Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuda_inaczej

Dukan faza I

Polecane posty

mala ale ja niby jestem na II fazie a tam w ogole uczt nie ma ....ja zmodyfikowalam ta diete bo "ksiazkowej" nie daje rady zrobic Jeszcze sie zastanawiam jak i kiedy wprowadzic same p bo tak w tygodniu jadlam caly czas w+p zobaczymy narazie chudne powiem Wam wiecej :ja do prawie kazdego dania dodaje lyzke oliwy gdyz wiem ze brak jakichkolwiek tluszczy w organizmie powoduje zaburzenia hormonalne Wiec jem niby dukanowo ale z udogodnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do oliwy, to ja też chyba zacznę ją dodawać, bo mam problemy z zaparciami - wciąż a oliwa mi zawsze pomagała. Agnieszka - ja też jem gdy jestem glodna. CZasem to nawet co godzinę coś skubnę. jednak mimo wszystko chudnę. Już się cieszę, bo 11 czerwca jadę na 2 tygodnie na urlop i wczoraj wbiłam się w letnie spodnie w które wcześniej nie wchodziłam. Mam nadzieję, że je ubiorę, bo jadę w Polskę a pogoda nie zapowiad się taka super :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj cel to tez 60 ale wlasnie fajnie byloby dojsc do 57chociaz :) a czy ciezko, to ejst baaardzo dluga dieta, przy dobrych wiatrach moze i rok trwac ja wlasnie jem marchewke bo juz nie wytrzymalam, tak przepysznie wygladala:P znowu mam te bole brzucha, cos takiego jak skurcze:( no a wyproznic to sie nie moge juz od jakichs 4dni ;) jade do polski 12czerwca to wreszcie kupie otreby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - gratulacje. Ja dziś na wadze zobaczyłam 69 kg, czyli przytyłam. Było już wcześniej 68,3 :(( Pocieszam się, że to dlatego, że jutro mam mieć okres. Ale z 2 strony przez ten okres mam ochotę na zakzane jedzenie. Przyznam się, że wczoraj zjadłam 2 bułki grahamki z biłym serem. Od dziś warzywa - przez 5 dni. Muszę się pilnować. Już nawet w pracy mi mówią, że schudłam. Podobno po mnie widać. Jupi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, co tu tak ucichło? słuchajcie, dziś gadałam z koleżanką mojej mamy, która jest już na 4 fazie. Okazało się, że piła zbyt mało wody, zrobiła badania i wyszedł jej mocznik we krwi. Niezbyt wiedziałam o co chodzi, ale okazało się, że jak jest go zbyt dużo, to mogą wystąpić problemy z nerkami. Przyznam, że bardzo mnie to wystraszyło. Słyszałyście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie klops:o znowu 68,5 nie mam okresu a juz jest 3, w tamtym miesiacu dostalam 5, a on mi sie zawsze cofa o 3 czy 4 dni:( jeszcze wyjdzie na to ze bede do polski leciec i bede miec okres:o wkurza mnie ta dieta juz bo w ogole ale to w ogole nie widze efektow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc u mnie tez waga stoi w miejscu a nawet skoczyla o 0,5 do gory...chyba na okres :( zobaczymy :P jak sie macie? aga nie poddawaj sie beda w koncu rezultaty mala ja slyszalam nawet o gorszych "schorzeniach" podietowych totez ja jej nie stosuje "ksiazkowo" Trzymam za Was/nas kciuki wiec musi sie udac..trzeba tylko przetrzymac "chwilowy brak zmian na wadze" :D a bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasek - jakie to schorzenia? Wolałabym wiedzieć. Słyszałam o osteoporozie, coś jeszcze? Zaczynam się zastanawiać czy warto być na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam wreszcie okres:) ale brzuch to tak boli strasznie ze ho ho:( i waga ruszyla jest 68,2 malo ale zawsze cos ;) ale musze sie przyznac, wczoraj dluzej 4godziny w pracy zostalam, nie mialam nic do jedzenia bylam wypruta z sil i kupilam batona slodkiego, ale powiem wam dziewczyny ze go zjadlam i mi sie zwracac chcialo nie wiem czemu, ja nie mialam problemow z jedzeniem slodyczy a tu moze dlatego ze tak dlugo ich nie jadlam i na jeden raz baton :) dzisiaj mam ostatni dzien z warzywami, jutro znowu bez warzyw :) u mnie piekna pogoda, bezchmurne niebo, 24stopnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał mi mi
