Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

jego sie nie da upilnować. co rusz ma inny obiekt zainteresowan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zupa
Jak tam Twoja deprecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie śpisz? Ja nie tutejszy jestem ale coś smętnie dziś na kafe więc mówie zajrze tutaj sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupapomidorowa🖐️. Jak to z Tobą jest? Chodzą słuchy, że nie zaprawiasz sie Ciebie jak zwykłej pomidorówki śmietaną, tylko czymś innym:) Głupio mi o tym mówić:O Podobno zaprawiasz sie wydzieliną z jąder...czyli mówiąc po prostu: spermą. W tym celu umawiasz sie z różnymi osobnikami płci męskiej i obiecujesz rychły ślub pod warunkiem, że dostarczą Ci do przebadania swojej śmietanki:P Rzekomo ma być badana pod kątem genetycznym. Badania te mają na celu stwierdzenie przydatności samca do roli reproduktora:D. Jednak ponoć to tylko przykrywka bo w rzeczywistości robisz sobie kąpiele z licznie dostarczonego materiału aby zachować świerzy i młody wygląd:) To działa? Czy tylko uwierzyłaś w te pierdoły, których sie naczytałaś w tych książkach o wiedźmach i innych wiedźminach? I co potem z dawcami nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci opowiem bajke zupa. Była sobie lisiczka z piękna rudą kitą. Ta kita tak jej sie podobała, że nie mogła przestać spoglądać za siebie by móc ją wciąż podziwiać:) No i sie w końcu wpierdzieliła we wnyki:classic_cool: Może i krótka ale można ją jeszcze skrócić bo od bidy podchodzi pod przysłowie: Nie oglądaj sie za siebie bo CI z przodu ktoś przyjebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda kobieta sie zaprawia sperma i to nie jest nic dziwnego i zapraszamu na impreze caraoke joł :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky a moge Ci tam zrobić ekspresową kuracje odmładzającą? Spuszcze Ci sie na buźke rachu ciachu i będziesz jak nowa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak gasic cos co nie bylo
zapalone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z mądrą bajką o nieoglądaniu się za siebie nie wypowiem się na temat zaprawiania się lub nie. Dzisiaj też nie mogę spać, ale kto wie, może padnę jak wczoraj. wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak gasic cos co nie bylo
3m sie zupcia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak gasic cos co nie bylo
dasz rade!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husjy
" kazda kobieta sie zaprawia sperma i to nie jest nic dziwnego i zapraszamu na impreze caraoke jo" to pisala fred po tym jak sie jej pochwalilam, ze przegralam zycie na cafe :( ale bylo grubo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczki zapachowe
pomogą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresja zupy jest pod ścisłą kontrolą. Dozuje ją sobie jak chce. Nie musicie jej podtrzymywać na duchu. Czy tak sie zachowuje człowiek mający depresje? Mówie o postach. Człowiek w depresjii jest załamany i bliski samobójstwa. Chooj nie depresja...cztery dni w holenderskim szpitalu po nieudanej próbie zachlania sie na śmierć to jest depresja(nie będe sie chwalił promilami bo i tak nie uwierzycie)...ale przecież to kafeteria. Więc liczą sie pozerzy a w przypadku tego topiku elitarny klub pięknych i kulturalnych. Kurtuazyjne bredzenie bez sensu przetykane wstawkami Husky o badągach(to tak z braku pewnie) i różnymi podtekstami erotycznymi, które w zasadzie nie mają żadnego sensu, chyba, że przyjmiemy iż kafe to samodzielna i odrębna sfera życia niezależna od pozostałych. A jak komuś odbiło z bólu i bezsilności w związku z czym popełnił kilka bluzgów to już amen. Nigdy nie bluzgaliście jak sie np w cos uderzyliście znienacka? To pomnóżcie to sobie razy milion. Zresztą...Nie jestem ani piękny (wręcz przeciwnie) ani kulturalny więc więcej nie truje...Tak napisałem bo znowu pije...moze tym razem sie uda:) ....Wiem, wiem: będziecie życzyć mi powodzenia ewentualnie krzyz na droge...z góry dziękuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz sobie najzwyczajniej w swiecie stad isc? skoro wszyscy tutaj sa tacy glupi, to co piszemy jest bez sensu.. to co ty tu jeszcze czlowieku robisz? gowno wszystkich twoja osoba w ogole obchodzi. wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky:) co sie denerwujesz...czyzbyś też miała depreche?:P Pójde sobie jak będe chciał. A już Ci kiedyś mówiłem, że jak mnie wyrzucali z barów to wracałem dopóki mi nie dorypali do nieprzytomności. Także odpowiedź brzmi nie:P. Niepotrzebnie sie odzywałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×