Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

wow ja tez jestem ze Szczecina :) A gdzie zamierzasz rodzić??/ Musze się dowiedzieć czegoś więcej o tym usg ja chodzę cały czas do publicznego lekarza i on ma swoje usg ale takie normalne chyba tylko, aż się go muszę dopytać może mi kogoś poleci bo rzeczywiście to przeżycie za które warto zapłacić i mieć potem pamiątkę. No więc ja się pewnie na nie zdecyduję dzięki za opis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Widze że rośniemy w siłe z naszą liczebnością. Ja wczoraj byłam na usg. Widok był super. Maleństwo ma 54 mm w 12t3d. Wreszcie udalo mi się zabrać na badanie mojego męża. Biedny aż się popłakał. Słodki widok:) Lekarz dokładnie wytłumaczył mu co gdzie jest. Nareszcie uwierzył że coś w moim brzuszku rośnie bo jak narazie to wydawało mu się to niewiarygodne. Co do boli brzucha to ja tez martwie się swoimi. Szczególnie sa po południu albo juz jak sie kłade. Wczoraj miałam tez delikatne kłucia. Ale dziś znów wróciło wszystko do normy. Mam nadzieję ze to nic groźnego a nawet bardziej normalna sprawa w tym okresie. Najważniejsze że dzidzia jest zdrowa i to wystarczy żebym i ja była szcześliwa. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ .................. WIEK .........TERMIN PORODU......WIELKOŚĆ (TC) katasha7 ................26 ............ 26.01.2011........58,6mm (12W6) Gosia34 ...............33/34........... 29.01.2011 Monika .................. 21............. 01.02.2011 aniaania ................ 27 ............ 01.02.2011 Ninka86 ................ 24 ............ 01.02.2011 marcysia21 ............ 21 ............ 01.02.2011...........54mm (12t3d) niebieskooka_81 ...... 29 ............ 01.02.2011 ......... 44 mm (11 tc) radosnaJUZmama ..... 26 ............ 02.02.2011 matka,polka ............30..............02.02.2011 Kessi_27 .................30 ............ 04.02.2011 agnik80 ................. 30 ............ 07.02.20 11 portolak..................24 .............10.02.2011 adziana ................. 35 ............ 10.02.2011 ptyśka .................. 30 .............10.02.2011 Truskaweczka_29 .... 29 ............. 12.02.2011 ......... 35mm (10tc) ajem7 ................... 24 ............. 13.02.2011 .........20.8mm(8t5d) nemezis278 2........... 27..............14.02.2011 Ninka 24 ................ 24 ......... 14,16.02.2011 agi27 .................... 28 ..............14.02.2011 Myszzka_87 ............ 23 ............ 14.02.20 11 emka kafe .............. 25 ............. 16.02.2011 ........26mm (10tc) Oli14 ..................... 30 .............16.02.2011 trezele .................. 26 ............. 16.02.2011 maagdaa .................30 ............. 17.02.2011 milusia * ................. 27 ............. 18.02.2011 emulinek .................27 ............. 23.02.2011 agatka27 ............... 27 ............. 25.02.2011 figunia .................. 24 .............. Loonah ................. 21 .............. 27.02.2011 ambrozja196 .......... 24 .............. 27.02.2011 Milutek ................. 23 .............. 28.02 .2011 TAHITIANA ............. 23 ............... 28.02.2011 ewka4127 ............. 24 ................ 28.02.2011 ......14mm (8tc) kasiula86 .............. 24 ............ ok.20.02.2011 ......18mm(8tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia to gratuluję tez to w poniedziałek przezywałam więc wiem co czujesz. U mnie niestety męża nie było bo musiałby sobie wziąć dzień urlopu a trochę szkoda mi było wolę żeby wykorzystał go w inny sposób. Ale teraz trochę żałuję bo to rzeczywiście niesamowite przeżycie było, ja się już nie mogę doczekać kolejnego usg :) Mnie też czasami kłuje brzuszek a do tego mam od 2 dni jakąś na nim wysypkę chyba potówki jak nie przejdzie za kilka dni to do dermatologa musze pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczescie oprócz tych boli nic nie jest. Mineły lekkie mdłości, zmęczenie tez. Wiec nie mam co narzekać. Moj maż ma teraz urlop wiec dobrze sie