Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

Słonce jest u mnie :) A teraz Was pocieszę-wczoraj: nie byłam na siłowni, ale za to piłam alkohol i zjadłam dużo ciastek , ALE to było w drodze wyjątku, gdyż świętowałam sukces( kiedys prosiłam Was o trzymanie kciuków ) otóż dostałam pracę, o jakiej od dawna marzyłam :) :) :) Jupi! Co do diety-wiem,że wczoraj przegięłam, ale to jednorazowy wyskok, wszyscy zauważają, że schudłam, więc nie mogę spocząć na laurach, poza tym nowa praca nowe możliwości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu jejuuu!!! takich pustek to dawno nie było!:( pokręciłam już trochę;) jeszcze jedną serie planuje;) znalazłam spodnie które (o dziwo!!!) w nogach są dobre ale w pasie ledwo się domykają:D trzeba to poprawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na posterunku, ale przed chwila wrociłam z siłowni -500 kcal ;) A Ty widze teżź ostro się wzięłaś do roboty, super, tka trzymaj, a efekty Cię zaskoczą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tutaj sie dzieje? Dziewczyny wracać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja!:) pogoda do bani:o byłam na zakupach, nie ważne, ze nie zdążyłam niczego kupić(ojciec musiał szybko wracać:o) jutro pojade sama i prędko nie wróce:P Paule usprawiedliwia to, że ciagle ma gości, a w miedzyczasie sukienki szuka:D:D a Jowita...???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHASSOUL
MAROKANSKIE GLINKI UJEDRNIAJACE !!!! Glinka Ghassoul to naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu, którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające, absorbuje zanieczyszczenia. Glinka ghassoul w krajach arabskich stosowana jest jako mydlo, szampon, maseczka oraz uzywana podczas licznych zabiegow kosmetyczno-leczniczych. Jej lecznicze dzialanie wykorzystuje rowniez dermatologia w walce z tradzikiem. Hipoalergczna i delikatna nawet dla najbardziej wrazliwej skory. Tajemnica mlodosci i piekna prosto z Maroka. Opakowanie 0,5 kg. Ponownie dostepna !!!! http://www.marokostyle.com/index.php?p251,marokanska-glinka-ghassoul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na siłowni i obcziłam nowe urządzenie, które symuluje wchodzenie po schodach lub -średni albo szybki, ale mi to dało w kość!Dziś mam zakwasy lekkie, ale i tak pójdę;) Dziś będę mieć gości, którzy zostaną na weekend, wiec pewnie nie będę pisać, ale będę sie pilnować :) Stokrotko, tylko Ty mnie nie opuszczaj, juz zacznynam sie obawiać, że topik umrze... I nie przejmuj się grzeszkami, jesli cwiczysz to masz moje rozgrzeszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i nie opuszcze Cię...aż do śmierci:D:D:D licze, że dziewczyny wrócą do nas... byłam na zakupach żywieniowych, a z samego rana byłam na grzybach;) grzybów jest od groma, ale ja ich nie widze:o:D z pół kg uzbierałam;) byłam w mojej byłej-przyszej(albo i nie:O) pracy. usłyszałam od znajomego - zmizerniałaś!;) no i się też zdenerwołałam gdyż okazało się, że w nastepnym tygodniu sie dowiem czy wróce do pracy czy jednak nie! a miałam na 100% wrócić!!! fak fak fak! nsn- nie dość, że codziennie pokonujesz schody u siebie to jeszcze na siłowni!!!:o:D kobito wykończysz się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)🖐️ stokrocia, zgadłaś:p albo ciągle mam gosci albo gdzies jezdze;) wczoraj wybieralismy obraczki-juz zamówione:) białe złoto-okragle,bez zadnych ozdób, tylko wygrawerowane napisy w srodku:) byłam tez z mała na rehabilitacji,jestem happy bo powiedzieli w osrodku ze juz nie musze przyjezdzac:) JUPI:)z