Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Nie...szczęście zamążpójścia:D...byle za swojego męża:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położyłam ręcznik po prawej stronie biurka. Mam taras na górze, na dole w moim pokoju na suficie robiły się mokre plamy. Na szczęście dzisiaj nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowiczka....to masz bezdomnego na poddaszu....uchlal sie i szczy bez spodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też są kałuże...ale łez:P...Jak to wszystko wleje sie do tej wody która sie wyleje to powstanie morze wewnętrzne...bo jak wiadomo łzy są słone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo....zrob sobie kawe z lez....nie marnuj ....wody?? jakiez to by bylo romantyczne..... -rozana herbata z moich lez......dla Ciebie kochanie-rzekl Rambo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak....prześle Ci pocztą kurierską kochanie...akurat wystygnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartuję, mój sufit jest do kitu, budowlańcy nie zabezpieczyli dobrze styropianem. Nieraz były takie zacieki, nawet podczas zwykłego deszczu, ciągle trzeba zamalować te same miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak i tak cieknie to wywalić ściane i sufit...przynajmnie będzie przestrzeni troche. Zimą chodzić w kożuchu i pić bimberek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to by była pierwsza rzecz która jest martwa a mimo to pachnie różami;)...może warto w to zainwestować troche łez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo - poeta się z ciebie robi... U mnie burza :D Wiesz coś na ten temat, czy tym razem to wina ruskich? ;) A ja mam doła, bo nie mogę znaleźć pracy. Przez to nie mogę spać. Przez to wstaję za późno, przez co szukanie pracy idzie wolniej. Klincz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z was kiedyś śnił, że biegnie w miejscu...albo sie topi...albo nie ma siły zrobic najmniejszego ruchu? Nawet małym palcem? Bo ja mam teraz tylko takie sny...nie jest źle bywało gorzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zupcia...nie robi sie tylko zawsze był. Niestety poeta każdemu kojarzy sie z cipowatym piździelcem chodzącym w płaszczu i szaliku z frędzelkami:P...dlatego sie nie przyznaje, żeby uniknąć takich skojarzeń. Co do pracy to mi przykro...Co zrobisz jeśli sytuacja sie nie poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo....ja mialem takie sny.... jak bylem maly to mi sie snilo ze skacze z mojego okna na 4 pietrze i zawsze przed upadkiem sie budzilem.....az pewnej nocy ....nad sama ziemia rozlozylem rece i zaczelem latac!!! cudownie bylo,przelamalem sie w jakis sposob!! a o poranku zauwazylem ze penis urosl mi do niesamowitych rozmiarow i tak juz zostalo!! czy to ma jakis zwiazek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałem takie sny...ale unosiłem sie tylko troche nad ziemią...jak poduszkowiec i nie miałem wpływu na to gdzie lece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo - całkiem nieźle ci wychodzi... Ale nie zawsze :P Co zrobię, co zrobię... Może wreszcie zacznę się puszczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Kmicicu, że ma...poprostu zatrzymałeś sie na penisie...penis uratował Ci życie jednak spuchł od uderzenia i opuchlizna nie zeszła aż do teraz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupcia:D...jeśli to zrobisz to moja miłość sie skończy...ale za to możesz być pewna, że będe najlepszym klientem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo zawsze znajdzie wytlumaczenie i za to Go lubie!!!! :P:P:P zupka.....a fe!! nie ladnie tak myslec!! wiemy ze masz braki ale zaraz sie puszczac???? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam taki sen ,że mi było gorąco, na drodze sam piasek, mnie chciało się bardzo pić. Jak chorowałam na grypę, miałam wysoką gorączkę, śniły mi się duże kawałki lodu ,które wyglądały jak diamenty, było zdjęcie kobiety na nich, czułam ten ciężar tych odłamków i nie mogłam oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinienem tego mówić...ale Zupcia nie ma żadnych braków...tym gorzej dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie te pieknosci sa o brazowych oczach i co wieczor z Desperadosem w dloni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowiczka....to ja mialem podobnie.... zamarznieta do polowy butelka oranzady(dawno to bylo) w lodzie na kanale a mnie sie tak strasznie pic chcialo i nie moglem jej wyciagnac...wiec zaczelem sikac do okola zeby lod stopnial.... lod stopnial oranzada wpadla do wody.....i sie obudzilem:(( bylem na ciezkim kacu!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Zupcia😘...przy jednym założeniu wszelakoż:P...Musiałbym być Twoim jedynym "klientem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×