Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

dootka Przed operacją trzeba się zgłosić, wykupić hormon, zapytać jak brać i nazajutrz po operacji brać. Wtedy nie będzie problemu z powrotem do zdrowia. Ja w poniedziałek chyba wyszłam ze szpitala a w piątek piłam piwo i śpiewałam przy ognisku. Żeby nie przeklęta tężyczka to nie odczuwałabym żadnych problemów. O calperos i alfadiol też na wszelki wypadek poprosić. W szpitalu nie będzie potrzebny podają wapń w kroplówkach ale po wyjsciu lepiej miec w pogotowiu. Cyryla Jestem z Tobą, od tego odstawiania noszę 10 kg więcej , ja co całe długieeeeeee życie wyglądałam jakbym uciekła z Oświęcimia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dootka Ciśnienia nie mierzy się po jedzeniu. Większość z nas bierze leki na obniżenie ciśnienia bo hormnon może powodować jakieś perypetie. Ale Ty jeszcze chyba nie bierzesz? Ja np. biorę con cor cor 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalinka_54 Nie mierzę ciśnienia po jedzeniu. Po posiłku mam kołatanie serducha i się z tym borykam troszkę, bo przez to mam przesuniętą operację. Lekarz prowadzący ma mi to ustabilizować. Dał mi leki po których kręci mi się w głowie.Jadę do niego za tydzień to mi pewnie zmieni. Kiedyś brałam propranolol i jakoś mniej kołatało. Hormony brałam ale nie na tarczycę , tylko na zmniejszenie ubocznych skutków przejścia na menopauzę w ciągu jednego dnia:-(. Niestety 5 lat temu nowotwór złośliwy :-( . Pochodzę z pomorza i tam się dotychczas leczyłam, a teraz mieszkam na śląsku i muszę zaczynać wszystko od początku . Dziękuję za wskazówki i jezeli mam jeszcze o czymś pamiętać to poproszę o rady :-) Jak widać cierpię na bezsenność :-( Pozdrawiam serecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Dootka jesteś jeszcze na forum nie Ty jedna cierpisz na bezsenność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.... jak ja zazdroszczę mężowi, co przyłoży głowę do poduszki to śpi.:-) Mało tego apetycznie pochrapuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dootka nie ma czegos takiego jak apetyczne pochrapywanie hihiihi...mojego meza mam ochote udusic tak nadaje... co do hormonow to lalinka ma racje lepiej miec recepte przed operacją ...bo szpital nie chce dawac....a potem problemy są. popzdrawiam ide prasowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, już tu kiedyś pisałam ale ja powiększyłam grono hashimotek. Natomiast mój teść miał operowane guzy-pierwsza wersja to jeden -jak się okazało guz na guzie. Było to w pażdzierniku w MSWiA w Gdańsku, operował dr Osęka.Chłopina miał wtedy 81 lat i to była jego pierwsza w życiu operacja. Dwa razy przekładałam termin bo się bał i rezygnował. W poniedziałek miał zabieg, środa do domu, piątek zdjęcie szwów a w sobotę pojechał sobie autobusem na działkę.Co tam robił -nie chcę wiedzieć!!! Na szczęście były to zwykłe guzy i całe szczęście bo jodowanie by nie przeżył- tyle dni w zamknięciu?! Dzisiaj śmiga a po cięciu nawet śladu nie ma. Zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko74
Witajcie, dostałam wszystkie skierowania od ogólnego ufff...na rtg, do laryngologa ale to na skierowanie NFZ jest nieosiagalne w krótkim terminie, chyba pójdę prywatnie, na ekg i trochę latania jest i ciekawa jestem czy to się w ogóle przyda :-) ...ide do AM Gdańsk 07.06 już postanowione, w weekend ide na studia, potem na 3 dni do pracy i naprawde nie mam czasu o tym mysleć :-) mam nadzieję, że szybko wrócę do formy jak dziewczyny tu piszecie, i będę mogła pozdawać egzaminy w czerwcu :-) ...najgorsze, że moje dzieci snują wielkie plany wypadowe na długi weekend a Ja muszę im trochę je popsuć :-( no ale cóż...trza to zrobić...i nic nie przekładam... życzę miłego weekendu!!! p.s. forum rozwiało moje wszelkie wątpliwości i jest kopalnią informacji o której się nawet pojęcia nie ma, że takowe są potrzebne... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti73
