Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

ło matko musze iść po kawę bo dziwnie pisze chyba jeszcze śpię miało być : no puchy :D a nie np puch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)🌻 Żabko-dziękuję;) bardzo👄 Regres,to chętnie napiję się z Tobą kawy. Złośliwiec Kaja👄 Cieszę się,że teraz długi weekend i potem znowu.Dzieciaczki trochę odpoczną i my,rodzice też;) Brakuje mi przejażdżek rowerowych,przesiadam się na stacjonarny. Miłego i pachnącego dnia🌻🌻🌻 ps.Gengala-odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) kawy się również na pije:-) no pusto, a dlaczego pusto? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengala
Witam, a ja sie tam odmeldowuja jako nadal niepalący:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim 🖐️ aleeeeeeeeee !!!!!!!!!!! ciszaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! 🌼 my nie palimy my pachniemy 🌼 nie podczytywać po cichu tylko proszę się tu meldować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich serdecznie.Ja tylko na chwilę gdyz jestem w pracy.Inni zapewne też pracują i nie sądzę,żeby sie bali? Życze miłego dnia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengala
@gusia - możesz rozwinac czego się boimy?;) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Bali się pisać o czymkolwiek,bo być może zostanie to usunięte. Regres,już piątek. Grzesław,na Twoim suwaczku jest 651 dni,a na liście Żabki 20 X było 640. Śniło mi się dziś,że zapaliłam 2 papierosy,fuj jakie były niedobre:O.W tym śnie myślę sobie,po co ja palę,przecież nie palę.bardzo było mi smutno i przykro,że z powrotem dałam się w to wciągnąć.Już nie jestem tamtą Agnieszką,teraz jestem inna,nowa,wolna.Do tego stanu dojrzewałam chyba z 2 czy 3 lata. Przecież wcześniej wokół papierosa kręciło się życie.Teraz wydaje mi się jakieś nieprawdopodobne,że ja paliłam. {kwiat]🌻🌻nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piątek @gusia:) Macie długie weekendy? BO JA MAM :D 4 dni błogiego odpoczynku :) 🖐️ ferajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław,teraz ja zapytam,bo nie rozumiem Twojego wpisu:"Bo najprędzej moje kafe konto przeszkadza" Z tym baniem się, to miała być taka dygresja w związku z tą małą ciszą na forum. Pozdrawiam:D:D:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niepalących:-) @gusia wdepnij w mój nick, a zobaczysz jak się skrzywisz:-D pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich życzę miłego weekendu :D tez podpisuje listę jestem 4 :D @gusia 🌼 :D Regres 🖐️ tez mam 4 dni wolnego :D Grzeslaw 🖐️ :D złośliwiec 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) W końcu wolne:) Regres🌻 Żabka🌻 Złośliwiec🌻 Kaja_🌻 Grzesław🌻 Gengala🌻 Bella1962🌻 xx444🌻 Pachnąca Aga🌻 Sądny Dzień🌻 wszystkim BP{kwiat]🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Wzięłam sobie kilka dni z urlopu,wrócę za tydzień dziś wyjeżdżam do rodziny w góry myślę,że jeszce nie będzie dużego tłoku na drogach?.Pozdrawiam Was Wszystkich bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje ze nie pale,jest mi z tym bardzo dobrze od checi zapalenia odstrasza mnie skutecznie ten bardzo nie mily zapach od palaczy heh zbliza sie swieto Zmarlych ,czas na reflekje :( moze dlatego nas tutaj tak malo Regres 🌻 🌻żabka :) 🌻 zlosliwiec 🌻 @gusia 🌻 Grzeslaw 🌻 xx444 🌻 pachnąca aga 🌻 sadny dzien 🌻 pozdrawiam wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×