dziewczyny a czy kefir można na diecie bo ja bez kefiru życ nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir nie tylko ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkie pytanko
gdzie kupujecie słodzik? jaki i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona po zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona po zimie
od jakiegoś czasu chyba nikt tu nie zagląda, a pilnie potrzebuję grupy wsparcie. od wczoraj zaczęłam i na pewno byłoby łatwiej gdyby ktoś się też męczył .znajdę kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooo troszke mnie nie bylo a tu juz pustki :( no co Wy zrezygnowalyscie???????? u mnie ok ,zrobilam sobie prawie tydzuien przerwy bo klusek i chleba mi sie bardzo chcialo no i slodkosci ( wina okresu :P) :D Witam nowe kolezanki :) mala mnie chodzi glownie o te zaburzenia hormonalne wywolane brakiem jakichkolwiek tluszczy w tej diecie,poszukaj sobie troche "wypowiedzi" na necie to znajdziesz i inne. Ja od wczoraj lece na samych prot i mam nadzieje ze waga ruszy w dol. Jak u Was z dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Muszę niestety (lub na szczęście) skończyć dietę, gdyż jestem w ciąży !!!! Staraliśmy się z mężem od 1,5 roku i nareszcie się udało. Dlatego też jestem supernadwrażliwa i chcę zrobić wszystko, żeby donosić tą ciążę. Ale będę wpadać na forum i dopingować Was w staraniach dietowych. A za pare miesięcy sama przejdę na dietę znowu, żeby zmieścić się w spodnie, które ostatnio sobie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje i oby wszystko bylo dobrze. A po ciazy to na pewno wrocisz ;) Dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala cudowna wiadomosc :) zycze duzo zdrowia i szybkiego bezbolesnego porodu w 38tc :) wpadaj do nas a my Tobie bedziemy "dopingowac" aha wypoczywaj duuuuuuuuuuuuzo bo pozniej czasu nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona po zimie
dziewczyny jak to jest z tymi paluszkami surimi? dukan w I fazie jak najbardziej zaleca, ale każe herbatę słodzikiem słodzić , a w paluszkach surimi też jest cukier. myślicie że to w polsce robią szajs, czy po prostu ilość cukru jest tak znikoma że można je jeść. jest to dla mnie nielicha zagwozdka, bo jestem wegetarianką i naprawdę nie jest łatwo przejść tą dietę bez drobiu i wędlin, bo menu jest mocno zawężone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie koniec dnia drugiego i czuję się w sumie bardzo dobrze. Ale boję się jutra - jadę do mamy i czyhać będą na mnie jedzeniowe niebezpieczeństwa. W ogóle wczorajszy dzień był dla mnie katorgą - cały dzień miałam ochotę na ptasie mleczko :/ Ale dałam radę i się oparłam ;) Pierwszy sukces? Dzisią zjadłam tylko śniadanko (ale dość duże): makrelę i 2 plasterki szynki z kurczaka. Później poszłam do pracy i jak zwykle zapomniałam wziąć coś do jedzenia... Ciekawe ile jutro kilogramów odczytam na wadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżulia, nie powinnaś jeść tylko raz dziennie , bo wtedy się bardziej narażasz na pokusę.chyba że masz niezłomną silną wolę- wtedy wielki szacun , ale to i tak zaburza dietę , bo organizm magazynuje szubko wszystko , żeby się przygotować na ''chudy'' okres żywieniowy. także , żeby mi to było ostatni raz ;-) ja wczoraj tez zakończyłam drugi dzień i nie mogę powiedzieć że było łatwo, ale letnie sukienki bardzo motywują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike - więcej grzechów nie pamiętam i obiecuję poprawę! :D Wiem że źle zrobiłam i w ogóle się dziwię że się nie rzuciłam dzisiaj na jedzenie :P Na śniadanko zjadłam jogurt naturalny. Co do surimi to jakiś czas temu ktoś mi to odradził ze względu na dużą zawartość węgli. Ale wiele osób jednak to je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×