Witajcie dziewczyny słonko74 kiedy masz zabieg?bo ja też idę dac się zerżnąć 13 kładę się w CMI czyli AMG a 14 .06 mam zabieg,mnie chyba bedzie operował Głowacki ale nie jestem pewna,jakoś ufam tym naszym chirurgom(pracuję w CMI) Warunki są super jak to w nowym budynku,ja też chciałabym jak najszybciej wrócić do formy pracuje na 2 etatach nie mogę sobie pozwolić na długie zwolnienie ,chociaż nie ukrywam....chciałabym odpoczać haniaa80 mam nadzieje ,że jak wszystko się uspokoi to i ze mna wybierzesz się na kawkę,bo co by nie mówic Ty i Cyrla najwięcej mi pomogłyscie. może ktoś jeszcze się do nas przyłączy na kawkę w Gdańsku? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja się piszę na kawkę oczywiście, jestem z Gdyni... ide 07.06 a operacja 08.06, trochę lipny termin, dzieci maja wolne, córcia po Komuni będzie sypać kwiatki a mnie nie będzie... :-( ale cóż zrobić...takie życie...taki termin tylko był dostępny...nie ma co wybrzydzać :-) dzisiaj byłam na studiach...już na 10 godzinie wykładu po prostu nie przyswajałam wiedzy...za dużo myśli w głowie...nic nie kumałam co do mnie mówili, miałam pójśc do tablicy z rachunkowości i po prostu odmówiłam :-) nic nie kumałam...trochę głupio mi było, bo to dorosli ludzie takich numerów nie odwalają...jakąś dostałam jazdę...chyba nerwy mi puszczają... spadam na X factora... miłego wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DZIEWCZYNY ło matko odespałam, ale wycieczka szok.. Pogoda w sumie ok, dobrze ze nie padał deszcz jednak zimno :( Ale udało mi się spotkać z Hanią, rety jaka ona fajna dziewczyna, a jaka ładna i chudziutka :):):):) Super dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a wy macie konta na facebooku? może byśmy się spotkały? ja bardzo chętnie zobaczyłabym agnieszkę, hanię, rerenię:) jakby co mój mail: ifona@tlen.pl, podajcie swoje namiary, żebym mogła was znaleźć. Oczywiście żadnen mus, ale myślę, że byłoby fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko74 a ja w Gdyni byłam w sobotę :) Mogłyśmy się też zgadać :) Ale wiecie?? fajnie tak zobaczyć taką bratnia duszyczkę z forum na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka nie mam konta na portalach społecznościowych, kiedyś miała na nk, ale nigdy w sieci nie zamieściłam swojego zdjęcia ale jak chcesz mogę podesłać Ci moją fotkę, ale tylko na skrzynkę i uprzedzam jestem niska i gruba, ale polubiłam siebie taką jaka jestem i dobrze się z tym czuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rerenia Iwonka podała mejla, nie znam Twojego :) uwierz mi nie kłamałam pisząc poprzedniego posta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyryla
LALINKA - a Ty teraz odstawiłaś, czy coś mi się pomerdało (ciągle jestem w niedoczynności, choć hormon już wznowiłam)??? A w ogóle to mam pytanie do Ciebie, wyślę jutro na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalinak_54
Cyryla Ja teraz długo nie odstawiam:) W październiu mam wizytę , tylko krew i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonko- nie rob ekg przed operacja w AM ci zrobią.. Marti kawa super pomysl:) trzymam za was kciuki.. rerenie teraz to dalas z ta chudziutka osoba haha... ale super ze sie chociaz na chwilke spotkalysmy:) a rereniu jeste pelna podziwu dla twojej pracy ja chyba nie mialabym tyle cierpliwosci... iwona ja jestem tylko na nk jak chcesz moja familie zobaczyc i wy dziewczyny to Hanna Łopuska powinniscie mnie znależć... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widze, ze integracja na zywo trwa:) Ja robie porzadek z badaniami. Ginekolog za mna. W poniedzialek ustalilam sobie kolonoskopie, bo nie wiadomo czemu ale brzuszek a zwlaszcza okolice biodra bola... mam nadzieje, ze to tylko nerwobole jakies:( A z nowosci to bylam w gliwicach w zeszly czwartek i odeslali mnie z kwitkiem, jade w srode, bo... nie mialam zaswiadczenia aktualnego z ZUSu o ubezpieczeniu. Myslalam, ze mnie szlag trafi. 3 tygodnie wczesniej bylam w szpitalu u nich i nie uznali mi tamtego. Jakbym tam z Pomorza byla, to chyba bym ich odstrzelila. Oni na ZUS narzekaja, ZUS ich wini a Ty jak ten glupi jezdzisz od Iwana do Pogana i tracisz 3 godz. w ZUSie. Masakra. Polska służba zdrowia... Pozdrawiam Oby, a skąd Ty jesteś z tego Śląska? Nikt Ci nie odpisał, biedaku. Daaj znać, jest nas tutroche, to moze akurat kogos Ci polecimy. Ja mam w Gliwicach świetną Pania Endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia no ja bym sie wkurzyla na maksa, a mi juz drugi raz wogole nie sprawdzali ubezpieczenia hahah:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania, no ja właśnie takie szczęście mam. Kiedyś ktoś mądrze powiedział, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. I to święta racja. Kobieta na nowej części kazała mi się do sekretariatu zameldować, to ja głupia poszłam profilaktycznie do rejestracji i tamta mnie ciągnie o to zaświadczenie. Moja głupota i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schowałaś tam się na nk jakoś Hania? bo przez wyszukiwarkę nie da rady cię znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej renia mnie znalazła heh iwonko wpisz hanna łopuska gdańsk panienskie olejnik bosse wszystkie dane wam podaje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×