mała wszystko ok,zreszta ja to wiedziałam od dawna, ale od lutego tam jezdziłam bo kazali i sie denerwowałam niepotrzebnie:o dzisiaj miałam kupe roboty w domu, jeszcze sporo mi zostało,ale w miedzyczasie szukam zaproszen w necie:D na allegro znalazłam odpowiednie, teraz układam tekst i liste gości( w dopełniaczu:p i czasem jest problem z nazwiskami:p)i wierszyki.... Szukam tez kota(nie ma ktos na zbyciu?:D),i znalezc nie moge:( Dietkowo jest ok, pilnuje sie,waga mi dzis pokazała 78,5 takze moze byc... mało ostatnio jem...co mnie cieszy:) stokrocia oby Cię przyjeli doroboty!!!:) kurde, co z Jowitą???? musze zmykac dziewczynki,bo mam jeszcze prasowanie i gotowanie i inne rzeczy do roboty:) trzymajcie siei nie grzeszcie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie sezon grzybowy w pełni, już pomału nabieram obrzydzenia, codziennie las i codziennie grzyby, już rzygam pomału nimi ale póki są to będę je zbierać, dietkowo ok, troszkę grzeszę ale w miarę się pilnuje.... jutro mam w pracy impreze zakładową i muszę jakoś się pilnować jak bede przy czasie to napisze wiecej... :*:* :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo!!! witam dziewoje!!!:D:D już miałam list gończy wysłać:P:P Paula po cóż Ci kot???:D ja Ci zdjęcie kota mogę wysłać:D sama zrobiłam;) i kot miał być mój(bo to jakiś bezpański był) ale zwiał:D zostało mi po nim zdjęcie:D ciesze sie, że córcia zdrowa :)🌼 Nataszka;) mozesz mi podesłać z koszyk grzybków;):P nie obraże się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Po : 1. gratuluje dostania pracy!!! :D 2. trzymam kciuki za powrot do pracy na 200% 🌻 3. super, ze corcia zdrowa! 🌻 4. ja tez grzesze 😠 Chetnie bym sie wybrala a grzyby ale czasu ni ma, szef ugotowal dzis grzybowa i mimo, ze warzyw niet, to kurna zjadlam troche (mam nadzieje, ze muchomora tam nie wsadzil) :D Ogolnie to ciesze sie z weekendu, bo czekalam na niego z niecierpliwoscia :D Pewnie jak wszyscy :) Boje sie znow wazyc, bo wazylam sie ostatnio kilka dni temu znaczy sie w poniedzialek, a ze troche mialam grzeszkow na sumieniu, to same rozumiecie :) A czuje sie jakbym przybrala znowu :( Teraz zaboeram sie za pieczenie chlebka, bo nie jadlam juz chyba z miesiac pieczywa, wiec musze nadrobic ;) A jutro mezowi robie watrobke z plackami ziemniaczanymi. Mniam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna!:) koniec grzeszków! zrób sobie jeden dzień więcej 'P' i powinno być OK;) ja ogłaszam mobilizację!!! mimo weekendu, pełnego pokus:o, kończymy z podjadaniem czegokolwiek neidozwolonego!!!:classic_cool: ja już dziś wytrwałam:classic_cool: musze kupić sobie duuużyyy kubek na herbate;) mam dwa, które mają ok 300ml ale taki 0,5l by sie przydał:D tylko gdzie ja taki znajdę?!?! może w jakimś abrze mi kufel sprzedadzą...:D:D idę kręcić bioderkami(a raczej mega biodrami:o:P):classic_cool: ps. nsn pewnie znów biega po schodach:D:P ja mam nadzieje, ze choć zdjecie sobie zrobiłaś na początku diety...??? i na koniec nam ukażesz efekt, który nas zmiażdży:D nie ukrywam iż ciekawość mnie zżera:P:P lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - gdyby mama zrobiła grzybową to bym się pochlastała! z rozpaczy:P kocham grzybową❤️ ewentualnie borowikową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.. przepraszam że tam mało się odzywałam ostatnio ale jak wspominałam tydzień temu jestem na urlopie, poza tym przyjechałam na urlop moja mama więc do komputera w ogóle nie zaglądam. urlop spędzam w domu więc wiadomo albo załatwiam zaległe sprawy albo robię