Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

Radosnych świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia. Ciepła, wiary i życzliwości, a w Nowym Roku znalezienia zdrowia i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę spokoju, uśmiechu, odskoczni od problemów dnia codziennego. Życzę Wam, aby zapach choinki przywołał najpiękniejsze wspomnienia, jako symbol dobra. Niech każdy znajdzie pod drzewkiem swoje marzeniedrobiazg, który zarysuje uśmiech na buźkach. Najpiękniej jak potrafię ZDROWYCH, RADOSNYCH, RODZINNYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA . Szampańskiego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku 2013 ! życzy Agnieszka z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie jeszcze w Starym Roku :) na 2013 zycze wszystkim Podwojnie Usmiechnietym i Ich Bliskim duzo zdrowia oraz wielkich marzen i wielkich spelnien!najlepszego! serdecznie pozdrawiam, mandala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Dawno nic się nie odzywałam ale cały czas systematycznie czytam co u was słychać. Dzisiaj na początku tego Nowego Roku chcę się z wami podzielić radosną dla mnie wiadomością. Jestem w ciąży!!! 16 tydzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki i dołączm się do życzeń noworocznych. Niech moc będzie z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joker SUPER WIADOMOŚĆ!!!!!! Może razem będziemy rodziły ;) Ja pod koniec czerwca na poczatku lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joker,Rerenia gratuluję i życzę wszystkiego,co najlepsze. AgnieszkaL73-to świat się starzeje,my nie. Trzymajcie kciuki bo 14.01 idę do Zgierza na kolejny jod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane. Zycze Wam samych pozytywnych mysli w tym nowym roku!! Jokler gratulacje, lekkiego porodu życze, moja córa tez z czerwca. Ide 17 stycznia na operacje, aaa boję się, mam już srakę stresową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko będzie dobrze, ale wiem bardzo dobrze że się denerwujesz to normalne i pamiętam sama że choć by nie wiem co mówili mi inni ja i tak się bałam. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joker, serdeczne gratulacje!!!! zycze bardzo spokojnej, wrecz nudnej, ciazy :) dawaj prosze znac, jak Twoje tsh w tym okresie, bo ja tez dzialam na "froncie prokreacyjnym" i jestem ciekawa, jak sie zmienia zapotrzebowanie na hormon i w zwiazku z tym dawkowanie. Jeszcze raz wszystkiego dobrego! serdecznosci dla wszystkich :) mandala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochani chwila nieoecnosci i kolejna ciąża heh Joker gratulacje:) dbajcie o siebie ty Rereniu tez:) Iwangos widzialam wasze foty na nk..slicznie wygladasz, dzieciaki cudne heh a ja w piatek byłam na zabiegu laserowym na rozstepy na piersiach ehh jestem ciekawa co z tego bedzie ... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Hania Ty to kombinator pierwsza klasa jesteś :) Jak nie tatuaż to lasery i inne pierdoły, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rereniu no troche tak ale gdybys zobaczyła moje piersi tez bys zrobiła heh...wiec dbaj o swoje zwlaszcza w ciazy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandala77 Dzięki, postaram się pisać jak przedstawia się mój poziom hormonów. Przez pierwsze 3 miesiące byłam na dawce sprzed ciąży, teraz została mi zwiększona i kontrolę będę miała co 6 tygodni. Następną wizytę mam w Gliwicach 8 lutego. W związku z moją wizytą w Gliwicach mam pytanie, czy ktoś będący w ciąży miał tam wizytę, jak unikać osób po jodzie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam joker ja tez mam wizyte na 8 lutego moze sie spotkamy..co do ciazy to nie wiem...ale na pewno bedziesz bez kolejki obsłużona......wiem tylko ze ja jak jezdze to z całą rodzina mąż + 2 dzieci zawsze sie szwedaja po gliwicach bo nie chcialam zeby dzieciaki tam przebywały...a ostatnio dr Puch powiedzial ze nastepnym razem mam dzieci przyprowadzic.,,..wiec ..??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Super Joker :) Dziewuszki kochane sobie roczek z dzieciaczkami posiedzą. Warto było poczekać, to takie ważne, żeby z dzieciątkiem jak najdłużej pobyć :) Znacie już płcie? W sumie Jocker w 16 tc, już chyba tak? Hania, kochana, dzięki. Moje 3 szczęścia dają w kość bardzo. Dlatego rzadko się udzielam. Po powrocie do pracy, czasu na cokolwiek mam mało. Pozdrawiam wszystkie was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joker, nie wiem, jak to jest w Gliwicach, ale kiedy bylam na ostatniej kontroli w warszawskim CO i dostałam "zielone światło" na działania prokreacyjne, to lekarz, ustalając termin kolejnej wizyty na sierpien 2013, zastrzegł, że nie chcą mnie widzieć, jeśli wtedy będę w ciąży, bo taka wizyta to za duże ryzyko dla dziecka (chodzi o "najodowanie" od innych kolejkowiczów). Pozdrawiam serdecznie, duzo zdrowka!!!! :) mandala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje, trzymam kciuki za każdy dzionek :) joker1979 po prostu zadzwoń i się dowiedz czy jest bezpiecznie tą wizytę odbyć :) pozdrawiam z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje, trzymam kciuki za każdy dzionek :) joker1979 a może po prostu zadzwoń i się dowiedz czy jest bezpiecznie tam jechać :) pozdrawiam z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje, trzymam kciuki za każdy dzionek :) joker1979 a może po prostu zadzwoń i się dowiedz czy jest bezpiecznie tam jechać :) pozdrawiam z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje, trzymam kciuki za każdy dzionek :) joker1979 a może po prostu zadzwoń i dowiedz się czy jest bezpiecznie jechać tam :) pozdrawiam z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×