Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Tu chodzi o coś na kształt dumy "zawodowej" (gdybym była krawcową). O wiele łatwiej jest przerabiać sukienki na suknie fantasy, i to moja specjalizacja :D A historycznie w ogóle nie mój okres, lubię elżbietańskie (codzienne :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja preferuje sredniowiecze. taki stalowy pas cnoty to by mi się przydał :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek.....a ktorne to byly czasy co to kobietki chodzily w tych falbankach......oooo....juz mam : za czasow muszkieterow!!!! tak chyba 1700-1800......sexi czasy tylko higiena choojowa!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupka, mnie nie pros o zmiane tematu.. bo wiesz o czym się zacznie :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic - bardzo dobrze, właśnie o to chodzi, biała batystowa koszula, cycki wypchnięte do przodu półgorsetem, opływająca ciało spódnica... Mam to przed oczyma, ale uszyć bym sama nie dała rady :O Husky - ale chyba nie masz na myśli jedzenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky mnie też, a skończyły mi się ziemniaki :O Nie wiem, co by tu... Kmicic - noo, teraz to nie trzeba się tak wysilać, zamiast kombinować, nie dość, że wypchną, to jeszcze spódnicę oblepią, wszystko widać :P Więc nie narzekaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to skoro juz byly sukienki, migracje.. to moze mi powiecie..Czy kleks jest utworem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha zupa, no ja nie wiem czy za czasów olenki i kmicica to tak wszysko na wierzchu było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie chodzi o okolice 1620 - 80 Husky, no mnie się jakoś 1666, tfu, znaczy, 1660 kojarzy... W 1666 paliło się w Londynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupcia...ale wlasnie te wszystkie koronki falbanki to bylo TO!!! taka ciekawosc,zakazany owoc! a dzisiaj.....wszystko na wierzchu....zadnej tajemnicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciol dzieki za wskazówki, teraz przynajmniej wiem, ze zle z toba pograłam 😭 :P a co z moim kleksem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam takie pytanie dzisiaj na egzaminie. czy kleks jest utworem... chodzi o taki kleks z dlugopisu, a utwór w tym sensie.. ze podlega prawom autorskim osobistym i majątkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam się podoba to cos z linka??? bueee.. to ja jednak wole swoją mini i szerokie paski na bluzkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, utworem... Noo, jakby Matejko machnął kleksa? Mnie się podoba średnio :D Ale co kto lubi :D Mnie się podobają jeszcze gorsze brzydactwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×