Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

a mam pytanie żabko czemu jedni maja takie flagi coś to znaczy?? wybaczcie moje pytanie, ale naprawde nie wiem o co chodzi Ja też nie wiem, o co chodzi z tymi flagami pachnąca u mnie żadnych flag nie ma? Gdzie je dokładnie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie:) Żabka brawo za to, że mimo trudności, nie dajesz się śmierdzielowi:) Regres brawo za 900 dni :-)( cóż znaczą moje ledwie 600:-( ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę wszystkim mile spędzonego weekendu :D za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona 41
pamiętacie mnie jeszcze ? Rzucałam , nie paliłam przez 3 miesiące . Teraz nie palę ponownie od 01 czerwca 2011, kurczę kiedyś miałam 40 na wyrost , dzisiaj już prawie 41.lecz palić już nie zamierzam , przytyłam 3kg , nie jest źle !!!!!!!!!!!!. buziaki. Ciągle szukam Rzucaczki , jest gdzieś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia 😘 😘żabka :) gratuluje 50 bp i tak trzymaj i dziekuje za liste 😘 Grzeslaw 🖐️ zlosliwiec 🖐️ regres super dzielny gratki 🌻 xx444😘 pachnąca aga 😘 gengala ???????????? pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Dzień dobry:) Teraz się przywitam i życzę wszystkim pięknej,słonecznej sb i nd 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie; Kaja_ pachnąca aga,żabka,@agusia, Złosliwca,Grzeslawa oraz pozostałych,PRZEPRASZAM,że nie wymieniłam Wszystkich i również gorąco pozdrawiam - życzę miłego wypoczynku przez najbliższe dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 60 dni (+ 02g55m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 1082. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 06g24m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 595,20 zł! Jutro mijają 2 miesiące BEZ PALENIA:):):):):):):D:D Dziękuję: Złośliwiec:D Jovik:D Sądny Dzień:D Pachnąca Aga:D Ojejkujejku:D Regres:D Vonk:D Mamuśka:D Lorika:D Grzesław:D Dodob:D Kaja:D xx444:D Madziuchna:D Monamas:D Mariola:D Żabka:D Nevada:D(wróć do nas) Gengala:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Sądny Dzień-gratuluję autka;) i życzę zdrówka Werona Śniło mi się dziś,że chce mi się palić, na co jakaś druga ja w tym śnie uważałam za dziwne i to bardzo dziwne,bo przecież nie chce mi się palić.Taki śmieszny sen,może przez to,ze czytałam,że Żabce się chciało... Świetnie,że nie mam takich ciągotek,tylko zostaje się pilnować. Przed wyjazdem miałam jakieś wątpliwości,że jak ja się uszykuję bez fajurki,ale pognałam te zwątpienia,bo pomyślałam o Was❤️,pomyślałam o Kaji,która pisała o swoich,obecnych" przejściach" . A,to wyżej,rano, to ja,tylko z córki komputera,gdzie nie mam zapisanego hasła. Dla wszystkich 👄👄👄 ps,no to jutro u mnie mała imprezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia już dziś Ci bardzo gratuluje, ciesze sie z Tobą zobacz jak to juz zleciało 2 miesiace SUPER dzielna 🌻🌻 miłego wieczorku dla wszystkich bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na kawę i ciacho,a i coś mocniejszego też się znajdzie;):p Pewnie,że to nie dużo,te 2 m-ce,ale aż nie wierzę,że dałam radę,że jestem wolna,że żyję BP i zaświadczam,że da się tak żyć:D Nawet nie myślę świadomie,aby palić,bo bym zawiodła Was,no siebie też,i wogóle byłoby mi szkoda mojego licznika,i zdrowia,kasy i tego czasu... Zresztą,co tu dużo pisać-moje życie jest teraz piękne🌻 Kaja,dziękuję🌻 Grzesław,dziękuję🌻 Pachnąca Aga,dziękuję🌻 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim 🖐️ @gusia 🌼 moje gratulacje za 2 miesiące BP :D bardzo się cieszę i życzę Ci nigdy więcej śmierdzącego nałogu dzięki za kawę a ciacho jest pyszne niebo gębie :D sadny dzien 🌼 gratuluje dobrego nowego zakupu :D jovik 🌼 kaj jestes ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) @gusia te dwa miesiące to jest bardzo dużo, bo najtrudniejszy jest początek, tak że msz prawo i w pełni zasługujesz na to, by być z siebie dumna, spójrz ile chętnych od razu odpadło na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po weekendzie :) nie wiem jak wy al e ja nadal nie lubie poniedziałków Jeszcze raz dziekuje wszystkim za zyczenie z okazji 900 dni :) sadny dzien ja jeszcze ( o ile można) spytam który to rok tego punto evo? i ile dałaś za niego jesli mozna wiedziec? ;) :) 🖐️ w poniedziałek dla @gusi z okazji 2 miechów --> 🌻 oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;)🌻 Zapraszam na kawkę czy herbatę.U mnie pochmurno i deszczyk pada,wolałabym w domy siedzieć,a muszę do miasta jechać,bo mam trochę pewnych spraw do załatwienia. Sądny Dzień,dziękuję:) Kaja :) Złośliwiec,dziękuję:) Grzesław,masz racje,jestem dumna;) i chcę z Wami zostać:) Regres,dziękuję:) Miłego tygodnia,już za tydzień będziemy dłużej spać. Dla wszystkich BP👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam biurko i poskladac go nie idzie ;/ sasiada z odsiecza wezwalam,ale na dzisiaj sie poddal,jutro mam nadzieje to zlozy a ja walne se driniola z goracego febrisanu i ide umrzec do lozeczka dobrej nocy kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_taka
Rzuciłam palenie metodą "na zakupy". Polega to na tym, że przeglądam oferty sklepów w necie i zaczynam marzyć o czymś, co do tej pory było poza moim zasięgiem finansowym. Mam hopla na punkcie butów, wiec często wypatrzę coś wymarzonego na www.cozabuty.pl, ciuchy głównie na allegro, ale ciuchy jakoś na mnie tak nie działają. Przeliczam wymarzony zakup na paczki fajek i wiem, ze muszę wytrwać, dopóki nie nazbieram, a przecież nie zbieram faktycznie, tylko powstrzymuje się od palenia. fajny sposób, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Regres,dziś już wtorek;) Sądny Dzień,jak biurko? Grzesław :D Jaka_Taka-na mnie też działa ta metoda. Życzę innym podczytującym siły 🌻 Pozdrawiam wszystkich BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×