Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młodziutka_Mamusia

A mówią, że połóg trwa do 6 tyg po porodzie ... co ze mną ?

Polecane posty

Kobietki !!! jestem ledwo 4 tygodnie po porodzie i chyba dostałam właśnie miesiączkę. Czy to możliwe ? a może coś ze mną nie tak? wszystkie moje znajome dostawały miesiączki po 6/7 tygodniach od porodu a ja tak wcześnie ? Normalne to jest ? HELP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjdksfsdfsf
Normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz ślicznego dzidziusia...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam po 5 tygodniach, każda z nas jest inna, na wizycie kontrolnej podpytaj gina ale mysle ze wszystko ok, a karmisz piersią czy butlą? Jak butlą to okres moze sie pojawic wcześniej:) Dzidziuś faktycznie przesliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olanka455
normalne kochana. nie musisz się martwić. Domyślam się, że karmisz butelką :) taka sama moja sytuacja. Karmiłam swoją córe butelką i miesiączkę dostałam po niepełnym miesiącu od porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka354654
normalne, normalne. Ale jeśli nie byłaś jeszcze na kontroli u swojego lekarza to idź od razu jak miesiączka Ci się skończy. Musisz sprawdzić czy wszystko okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona145645
Połóg to okres trwający 6 do 8 tygodni po porodzie, w którym organizmu powraca do stanu sprzed ciąży. W tym czasie cofają się prawie wszystkie zmiany, które zaszły w organizmie kobiety w czasie ciąży i porodu zmiany w obrębie układu rozrodczego i ogólnoustrojowe. Połóg dzieli się na dwa okresy: wczesny, trwający 14 dni od porodu oraz późny, trwający od 2 do 6-8 tygodnia po porodzie. Dlatego myślę że to całkiem normalnee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradiss
kazdy organizm jest inny i duza role odgrywa karmienie. jesli karmisz butla to okres zwykle powraca szybko. ja karmilam piersia i pierwszy okres po porodzie dostalam dopiero po 6-ciu miesiacach. na wizycie kontrolnej lekarz zbada czy wszystko jest w porzadku, nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmiłam piersią przez 11 miesięcy, a pierwszy okres miałam równo miesiąc po porodzie. Jak na ironię równe 20 lat od mojej pierwszej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie truskawkowe
ja tez karmilam piersia, a okres miesiac po urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia46dd
ślicznego masz dzidziusia :) a co do topika ;p to norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszła mama 22
poprzedniczki mają racje :) każda z nas reaguje inaczej. Ty jesteś dojrzała fizycznie więc organizm reaguje w ten sposób :) to nie tragedia :)):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×