Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

do Walka z nałogiem źeby rzucić palenie trzeba naprawdę chcieć, ale tak naprawdę chcieć żadna porada z tak zwanych mądrych książek tu na nic na siłę nigdy nikt nikogo nie uszczęśliwił wiem to z własnego doświadczenia żeby powiedzieć cos na ten temat trzeba to przeżyć PS starajmy się wypowiadać na temat związany z tym topikiem BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec----zawsze rozmawialismy na rozne tematy,bo tak chcielismy,bo tak nam bylo dobrze jak w domu i nikomu nie przeszkadzalo ze to inne tematy niz rzucanie palenia. jesli mamy wprowadzic takie ograniczenia to ja sie wyprowadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sądny
Ja podczytuje topic od dawna, nawet chciałam sie przyłączyć, ale uważam, że nie warto właśnie dlatego, że tutaj się rozmawia o wszystkim, ale najmniej o rzucaniu palenia. Złośliwiec ma rację. A juz sądny dzień to jest najbardziej daleko od tematu. Ciągle albo o telefonach, teraz o komunii. Zauważyłam równiez, że nawet jak ktoś napisze na topicu z prośbą o wsparcie i poradę, to sądny jakby nie widziała tego (lub nie czytała) tylko w koło o swoich problemach dnia codziennego. Nawet porady nikomu nie udzieli, pomocy jakiejkolwiek. A juz hitem było jak zrugała niejaką osobę o nicku "dodob". zamiast wyciągnąć pomocną dłoń, aby dziewczyna mogła wyjść z nałogu to ją odepchnęła. Okropne zachowanie! To, że Ty rzuciłaś to nie znaczy, żę już nikt inny nie potrzebuje pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sądny
Topic czytałam od początku. Wiem, że na początku bardzo pomagałaś, ale to się z czasem gdzieś zatarło. Ja Cię nie oceniam, nie mam prawa do tego. Chciałam jedynie zwrócić Ci uwage na Twoje podejście do tego topicu, tzn. odbieganie od tematu. Nestety bardzo się rozczarowałam, gdyż widzę, że Twoją linią obrony jest atak. Naprawdę nie chce nikogo obrażać, to tylko uwaga z mojej strony. Odnośnie dodob, owszem zorientowałam się w trakcie czytania, że ona rzucała a po tem kilkakrotnie zaczynała palić, ale nie uważam aby ją odtrącać. Ja również juz od wielu lat próbuje rzucić i chciałabym aby mi ktoś pomógł jednak nie tym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sądny
Rozumiem, że wszyscy tutaj się znają od wielu lat, jednak jeśli ktoś nowy napisze ,że chce wsparcia, to chyba topic jest po to aby takiego wsparcia dostał, a Ty nie widzisz tego i piszesz o zupełnie innych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sądny
Sądny nie czytasz ze zrozumieniem. Przecież napisałam, że Cię nie oceniam, bo nie mam do tego prawa. Zreszta to nie ważne. Po prostu zacznij pomagać ludziom takim jak my, którzy potrzebuja wsparcia, aby przejść przez mękę rzucania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sądny
Mówiłam ogólnie o Twoim zachowaniu a nie tylko o dodob. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ty jakaś ograniczona jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sądny
A za pomoc juz dziękuję. Raz na zawsze zraziłas mnie do siebie. Wolę po cichu podczytywać tych którzy maja cos mądrego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłaczam sie i ja!!