cos w domu ( mam super wysprzątany dom). dsziś idę na wesele ale w ogóle nie mam ochoty. do tego mam dzieś dostać @ ( mam nadzieję że dostanę bo jak nigdy nie mam żadnych objawów związanych z dostaniem @) dziewczyn y co do diety to ja już chyba nie jestem na dukanie albo jak jestem to faza 1/1. o dziwo co zawsze przed @ waga szła mi w górę czasem nawet do 5 kg tak teraz nic a nic nie poszła dlatego mam nadzieję że jak już dostanę @ to waga pójdzie trochę w dół. 100krotka aż mi glupio ale wszystekiego najlepszego z okazji urodzin. Paulla widzę że u Ciebie pełną parą przygotowania do ślubu idą. nsn podziwiam Cię za te ćwiczenia :) i gratuluję dostania się do tej wymarzonej pracy :) Natasza u nas też sezon grzybowy w pełni jednak ja jeszcze nie byłam na grzybach. dziewczyny postaram się odezwac na tygodniu :) miłego weekendy wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita:) dobrze, że się odezwałaś:) a moze na weselu będzie super zabawa....;) trzymam kciuki aby po @ waga poleciała w dół🌼 na śniadanie dziś zaserwowałam placki z tuńczyka;)+ 2 plastry wędliny+ 2 kubki herbaty:P zapowiada się pochmurny dzień:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak słońce zawitało!!! z tej okazji umyłam okna;) nie wszystkie!(3 jak na jeden raz wystarczą:P) upiekłam ciasto!:o strach się bać:o (pare razy liznęłam piany gdy ubijałam i mnie pokarało bólem brzucha, dobrze mi tak!!!) cuś mi się zdaje, że sama dziś tu będę:o mam otwarte okno na fuuuulllll....a jakieś 2metry ode mnei jest podwórko sąsiadów...synalek(lat 26) chyba się wreszcie ruszył z wyra i ...rozgłosił MUSIC...no i słysze teraz - weselny klimat, tak się zaczyna...OMG!:O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! 🌻 1ookrotko nie jestes sama, bo i ja przybedlam :P :D Zwazylam sie jednak!!!! Ale moja waga musi mnie baaaaaaaaardzo lubic, bo na wadze....... 80,8 !! JUPI!! Obiecuje, ze od momentu gdy moja waga wskaze 79 to nie bede naciagac moich zrzuconych kilogramow, bo jak Wam pisalam juz, jak tylko widze na wadze np. 80,9 to dla mnie jest zrzucone 10, bo to mnie motywowalo :D I teraz dalej jest dla mnie 10 zrzucone, aczkolwiek jest 9,2 :D Ale nie bede oszukiwac dopiero od 79,9 :D No wiec moja waga spadla, mimo obawy i dzis mijaja rowne 2 miesiace diety :) I prawie 10 kilo zrzucone ( pewnie byloby wiecej gdyby nie moj ponad tygodniowy zastoj na poczatku), ale wydaje mi sie, ze nie jest zle :) Zrobilam dzis jak obiecalam placki ziemniaczane dla meza z watrobka drobiowa i smietana gesta, on sie zajadal, a ja jadlam watrobke :P Upieklam wczoraj w nocy chlebek i na sniadanie zmłócilam z szynka łososiowa ktora uwielbiam i twarozkiem Moj Ulubiony :) Kolacji jeszcze nie planowalam, ale bylam na zakupach i sama nie wiem co tu zjesc :D Buzka laski! :D Ah, moj maz powiedzial, ze jest ze mnie dumny, mimo ze dalej mam duzy brzuch :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że nei pisze do siebie:D małż powiedział Ci że masz duzy brzuch???? a to łobuz!:P:D ja bym kopa dała:P:D tak myślałam, że po takich tyci tyci grzeszkach nie powinno Ci nic przybyć:P;) gratuluje pozbycia się PIERWSZYCH 10kg!!!:D:classic_cool: nooo za tydzień 79 będzie jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) nudze się jak mops:o na dworze pochmurno z braku zajęcia..pomalowałam paznokcie, kazdy na inny kolor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie, cieszę się , że zaginione w akcji się jednak odnalazały ;) Ja dietkuję, ćwiczę, widzę , że szczupleją mi uda, stają się gładkie, ale irytuje mnie brzuch, mam wrażenie, że w ogóle nie zmalał, wrrr... No cóż, muszę byc cierpliwa. Stokrotko, masz ąz tyle lakierów, ze kazdy paznokiec na inny kolor?