Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam wszystkich Złośliwiec wszystkiego najlepszego z okazji 7 rocznicy niepalenia, jesteś dla nas nie doścignionym wzorem i zawsze będziemy Ciebie gonić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia jakoś tak ze mną jest, że nie muszę się pilnować, by nie przytyć, może dlatego, że nie lem łakoci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze - wielkie gratulacje!!!!! - GRATULACJE 🌻 a siódemeczka, to we wszystkich cywilizacjach liczba magiczna i szczególna - stąd wniosek, że już przekroczyłeś zaczarowany krąg uzależnienia - i tego Ci życzymy :) a szarlotka chociaż już nie gorąca - to pyszna , bo i okazja pyszna!!!!! a my wszyscy z Ciebie ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam Mój syn pisze dzis testy, oj nerwy są Dobrze że nie palę bo już pewnie pakę bym wypaliła Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga moja gimnazjalistka tez dzis pisala,malo jaja nie znioslam zanim mi zadzwonila :) Zlosliwiec przegapilam Twoje swieto spoznione ale szczera gratulacje, ale mam wytlumaczenie-zajeta jestem moja nowa zabaweczka :) wreszcie mam to co chcialam :) jest wspaniala i fantastyczna,a zdjecia-aparat poprostu miazdzy wszystkie inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka nałogowa
ale Wam zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny i jak poszło Twojej córce ?? Mój syn nawet zadowolony punkty teraz liczy Aj jakie nerwy mamy :):):) Życzę córce powodzenia, daj jutro kopniaka jej w tyłek od agipachnącej. spokojnego wieczorku dla pachnących koleżanek i kolegów i mam do Was prośbę wpadnijcie liste podpisać palaczka nałogowa dołacz do nas zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga---no dzis nie jest taka zadowolona jak wczoraj,nie ma mowi dobrych przeczuc odnosnie dzisiejszych egzaminow :( jeszcze jutro angielski,a Twoj syn jak dzis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny mój syn dziś z matematyki bardzo zadowolony a z przyrodniczych mniej, ale ogólnie mówi że dobrze mu poszło. Angielskiego wcale sie nie boi Czekamy na wyniki Pozdrawiam córkę i Ciebie Miłego popołudnia dla pachnącego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 246 dni (+ 19g37m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 4442. Będę żyć dłużej o 33 dni (+ 22g29m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2443,49 zł! Palaczka nałogowa,można zapomnieć,że się paliło i naprawdę jest się wolnym i pije kawę z przyjemnością,bez smrodu. Aga:),Sądny:) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 238 dni (+ 23g11m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 7168. Będę żyć dłużej o 54 dni (+ 18g18m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3871,25 zł! Ja nadal BP widze ze nie tylko ja sie opuściłam :) w pisaniu ale no coż musimy to sobie wybCZYC lato:) ogródki spacery dzialeczki wycieczki rowerowe itp... ja pracuje juz na caly etat i po pracy korzystam z towarzystwa synka rano to tak w biegu zanim obiad ugotuje i posprzatam musimy wychodzic ja do pracy maly do babci Ciężka ta praca bo caly czas na nogach , ale juz jutro wolne ide zrobic pazxnokcie a w sobote fryzjer i kosmetyczka i Weselicho ojojojoj zebym tylko dowodu nie zapomniala Trzymajcie sie :* a jeszcze widzicie jak to zleciało nie dawno mówiliśmy byle do wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Żabko, baw się wyśmienicie na weselu:) Złośliwiec:) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo Jak ja uwielbiam ten dzien :) bo juz weekend i to długi :) :) Ja nie mam wolnego a wy? Tzn imam wolny tylko 2 maj bo w poniedziałek i w piatek musze byc w pracy ale dobre i tyle 🖐️ Muszę sie wam pochwalić że już niedługo 1 MAJ :) A WTEDY,A WTEDY ....:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam wolnego, jestem w pracy w ten piękny dłuuuuuuugi weekend. ostatnio trochę Was zaniedbywałam i nie pisałam, ale codziennie czytałam Ja BP pachnąca i szczęśliwa mimo, że jeszcze zdarza się pomyśleć o tym wstręciuchu Pozdrawiam i życzę udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda prześliczna. Regres,my jutro jedziemy do ZOO.Plany trochę się pozmieniały,bo Kochanie pracuje we wszystkie dni,oprócz 3V:(,a i w ten dzień ma wyjazd,wiec nie pobędziemy ze sobą Goldena,witaj:D 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Regresku ja sobie urlop wzielam na 2 i 4,tylko w poniedzialek ode,tak ze uwazam dlugi weekendzik za rozpoczety :) mam na dzisiaj ambitny plan-mycie okien :) tylko najpierw musze sie obudzic w zwiazku z czym pijemy kawke :) zapraszam czyja corka miala nokie N8?? @gusia Twoja?? w kazdym razie ja ze swojej jestem baaaaaardzo zadowolona,no ciagle sie nie moge wyjsc z podziwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej palę
