Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość palaczka nałogowa
ja palę ponad 30 lat, mniej więcej paczkę dziennie w ciągu tych lat miałam tylko jedniodniową przerwę w paleniu staram sie ograniczać, raz mi się udaje, raz nie najgorzej jest rano, pierwsze co to sięgam po papierosa gdybym nie zapaliła, chyba by mnie rozerwało, tak mi się chce dodam jeszcze, że mam mały dochód, muszę prawie wszystkiego sobie odmawiać by mieć na papierosy o zdrowiu nawet nie wspomnę... pewnie, że chciałabym rzucić ale skoro nawet ciężka choroba do tego mnie nie zmotywowała? no cóż, ludzka głupota nie zna granic Fajeczko, jak tam? wstyd sie przyznać, ale ja poszłam i kupiłam papierosy jak zwykle z myślą, że to już ostatnia paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwcu,ja już próbowałam rzucac palenie i też zły duch ze mnie wychodzi ,jestem strasznie wtedy zołzowata,były też problemy ze snem nie spałam ciągle myśląc o paleniu,zaczynam walkę:) Nałogowa palaczko zacznij ze mną ,ja już nie mam nic w zapasie ,myślę ,że małzonkowi nic nie podkradnę(co zdarzało mi się nazbyt często :(,kurczę chciałabym miec ta satysfakcję,że nie palę tylko dla samej siebie jako ,że uchodzę za niepalącą wsród znajomych i ogólnie,tak więc dzisiejszy dzieńkończyc bedę bez fajek i jutro,też,pojutrze też i popojutrze itd..... co do meldowania się na topiku to dla mnie bardzo konieczne,potrzebuję wsparcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ,że jestem dzieckiem byłych palaczy tata kopcił,mama też ja duuużo pózniej,rodzice obecnie nie palą są obydwoje po zawałach,a ja nie chcę aby mnie" zawaliło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajeczka zapraszam zachęcam z nami sie uda. Chęc rzucenia tego świństwa , jak mówi Ci złosliwiec (nasz kochany przyjaciel) to połowa sukcesu druga to zagladaj tu do nas, pisz i ciesz się życiem bez śmierdziela. Pomyśl czy takie świństwo może być silniejsze od Ciebie..... Dasz rade z nami Załogo odmeldować sie prosze Tęskno za Wami miłego niedzielnego wieczorku nasze motto 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻[🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 kwiat] Nie palimy pachniemy dla Tych co się zastanawiają czy warto to tak na zachęte pamiętajcie NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻[🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pięknie jest żyć BP:) Wczoraj przy babskim piwie zachciało mi się zapalić,oj ciężko było,pomimo,że cieszy mnie życie BP,to wczoraj miałam kryzys,gdy tak palacz palił.Intensywnie myślałam o Was,o tych miesiącach BP i stwierdziłam,że dalej będę się trzymać z dala od piwa itp trunków wyskokowych. Fajeczka,czytaj forum,to mi dało siłę,dużo owoców,warzyw jedz,pestek słoneczniku czy dyni,pij herbatę z melisy,teraz już świeża jest.Dasz radę! Rzucałam wiele razy.Ostatnie 2 czy 3 lata to ciągłe rzucanie.Potem wyczytałam o Tabexie i go brałam,i mi pomógł. Są same zalety życia bez fajki,to na pewno wiesz. Te same słowa kieruję do palaczki nałogowej. Dziewczyny,dacie radę! Pieniądz zawsze jest w portfelu,a tak faktycznie szło na papierosy i obwinianie siebie. Do dzieła!RZUCIĆ to świństwo. Poszłam do apteki,kupiłam Tabex,a receptę od lekarza doniosłam potem.Z tabletkami można palić bodajże 5 dni,ale fajki okropnie smakują i w sumie jak mi się skończyły,to poczułam ulgę,że to już,w końcu jestem wolna:)Potem czytałam i czytałam,i byłam ciągle na tym forum i pomoc tu uzyskana,opieka wirtualna trzymała mnie w postanowieniu.Jestem z siebie bardzo dumna i liczniczek był moją radością i to,że pojawiłam się na liście niepalących. Złośliwiec:) Pachnąca Aga:) Żabko,jak po weselu? Regres,byliśmy w ZOO.Zwiedziliśmy wszystko i już następny raz pojadę z wnuczętami:)Byliśmy okropnie padnięci. U mnie piękne słoneczko,choć mogło by popadać,bo sucho w ogródku. Miłego dnia BP🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia ja jadę jutro do Chorzowa :) Co radzicie od razu czy stopniowo,jak sobie poradzic z głodem,bo jestem niezle uzależniona od tego smroda" Ja proponuje ostre ciecie i rzucić od razu !!! Np od 1 maja :) 🖐️ załoga ja w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim 🖐️ wpadłem tylko tak na chwilkę się przywitać :D fajeczka 🌼 palaczka nałogowa 🌼 co u Was słychać jak możesz to się odezwij :D 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka nałogowa