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :D No moj maz to łozbuz :D Ale taki kochany i z taka minka to pwoiedzial, ze nie moglam mu kopa zasadzic :P A do tego pojechalismy na zakupy ciuchowe, mimo ze nie chcialam za bardzo, bo wymienic chce cala garderobe jak schudne z 10 kilo jeszcze, bo wtedy to frajda ze szok jak sobie mozna seksi ciuchow nakupic nie? :) Ale kazal kupic to kupilam spodnie dresowe po domu do łażenia, staniczek sportowy rowniez i bluzke polarowa ;) Chcial mi kupic kurtke, ale za dlugie rekawy byly niestety, torebke tylko ze nie bylo fajnych, buty. Normalnie ciagle by mi cos kupowal :P Tak sie cieszy ze chudne, ze by mi wszystko wcisnal abym ladnie wygladala, aczkolwiek ciagle powtarza, ze i tak mnie kocha taka jaka jestem bo w koncu taka jestem praktycznie od kiedy sie znamy :) Ale ja narazie nie chce, bo szkoda mi kasy, jak zaraz znowu -mam nadzieje -bedzie za male :D No a na obiadek dzisiaj byl karczek pieczony i z salata zjadlam mimo, ze dzis same PP mam :P Na sniadanie kielbaska drobiowa z moim chlebkiem, na widok ktorego wszyscy maja odruch wymiotny :D A co do paznokci, to wlasnie mialam sobie pomalowac troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym tygodniu! oby to był dobry tydzień!;) cZarna - nie nooo! jesli mąż chce Ci kupować torebkę, buty to jakimś ewenementem jest!:D tylko mu nie mów tego bo się jeszcze rozmyśli:D:P chleb piekłam na początku diety, teraz mi się nie chce:P jakiś taki mokry w środku był:o a ja za to kiedys ojca chciałam surimi poczęstować;) powiedział - zabieraj to g**no! i uciekł :D zapasy białka sie kończą:o jak mnie przyciśnie to wieczorem skoczę do marketu. mam chęć kupić wołowinę, ale nie wiem co z niej zrobić! macie jakieś pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limit dzienny otrębów wyczerpałam, kostkę sera zjadłam, homo też. w lodówce zostało mleko i tuńczyk...:o ciekawe kto mi dziś dotrzyma towarzystwa??? bo będę krzyczeć!!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycze!!! :D:D:P:P nie zaliczyłam egzaminu!!! tak jak 75% osób które pisały:o nosz kuźwa mać!!! ja nie wiem jak ten dziadek ocenia poprawka za 2 tygodnie USTNA:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1ookrotka!! Wspolczuje!! Ale ja zawsze wolalam ustanie zdawac, bo zawsze mozna sie bylo jakos podratowac, zagadac, a jak napiszesz to juz lipa. Cos wypisal tos wypisal i sie nijak nie dalo wybronic. Bede trzymac kciuki! 🌻 Wczoraj mnie tu nie bylo, bo maz w domku wiec z nim siedzialam ;) Ludzie w koncu zauwazaja, ze schudlam :) I ja widze brzuch mniejszy, nie taki sterczacy jak np. w czerwcu, kiedy to jakis dawny znajomy ojca mnie niby widzial, a teraz na dniach spotkal moja siostre i pytal "jak tam Ani ciaza" ? :O :P Z wolowiny lubie np. hmmmm... upiec ja moze, jaki gulasz uwalic alibo co :D A ja mam dzis twarozek, rzodkiewka, jakas wedlina, ser, pasztet, ale w sumie nie wiem co bym zjadla :) Aha i narazie sie nie waze, bo wole sie wazyc co kilka dni niz codziennie sie wkurzac ze mi skoczylo o 20 w gore, 10 w dol :) Buzka i ide spac, bo na 12 do roboty i musze sie wsypac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 7 kładziesz się spać?!:D:P wcześnie:P ja na myśl o tym,ze musze ustnie coś zaliczać już mam stan przedzawałowy:o:o byłam na grzybach:) tym razem mi się poszczęściło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×