Zlosliwiec----zawsze rozmawialismy na rozne tematy,bo tak chcielismy,bo tak nam bylo dobrze jak w domu i nikomu nie przeszkadzalo ze to inne tematy niz rzucanie palenia. jesli mamy wprowadzic takie ograniczenia to ja sie wyprowadzam. To sie wyprowadź. Gadasz bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 jeśli uraziłem to przepraszam ale na pierwszym miejscu jest temat nie palenia, bo to jest topik o nie paleniu od paru dni fajeczka 🌼 i palaczka nałogowa 🌼 potrzebują wsparcia a tu cisza do pomarańczy wiem kim jesteś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoslwiec napisał że starajmy sie !!! jesli ktoś poruszy inny temat to nic złego sie nie stanie Zawsez i wszedzie nowym rzucającym palenie papierosów pomożemy ale jesli nikt nie dołącza wiec poruszamy także inne tematy to proste jak drut 🖐️ witam załogę a zrazem żegnam bo dzisiaj cięzki i pracowity dzien miałem w pracy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądny
Złośliwiec więc kim jestem? Jesli zgadłes to się ujawnie. Nie mam nic do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem uczestnikiem tego forum choć taki miałam zamiar.Czasami czytam wypowiedzi i zgadzam się z wypowiedzią Złośliwca i pomarańczki, faktycznie to forum odbiega od tematu i rzadko pisze się o rzucaniu papierosów,czy wspieraniu osób rzucających palenie.Chylę czoło przed Złośliwcem mimo,że jest weteranem to jednak dzielnie wspiera tych rzucających pety.DZIEKUJĘ.Natomiast jest tak,że na forum załatwiane są swoje prywatne sprawy np; sprzedaż czy kupno auta,oddanie głosu na plac zabaw,zakup telefonu komórkowego.Może utworzysz kącik matrymonialny,złamanych serc? Z tego co pisałaś to jesteś po rozwodzie?! Sądny prawda boli ale taka jest rzeczywistość. Może tego nie wiesz ale sporo osób nie zabiera głosu,bo nie chce mieć nic wspólnego z osobą apodyktyczną,złośliwą i pustą!Może inni nie mają tyle odwagi żeby ciebie ustawić do pionu,więc ja to czynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dłużej przerwie:-) Regres moje gratulacje za 3 lata niepalenia:-) Sądny proszę nie daj się prowokować śmieciom, bo te tylko czekają na takie zaczepki:( 2 mają byłem we Władysławowie:-) pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na kawke , caicho życzę miłego słonecznego i pachnącego dnia. Zachęcam na spacerek do lasu aj jak tam cudownie pachnie roslinność. Super miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Ago,dziękuję za kawę i ciacho:) Nieprzyjemnie się zrobiło i nie na temat. Ten topik daje pomoc,ale trzeba chcieć i pisać. Palaczka i Fajeczka nie odzywają się,więc jak im pomóc? Właśnie dlatego jest chęć dołączenia do tego grona,bo gada się na różne tematy i poznaje nawzajem.Nikt nikogo nie zmusza,aby czytać,a jak nagonka ,to proszę ile osób się odzywa. Sądny Dzień:) Regres:) Grzesław:) Złośliwiec:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pale juz prawie 600 dni ,czasami sie czuje dobrze ,pewnie jednak przychodzi taka chwila slabosci .np przy piwie ,mysle zapale sobie jednego,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,maly wlos,, badzcie tez czujni , tylu z nas wraca do nalogu po tym jednym ,to pulapka!!! papieros smierdzi ,obecnie kwitnie rzepak ,kto ma okazje poczuc to to fajna aromaterapia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sadny 🌻 masz racje to nie dobrze ze mam takie zle mysli,puki co rozsadek wygrywa,,,,,,jednak za ta propozycje dziekuje,nawet nie wchodzi w rachube heh moj maz pali ,czasem zdarza sie w domu,ile ja sie z nim nakloce,aby tego nie robil ,ze to smierdzi, ze dusi mnie,przyznaje racje i dalej to samo Jak sie palilo to tez sie powietrze zatruwalo,i nie raz sie bylo w takim smrodzie a teraz to nie wchodzi w gre dziwne ale