mam ochoty ani ciągoty na dymka fujjj tylko potem mam śmierdzące włosy i ubranie i to mnie tylko utwierdza w przekonaniu że Nie Palić to coś Pięknego Pozdrawiam serdecznie Wszystkich bywalców topiku 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella1962 🌼 gratuluje za 3 lata BP :D sto !!! lat !!! sto !!! lat !!! sto !!! lat !!! :D nigdy więcej śmierdziela :D sadny dzien 🌼 wczoraj moja ślubna kupiła orbitrek magnetyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Bella-piękna rocznica:D:D:D Gratuluję wytrwałości 🌼Jesteś wspaniała i pachnąca! (załapałam się jeszcze na szampana?) xx444🌻ooo,góry,miłego wypoczynku. Kaja🌻i mi też BP bardzo dobrze;) Grzesław🌻 Jovik🌻 Sądny Dzień🌻 Złośliwiec🌻 Żabka🌻 Regres🌻 Gengala🌻 Pachnąca Aga🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) cześć @gusia:-) i z czego się cieszysz Złośliwiec?:-D pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw 🖐️ chociaż jest dziś szaro i ponuro to ja od rana mam dobry humor :D ale wodze ze i tobie tez jest wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis swieto Zmarlych ,piekne znicze zapalone,,,,,,,msza swieta odprawiona ,,,,goscie odjechali ,chwila na zadume,na refleksje,,,,,,,,,,, kochani nie palimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdny dzien
witajcie ja mam teraz 2 tygodnie urlopu i robie remonty to za wiele mnie nie bedzie.Zaraz bede miala w domu gwiezdne wojny ;/ ekipa przyjdzie drzwi wymieniac,masakra ;/ lubie miec ladnie i odswiezone ale ta robota,odchoruje to bankowo,tym bardziej ze sama osobiscie malowac bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Sądny Dzień-wytrwałości życzę przy tym remoncie,mnie też czeka wielki przewrót u dzieci w pokoju;) Pozdrawiam wszystkich:):):)🌻🌻🌻 Nie palę już 70 dni (+ 19g44m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 1274. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 17g42m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 701,14 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało mi się dziś mijają trzy lata." bella1962 spóźnione ale szczere GRATULACJE DLA CIEBIE za te 3 lata 🌻 życzę następnych lat bez nikotyny :) sadny dzien tez mam remonty w domu ;) nie przejmuj sie i pomysl ze po bedziesz miała bardzo ładnie :) 🖐️ po dłuuuugim weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Podczytuję Was, ale mało piszę, bo wpadłam w wir przygotowań do wesela :) Wielki dzień będzie 06.10.2012r. :):):) Salę już mamy zarezerwowaną, w sobotę jedziemy ustalać szczegóły. Teraz szukamy orkiestry. Później będziemy ustalać godzinę ślubu w kościele i...zaczynamy chodzić na nauki przedmałżeńskie... Trochę tych formalności trzeba pozałatwiać,żeby zmienić stan cywilny,ale warto :):):) Jestem bardzo szczęśliwa i do tego niepaląca :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok wczesniej sale zalatwiacie?? az takie terminy sa?? to gorzej niz do okulisty ;) gratuluje Monia i ciesze sie Twoim szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengala
Witam wszystkich po długim weekendzie. Pozdrawiam i oświadczam, że nie palę nadal:) monamas gratulacje:) tylko małe zastrzeżonko: skąd wiesz, ze warto jeszcze przed?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monamas Pięknie:)Super:) Jak robi się cieplutko na serduszku,gdy czytam że ktoś szczęśliwy🌻❤️👄 Sądny ;) Żabko,odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i...zaczynamy chodzić na nauki przedmałżeńskie..." monamas ale już chodzicie ? przeciez to rok cały jeszcze? najpierw sie spisuje protokół kościelny dopiero pozniej ksiądz ( czyli 3 miesiace przed slubem) wyznacza miejsce i terminy takich spotkan... co nie zmiejsza oczywiscie mojej radochy że wychodzisz za mąż :) Kobiety lubią bardzo takie przygotowania do tej uroczystosci czyli wybieranie :sali,zespołu,menu na stół,zaproszeń itd :) ciesze sie monamas :) pozdrawiam bo uciekam juz z pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliyah33
Też, z wielką radością, dołączam do grupy nie-palących! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pamiętacie mnie jeszcze troszke.. ja dalej BP ale niemam czasu nanic...ale myslę że niedlugo sie to zmieni... kilka spraw mi sie rozwiązało,ale za to inne doszły... co do kręgoslupa lekarz chcial odrazu mnie kłaśc na stół operacyjny ale ja ubłagałam go aby dal mi mozliwość podejścia do egzaminów państwowych w czerwcu a w lipcu sie widzimy na stole :) innego wyjścia niema :( no a tak pozatym bez zmian...jak znajdę chwile to przeczytam zaległości :) całuje każdego z Was z osobna...myslę o Was ciągle... 👄👄👄👄👄 sądny;ojejkujejku,grzeslaw,regres,pachnąca aga,żabka,kaja,złosliwiec,xx444,@gusia,bella,jovik,monomas,i dla reszty niewymienionych 👄 oraz dla nowych osób 👄 a teraz spadam na pocztę bo mam awizo i jeśli przyszedł list na którego czekam od kilku miesięcy to trzymajcie kcikuki by była tam dobra wiadomośc :) a jesli bedzie niedobra to skoczę z mostu :( pa..pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×