Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal**
Kamilka miała chyba Rapist Glassses! nie chce mi się szukać, ale miała takie wieelkie okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja noszę najtańsze koszulki, dziadowskiej, bazarowej firmy ,,American Flag" słaba jakość, ale mam ich ponad 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
całuseczki udanego koncertu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
wiem już czym jest papkowanie z tematu o fansófce!!!!!!!!!! Eureka!!!!!!!!!! Wczytałem się w temat i dowiedziałem się, że papkowanie to mówienie w kierunku zamka w drzwiach PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA GWÓZDEK ÓKÓJ PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA GWÓZDEK ÓKÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
pamietamy, przynajmniej ja pamiętam wpadaj częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Desperadko- ZDAJ RELACJĘ Z KONCERTU, please :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie ókóło a papkowałem długo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
śpij spokojnie, Piękna (jak śpiewał Happysad) jutro zdaj relację z koncertu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Przeczytałem wszystko No co za napaleniec!!!!! ku­rwa mać! Żeby tak macać? To pewnie niewyżyty seksualnie człowieczek w stylu AMORA! To dobrze, że nie chciałać się całować z kimś obcym, cholernie napalonym. JA też bym nie chciał się całować z nieznajomą dziewczyną. Co innego mieć ukochaną osobą, z ktorą tworzy się związek, ale tak z kims przygodnym, nieeee... To dobrze, że koncert się udał i jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Vodka- to jedna z moich ulubionych rockowych piosenek! (wiem, wiem, że to folk metal, ale jest to dla mnie tak lekkie i melodyjne w odbiorze, że traktuje to jak melodyjny rock) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
zwariuję jak się jutro nie napiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Jesssssssssssuuuuuuuu kilka dnie temu napisałem naszemu ulubionemu poecie, Amorowi- ,,Po co się bawić w fabrykę złej poezji?" Dziś wkleił on na Kobieta . wiersze - tekst w ktorym jakby ustosunkowywał się do moich słów!!! Chyba dotarło do jego pustawej łepetyny, jak głupio, marnie i .. po prostu debilnie pisze, bo wrzucił takie oto wyznanie: http://www.kobieta.pl/wiersze/fabryka-badziewiu-i-kiczu-nwiersz1908963904.html To miło, jesli prostak rozumie, że pisze jak prostak, tylko pytanie- po co to robi????? I komu potrzebne jest jego KILKANAŚCIE TYSIĘCY (sic!!) ,,WIERSZY"???? Chyba tylko psychiatrze, który prędzej czy później będzie go leczyć :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Ja Tobie Na złość Codziennym wierszem robię. jasne, ku­rwa, dla mnie na złość... :D :D normalnie płaczę w poduszkę z tej złości :D :D :D :D ,,I życie Przyniesie mi si pełnie nowe odkrycie." SI PEŁNIE????? JEST PSYCHIATRA W POBLIŻU???? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
OMG! :D dobre! jak mnie nie będzie jakaś laska chciała- też tak sobie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Amor mi odpisał wierszem :) ale jajca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
beer beer kiedys wrzucałem również zacne w zasadzie nawet lepsze, bo cięższe, niż Vodka Song!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
dobrze juz loguję się, by mu dziękować :D :D Ale tak serio- jeśli kiedyś (np po przeszczepie mózgu) wrzuciłby do sieci jakiś nieżenujący wiersz- pogratulowałbym mu zwyżki formy. ale- prędzej kłótnik z fanfófką mnie ókóją, niż on napisze wiersz z prawdziwego zdarzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
yhy, on tłumaczy się, że kiedyc pisał subtelnie... widzieliśmy oboje jego texty z 2008 roku- jaka w nich subtelność :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
pewnie tak :D Ale - jak widzisz- on tego nie pisze dla jaj tylko ,,na poważnie" kurrde- fenomen netu, Gracjan Roztocki poezji :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
ja jurto kupuje 20 piw na 2 upojenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
iardżiacziardziacziardziacziardzia- brzdęk! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
to- napisz coś zaloguj się na tą stronkę i wrzuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
boję się, że 20 piw to będzie za mało na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
cośśśśśśś Ty, skoro ja , depechmaniac i Amor, czyli 3 najgorszyach autorów w kraju ją zaśmiecamy- znaczy, że i ty mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
niech Wam Boża Dziecina ześle łaski - jakoś tak pisze do nas co roku Siostra Maria z Warszawy na kartce z życzeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
VODKĄ można się świetnie upić Ale kac poranny nie jest tego wart kocham piwo i jestem mu wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
no pewnie! Wczoraj na TVP Kultura oglądałem ,,Tylko strach"- film z Anną Dymną i dorotą Segdą w roli alkoholiczek Dymna była prezenterką tv wypiła CAŁĄ FLASZKĘ bodajże burbona i darłą mordę na wizji :D zwolnili ją, miała delirkę, ciągi akloholowe etc. mnie to nie grozi ja lubię tylko piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×