prawdziwe, ciesze sie ze nie pale,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu jak ktos pali to robie taki przeciag ze chwila i dymu nie ma prawa byc ale i tak smrodek pozostawia kazdy pet na poczatku jak rzucalam palenie tez sie tak wynagradzalam ,jakies prezenty,perfumy,buty ,troszke przesadzilam jednak to cos jest i cieszy a fajki z dymem poszly,,,,,to jest teraz tez powodem ich cena ,dyszka dziennie nieeeeeeeeeee i takie czasem ble ble na przypomnienie sobie ze palenie szkodzi i zdrowiu i finansom jest wlasnie nam potrzebne aby wytrwac,,dzieki Sadny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam niedzielnie i zapraszam wszystkich bywalców pachnącego grona na kawę a jak ktoś woli to herbatę na rozjaśnienie umysłu i poprawę humoru :D sadny dzien 🌼 nie zwracaj uwagi na posty obcych rozmawiajmy tylko miedzy soba i z tymi, co maja ten sam problem po to tu jesteśmy na dzień dzisiejszy czuje się mocno, ale jestem tu po to by oddać to co tu dostałem wolność od śmierdzącego nałogu @gusia 🌼 pachnaca aga 🌼 zabka 🌼 Monamas 🌼 madziuchna 04 🌼 mamuska44 🌼 jovik 🌼 kaj jesteś kaja__ 🌼 odpędzaj śmierdzące myśli fajeczka 🌼 trzymam kciuki palaczka nałogowa 🌼 jak możesz to się odezwij Regres 🖐️ graba Grzeslaw 🖐️ graba pozdrawiam tez tych, co przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ i tych, co nas po cichu podczytują 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław dziękuję za gratki ;) Wypocząłeś w tym Władysławowie ? a ja dzisiaj bawię sie w Częstochowie na świetnym koncercie http://cgk.czestochowa.pl/wp-content/uploads/2012/05/PLAKAT-MUNIEK.jpg świetny koncert sie szykuje Kochani ja nie palę już 3 lata i 6 dni :) ale zmieniłem komputer i nie mam licznika na nowym kompie podajcie no moi drodzy jakiś link do tego liczniora ? to bym sobie zainstalował :) z góry dzięki Złosliwiec dzieki za poranną kawę Właśnie wstałem ( żona śpi nadal ;) ) hehehehe Miłej niedzieli przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przylacze do kawki,a z lenistwa musze pic bez mleka ;/ Regres u Ciebie tez taka ulewa wczoraj wieczorem przeszla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie pochmurno i chłodno się zrobiło.Całą noc padało. Kaja:) pięknie:)wielkie gratulacje za te 600 dni.🌻🌻🌻 Masz racje,trzeba mieć rękę na pulsie i nigdy już nie skusić się nawet na jednego macha. Złośliwiec:) poproszę kawę,ja doniosę ciasto drożdżowe z rabarbarem. Sądny:) Złośliwiec ma rację,nie zwracaj uwagi na innych. Regres:) Ooo,to super z tym koncertem. Pozdrawiam wszystkich BP:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wdepnęłam tu na moment pomachac Wam łapka:D A co tutaj sie pozmieniało... jakies długie wklejki Weroni....może jak poczytam to będe wiedziała o co chodzi:( Pozdrawiam Was serdecznie moi mili- buziaczki👄 Złosliwiec- ukłony:D Trzymam kciuki za BP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wyrozumiała"- czas najwyższy bys opuściła nasze doborowe towarzystwo, Ty i Twoje popleczniczki. Zyczę szczęscia na drogę i papapappapa:) Moi kochani, widać,ze jak kota nie ma to myszki harcują :p Nie będe czytac wszystkich tutaj postów, ale ostatni wpis Wyrozumiałej mówi mi wszystko. Zatem zapraszam na stare pogaduchy wszystkich BP. Regres, Złosliwiec:D Pozdrawiam i pokazujmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joviku---postaram sie byc w miare mozliwosci,chociaz teraz ro mam co raz to mniej czasu. Nic dobrej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki Ci👄sądny:) ja tez mam mało czasu, ale będe tu zagladać. Zycze dobrej nocki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka nałogowa
nie odzywam sie bo mi wstyd zadeklarowałam chęć rzucenia a nic z tego nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×