jak komin fabryczny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka nałogowa
ja też:( żadne argumenty przeciw nie docieraja do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie:) Regres,a to imprezki;)Pogoda przepiękna,komary jeszcze nie gryzą,więc można na dworze pogrillować. Sądny,moje dzieci nie mają Nokii,a w pt młodsza córka zostawiła telefon na placu zabaw i po telefonie....buuu Zapraszam na kawę i ciasto drożdżowe z rabarbarem:) Panie palące,zacznijcie czytać topik,zobaczcie,że nikomu z nas nie było łatwo,ale teraz jest wspaniale BP. Jak się cieszę,że budzę się codziennie pachnąca. Miłego dłuuugiego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ostatnie trzy fajki
i to chyba będzie tyle,kurczę jestem niewolnikiem głupiego papierosa:P ale może wygram z nim muszę,jestem silna ,jestem silna,musi się udac,a palę ok 20 lat(masa kasy)i straconego zdrowia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie w ten ciepły słoneczny ranek :D teraz na słońcu u mnie jest +32 :D @gusia 🌼 dzięki za kawę i ciacho pychota :D aram 55 🌼 milo Cie znowu tu zobaczyć :D a ja dalej palę 🌼 dołącz do nas z nami na pewno nie będziesz palic :D do palaczka nałogowa 🌼 ja tez byłem palaczem nałogowym palilem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało pokonać ten śmierdzący nałóg to i tobie na pewno tez się uda tylko trzeba chcieć tak naprawdę chcieć, bo warto jest przemęczyć się pare dni żeby być wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D bo nie palić to jest coś pięknego nowe zycie piękny pachnący ŚWIAT :D i zobacz czym mogę się pochwalić bo jest czym jak to szybko minęło :D mam ostatnie trzy fajki 🌼 wyrzuć te fajki i dolacz tu do naszego pachnącego grona z nami na pewno ci się uda pokonać śmierdziela skrobnij cos o sobie ile paliłeś Nie palę już 2577 dni (+ 12g30m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 154651. Będę żyć dłużej o 1181 dni (+ 08g43m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 51 808,17 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) To ja ta od ostatnich fajek. A więc palę ok 20lat w tej chwili paczkę i trochę,pali też mój mąż,ale on nie wie ,że ja też palę ,myśli ,że rzuciłam 15 lat temu,dzieci nie wyczuwają bo cały dom śmierdzi papierosami:(: Chcąc zapalic muszę się dobrze nagimnastykowac.(Niepotrzebnie zaczynałam palic ,ja przeciwniczka papierosów,chyciłam się z żalu po zerwaniu z chłopakiem i tak trwa to do dziś,chcę rzucic,ale jak od razu czy ujmowac sobie tzn.ograniczac liczbę ??? Od tego palenia pokaszluję jak stary gruzlik ,zaflegmiony:( chcę rzucic palenie aby też móc przeprowadzic post urynowy a przy tym nie wolno palic,muszę się oczyscic,bo rózne dolegliwości daja znac o sobie. Mam41 wiosen:D :D Co radzicie od razu czy stopniowo,jak sobie poradzic z głodem,bo jestem niezle uzależniona od tego smroda🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Złosliwca i innych którzy pokonali nałóg szczere gratulacje Proszę o wsparcie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajeczka 🌼 witam na pokładzie pachnącego grona :D sama chęć rzucenia palenia to już jest 50 % walki z tym nałogiem byłem zawodowym palaczem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie ja rzuciłem od razu bez żadnych wspomagaczy odstawiłem kawę bo przy jednej kawie wypalałem 4 śmierdziele przeprowadziłem rozmowę sam ze sobą i nastawiłem się tak od środka od serca ze niech się dzieje, co chce ja nie zajaram już więcej śmierdziela było bardzo, ale to bardzo, ciężko tak jak bym stracił coś, co najbardziej kocham w swoim zyciu przeżyłem horror ja moja rodzina i wszyscy znajomi do dziś mówią na mnie złośliwiec, ale to jest już historia dziś mogę powiedzieć ze warto jest się przemęczyć z poczadku te pare dni bo pierwsze 3dni do tygodnia sa najgorsze, bo później to już można się powstrzymać bo gdy nadchodziła myśl o zajaraniu to zawsze powtarzałem sobie ze przecież ja nie palę i nie chcę palić i ta myśl o zajaraniu, która trwała pare sekund odchodziła moim wspomagaczem w nie paleniu było i jest do tej pory te forum tylko jest jeden warunek trzeba tu co dziennie być na tym topiku bo to naprawdę pomaga bo tu mam PRZYJACIOL którzy w najgorszych chwilach pomogą dziekuje Wam wszystkim za to ze tu jestem BP :D 🌼 🌼 🌼 bo nie palić to jest coś pięknego 🌼 🌼 🌼 nie zwlekaj z decyzja nie odkładaj do jutra, bo codziennie jest jutro, bo najgorzej jest rozpocząć ta walkę ze śmierdzącym nałogiem jak nie zajarasz to z każdym dniem śmierdziel będzie słabszy, bo go nie nakarmisz i zginie na zawsze z twojego zycia trzymam za ciebie dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP które tu już nie jednemu na tym topiku pomogły 🖐️ 🖐️ :D i jak to mowi Regres 🖐️ załogo odezwij się bo 🌼 fajeczka potrzebuje pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×