Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

rozbojniczka....dawaj kawe na lawe!!! Kath tez miala ciezko i zobacz......znalazla prace ktora lubi i ma nawet kogos kto ja bardzo kocha!!! Platonicznie ale zawsze cos :P:P Rambo.... Dziecko wraca ze szkoly i wola -Mamo,mamo....dostalem piatke!!! -No i co z tego Jasiu?? I tak masz raka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbojniczka proponuje zapic sie na smierc:) zaczynamy! kutwa jest ciezko ale nie tak zeby nie dac rady, niektore sytuacje zyciowe naprawde nas umacniają. poza tym my kobity mamy ta siłe by odbic sie od dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...krotko i bezbolesnie??? sorry....to nie ja,ja tak nie umiem..... lepiej pogadac niz tak myslec..... ale rob jak uwarzasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi net przymula strasznie...mam tu tylko 1 Mb radiówki i w dodatku coś sie jeszcze pieprzy co jakiś czas:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️...niestety Husky...nawet walenie czołem w ściane nie pomaga. Tkie siłowe metody nie skutkują...chyba że prowadzą do utraty świadomości. Ale to rozwiązanie chwilowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam dzisiaj w kinie na robin hoodzie z rusellem crow.. ohhh zajebisty film. polecam :D kocham te sredniowieczne klimaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsza wersja niż z Kevinem Cosnerem? Weź może jakąś krótką recenzje...tzn nie aż tak krótką jak poprzednia:zajebisty..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a malo to recenzji w necie? generalnie to nie jest taki basniowy robin hood, tylko film opowiada o tym co sie stalo zanim zostal wyjęty spod prawa... jak poprowadzil anglikow do zwycięstwa o tym byl film, a potem pod koniec dopiero krol sie na nim odegral i skazal go na wygnanie i dopiero po tym fakcie byl tym co zabiera bogatym a daje biednym. tyle, ze tego w ogole w filmie nie bylo. a tylko to co dzialo sie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada I Rambo
wzięli ślub rok póżniej, pojechali do Paryża. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pogadalam z mama, wypilam desperadosa i juz mi lepiej. chooj w to wszystko:classic_cool: dobranoc moje gamonie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×