ja niestety poległam:( wprawdzie nie kupiłam papierosów, ale mam w domu palacza i od niego podciągnęłam spróbuję od jutra dam znać jak mi idzie Fajeczko, a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palaczka nałogowa 🌼 moja slubna nie palila 2 lata a ja tak się zastanawiałem żeby tez rzucić ale na sama myśl ze miał bym rozstać się papierosem to robiło mi się nie dobrze mówiłem ze mogę nie jesc, ale zapalić musze az nadszedł ten dzień, w którym postanowiłem tak po cichu nie mówiąc nikomu rzucić palenie po cichu bo nie wierzyłem ze mi się uda przeprowadziłem rozmowę sam ze soba i postanowiłem spróbować, w co nie wierzyłem przeżyłem horror i wszyscy którzy byli w moim zasięgu nikt nie wiedział, co ze mną się dzieje wreszcie rozpowiedziałem ze nie pale, co mnie jeszcze bardziej wzmocniło nikt nie wierzył ze mi się uda w necie szukałem, jakiejś pomocy i przypadkowo trafiłem na to forum tu dostałem pomoc od ludzi, co mieli taki sam problem, co i ja nie mogłem się doczekać powrotu z pracy żeby się pochwalić ze wytrzymałem następny dzień BP bo nie mogłem zawieść tu ludzi PRZYJACIOL którzy mnie tak mile przyjęli dzis jestem szczęściarzem udało się dziś jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego, nałogu od śmierdzącego, bo dopiero dowiedziałem się jak ja śmierdziałem przechodząc obok palacza to czuje i mnie dopiero to wzmacnia ze nigdy więcej smrodu palaczka nałogowa 🌼 próbuj az do skutku 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 🌼 bo my tu nie palimy my pachniemy 🌼 paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało to i wam wszystkim tez :D Nie palę już 2579 dni (+ 02g47m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 154746. Będę żyć dłużej o 1182 dni (+ 02g16m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 51 840,24 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Siedzę na tarasie,piję kawę-zapraszam na filiżankę-ptaszki śpiewają,a ja zaciągam się czystym powietrzem:) Palaczko i Fajeczko,proszę uwierzyć,że można rzucić palenie i że Wam się uda.Naprawdę. Miłego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Dziś Tobie mijają 3 lata jak nie palisz!Super super super Ten bukiecik dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia Bardzo Dziękuję :) Ty pierwsza składasz mi życzenia z tej okazji Dziękuję 🌻 Miło mi że pamiętasz,to jeszcze bardziej motywuje do trwania w tej abstynencji i sprawia że przyjaciele z tego forum to prawdziwi przyjaciele :) Tak dokładnie jak piszesz 1.05.2009 roku postanowiłem skonczyć z tym nałogiem Jak pomyślałem tak zrobiłem ,poza tym poprosiłem o pomoc na tym forum ludzi którzy juz rzucili ten nałóg,i co ? I dostałem tutaj nieocenioną pomoc,przyjęli mnie i doradzali za co z tego miejsca w dniu dzisiejszym bardzo,bardzo im dziękuję NIe chcę wymieniać z nicków tych osób bo mógłbym kogoś pominąć Ci co pomagali mi wiedzą o kim mowa ;) Z mojej strony powiem wam jedno w te 3-lecie bez fajek NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO !!! i obiecuję wam i sobie że nigdy juz tego świnstwa nie tknę Pozdrawiam wam serdecznie i częstuję SZAMPANEM I TORTEM :) http://www.bj3d.net/wp-content/uploads/2011/07/szampan.jpg http://atinabc.blox.pl/resource/tort_tiramisu_kokkurs3.jpg pozdrawiam ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka nałogowa
wstyd się przyznać, ale znowu poległam:( jestem wściekła sama na siebie nie wiem, może to nie jest dobry moment? mam problemy, cały czas jestem podminowana Regres, gratuluję. Dla wszystkich pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres wielkie gratulacje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 palaczka wytrwałości , pokaż petowi ż ety jesteś silna dasz rade 🌻🌻 ja zmykam na grilka do znajomych , słonko świeci tak wieć trzeba korzystać miłego wypoczynku pachnąco załogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) jaka wiosna jest cudowna jak sie nie pali tyle kwiatow wokol kwitnie,mozna odkrywac nowe zapachy,heh pozdrawiam weekendowo ,slonecznie i pachnaco:):):) Tym ktorzy obchodza rocznice,te duze i te malutkie gratuluje a i nowych pachnacych ludkow witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres 🖐️ graba moje gratulacje wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela :D palaczka nałogowa 🌼 próbuj az do skutku warto :D fajeczka 🌼 co u ciebie skrobnij co nie co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję Przeżyłam :) Stawiam wódkę weselna za zdrowie i szczescie pary młodej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemne takie imprezki:)Regres,szampan i tort pycha:) Żabciu,kieliszeczek wódeczki za zdrowie Młodej Pary:) Palaczko Każdy moment jest dobry i życie BP jest piękniejsze.Rozumiem Twój strach,ale potem on mija,z czasem mija i człowiek jest silniejszy,ma wiarę w siebie.Trzeba siebie na nowo pokochać i czy warto tak się truć? Fajeczko??? Warto poczytać książkę Alenna Carr'a. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ze słonecznej i upalnej małopolski:D Dzięki serdeczne za miłe przyjęcie,jesteście super załogą z wieloletnim stażem jak widzę. Kurczę a u mnie cienko oj cieniutko :(:( Czuję się jak narkoman na odwyku,mam tak zmienne nastroje jak dwulatek,mam wrażenie ,że się rozlecę,moje myśli krąża wokół jednego,smierdzącego papierosa,który mnie omotał. NIe,nie kupiłam papierosów,już drugi dzień,ale przyznaje,że dopaliłam resztę petów po męzu(wstyd mi). Kochani dziś całkiem niezle,staram sie znalezc zajęcie aby nie myslec,pety wysprzątane tzn,wyrzucone,nie powiem,ze nie myślę o NICH,ciężko tak to dziadostwo rzucic,wiem,wiem,wam się udalo,szczere gratki. Goni mnie głod ale nikotynowy,uciekam z bólem głowy ,rozdrażnieniem,ssaniem w żołądku i wielkim kaszlem,który przy rzucaniu jak czytałam dopada,a więc typowe objawy zrywania z nałogiem,chwilami czuje się jakby mnie ktoś ogłuszył tępym narzędziem Palic się chce,jeśc jem wiecej niż potrzeba. Muszę wytrwac już tyle razy próbowałam ,dam radę dzięki WAM,dziękuję,że jesteście(o kurczę wykaszlę chyba moje biedne przepalone płuca) idę zaczerpnąc świeżego powietrza,nie mogę powiedziec,że całą piersią bo po latach palenia i wydolnośc płuc też jest mniejsza:( To trzymajcie za mnie kciuki abym z daleka od tych petów uciekała 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kochani,dzięki za wszystkie rady i wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka nałogowa
Fajeczko, trzymam kciuki:) ja kupiłam dziś papierosy:( zero silnej woli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na nogach. Kto chętny,to zapraszam na kawę,czy herbatę i ciasto. Ptaki pięknie mi śpiewają,słońce wstaje i jest tak cudnie pachnąco. Fajeczko-gratulacje:)Zainstaluj sobie liczniczek i już będzie Ci odliczał . Pewnie,że będziesz myśleć cały czas o papierosie,ale wiedz,że z czasem to minie, to okropne pragnienie będzie słabło. Czytaj czarodziejskie forum i melduj się codziennie:) Palaczko,to kup Tabex i próbuj z nim.Dołącz do naszej pachnącej ekipy:) Nie palimy🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 253 dni (+ 17g36m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 4567. Będę żyć dłużej o 34 dni (+ 21g19m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2511,96 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz nie spie. dlllllllllllugi weeeeeekendzik :) ale jutro jade do cukierni dopytac o torta i ciasta dla tej mojej komunistki,jak nie za wczas to od razu zamowie najgorszy bedzie ten ostatni tydzien bo roboty od groma i jeszcze z mloda na proby latac ale co tam komunie ma sie raz w zyciu,a prezent ode mnie dostanie chociaz sie go nie spodziewa od razu w niedziele :) mysli ze po komuni w poniedzialek dopiero pojde kupic :) mam nadzieje ze sie ucieszy,ja sama juz spac nie moge przez to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia :) U mnie słonecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez :) jak mogloby byc inaczej jak to kwestia ok50 km,moze nawet nie :) chociaz wczoraj umnie padalo i grzmialo a u rodzicow 5 km dalej tylko grzmialo i lekko pokropilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w końcu padało,W nocy i rano.Przyroda wdzięczna i ja się cieszę :D Sądny Tort można zamówić szybciej. Regres:) Palaczko? Fajeczko,co u Ciebie?Jak Ci idzie? Pozdrawiam wszystkich:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim 🖐️ pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona życzę miłego dnia wszystkim pięknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba fajeczka 🌼 dumny jestem z ciebie zuch dziewczynka 🌼 :D palaczka nałogowa 🌼 z tym nie paleniem to nie jest tak ze sobie powiem ach od jutra nie pale ja paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie miałem chęć rzucić palenie, ale było mi bardzo bardzo trudno powiedzieć od dziś od tej chwili nie wezmę śmierdziela do ręki na samo taką myśl robiło mi się nie dobrze i ogarniał mnie, jaki żal wiec rozmawiałam ze soba i przeprowadziłem rozmowę sam ze soba ze nie mówiąc nikomu spróbuje, rzucic palenie, w co nie wierzyłem ze mi się uda najciężej to jest podjąć decyzje i powiedzieć STOP najgorsze było 3 dni bez kija do mnie nie podchodź dalej to jakoś z dnia na dzień jest lżej próbuj do skutku nie rezygnuj bo nie palić to jest cos pięknego warto BP :D @gusia 🌼 z ciebie można brać przykład z nie palenia :D jesteś WZOREM 🌼 pozdrawiam też tych, co nas po cichu podczytują 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajete śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ Nie palę już 2582 dni (+ 13g53m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 154954. Będę żyć dłużej o 1183 dni (+ 16g21m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 51 909,83 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×