Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

czemu w tym jebanym radiu lecą tylko kawałki, w których co drugie słowo to"love"...czy ktoś mi to wyjaśni zanim wyrwe kaloryfer ze ściany?...Kmicic?....No teraz dla odmiany doorsów puscili...ale koorwa akurat ten kawałek o tym, że ludzie są dziwni kiedy jesteś obcy...ja pierdole...ide sie najebać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie Zupcia latać po Youtubie...postanowiłem czekać co przyniesie los...jak Ty. Kmicic...może, może...nie wiem...nigdy dotąd nie byłem zakochany, z wyjatkiem może jakichś licealnych halucynacjii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł🖐️...miłego świergolenia nad łąkami pełnymi bydła, trawki i krowich placków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh...Rambo.....myslalem ze juz lecisz poplakac w samotnosci i zalac te tlaca sie iskierke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie:)...Mnie też nosi:D. To może spotkamy sie w pół drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kmicic...jednak nie. Nie będe już pił bo tak rozwiązywałem problemy wiele lat i żaden z nich nie zniknął a ja tylko straciłem czas:( Zupcia...gg Ci nie śmiga? Nie bojaj nie będe pisał...tak z ciekawości pytam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmiga :D Boję się włączyć, bo za wolno myślę, żeby być na bieżąco. Jak bardzo chciałabym, żeby chciało mi się spać... Babinicz - ja nie jestem na rosołku, ja jestem na porządnym rosole królewskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parole...moze byl na warunkowym zwolnieniu??? :P:P nie umiem rozmawiac po francuzku......heheheh....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na warunkowym mówisz?:D...no możliwe całkiem w sumie:P...Kurde Zupa by to przetłumaczyła ale pewnie jej sie jednak zasnęło:) Też ide spać i szczerze mówiąc mam nadzieje, że sie już nie obudze...Trzymaj sie Kmicic...zabawiaj koleżanke jakby sie jednak jeszcze pojawiła oki? 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo...przylbica do gory!!! jutro bedzie lepiej!!! dotrzymac towarzystwa moge ale rosolek pisuje raz na godzine:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, że przegadałaby nas wszystkich ale po primo ma cienkiego neta po secundo robi 10 rzeczy na raz:)...chyba, że akurat śpi:P...dobra teraz już naprawde spadam bo musze jeszcze jutro zakupy porobić i wydrukować sobie odprawe na lot:)...Trzymajcie sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:14 [zgłoś do usunięcia]SŁOWICZKA Jem czekoladę , organizm potrzebuje magnezu. czekolada wypłukuje o organizmu magnez!!!!!!!!!!!!! no chyba żebyś jadała prawdziwe prawdziwy kakaowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka mnie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...🖐️ prawie wszystkim:)...Joł Rozbójniczka🌼. Dziś tylko tak z doskoku bo sie pakuje do jutrzejszego wyjazdu. Co tam u Ciebie? Samopoczucie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×