zlożylo bo wreszcie mogl ze mna pojsc na badania. A tak w ogole to bardzo sie balam tam pojsc bo mialam dziwne przeczucia ze coś jest nie tak. Ale moje obawy mineły jak zobaczyłam dzidzie. Wizytę do lekarza mam na 4.08 wieć wtedy powie mi cos dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha7 ja będę rodziła tam gdzie przyjmuje moja lekarka ---w Drawsku Pomorskim, a mieszkam niedaleko Stargardu Szczecińskiego, a USG 4D w szczecinie robiłam bo wiem że tam jeden z najlepszych gabinetów i sprzęt super---Unia Lubelska jak pisałam ;) nie mogę sie doczekać 30 lipca godz.16 :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o przezierności to z wrażenia chyba zapomniałam napisac, oczywiście też miałam mierzoną i na szczęście wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) widze, ze forum sie poszerza:) fiu fiu:) ja w koncu dostalam list z data pierwszego usg:)1 sierpien niedziela 15:30:D:) juhuuuu nie moglam sie doczekac:)! odliczam dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale się tu dzieje :) zazdroszczę Wam odbytych wizyt :) Ja też nie mogę się doczekać już mojej 04.08 :) Z tego co liczę to będzie 11 tydzień hmmm tak się zastanawiam, czy namawiać męża na wspólną wizytę ... będzie coś widać więcej? Jak myślicie? Z tym 3D/4D też nie odpuszczę :) ale też tak jakoś po 20 tygodniu :) Kurcze, powiem wam, że wymiękam: raz czuję się dobrze, raz źle, raz pobolewa, raz nie, raz mnie piersi bolą solidnie, a czasami prawie wcale .... oszaleć można :( pozdowienia dla wszystkich mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nei mam problemu z tym czty 3d czy 4d jedno z tych bedzie bo tylko takie maja tam w szpitalu w pracowni usg... w dodatku pokazuja obraz na takim duzym ekranie na scianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, że się wtrącę :D Agi mój specjalista od usg też miał dużą plazmę, ale muszę przyznać, że się wcale nie patrzyłam na WIELKĄ plazmę tylko w jego kompa haha :P także co klientka to inne upodobania i badanie miałam zwykłe, ale w jednym momencie było 3D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena a ty 30 lipca już robisz to 4 d???? a ja wam powiem że mnie teraz wieczorami strasznie męczy jest mi niedobrze i mdli mnie masakra. A juz niby pomału powinny mi te wszystkie objawy ciążowe przechodzić a i lekarz kazał mi już odstawić kwas foliowy i duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei wiem na co sie bede patrzec, bo to moje pierwsze usg w zyciu:P ale bedzie moj maz, moze on zechce ogladac na wiekszym ekranie:D zalezy ile ta wizyta potrwa:) w kazdym razie jest to dla mnie przezycie, na ktore jeszcze tyle musze czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe?
czy to mozliwe? mam pytanie jest mozliwe abym byla w ciazy po owulacji pobolewaja mnie jajniki raz prawy raz lewy nie cilage ale to sie powtarza takie jaby ciaglniecie w dol nie czuje intensywnego bolu ale jednka daje mi znaki od 2 dni mam doslownie jakby sraczke sorki za stwierdzenie wczoraj mnie bolał brzuch za 2 dni mam dostac@ i tak zastanawiam bo nigdy takiego bólu nie mialam wiem wrozkami nie jestescie ale czy ktoras z was tak miala??? moze.. bo moga to tówniez byc przyczyny zbilzajacej sie @ noi piersi mnie strasznie bola od jakiegos mniej wiecej tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha7 ----nie :D.... usg 4d dopieo w 20tc jakoś... nie mogę się doczekać mojego pierwszego usg :).. tzn. miałam na początku robione dopochwowo ale tak szybko że nawet nie widziałam Groszka, tylko pęcherzyk płodowy i już mam schizy czy maleństwo aby tak jest... chociaż jak zapytałam lekarki czy jest jedno czy więcej to powiedziała że jedno, więc ona chyba coś tam widziała ;).. ale to 30 lipca to bedzie takie ważne! chodzi o NT, czy serduszko bije, zobaczę rączki i nóżki i w ogóle czy wsio oki :) mam stracha, chociaż to moja druga ciąża... i wystarczy dla mnie źle sformowane zdanie a ja juz panikowałam. tzn. lekarka mówi do mnie ------zobaczymy dziś czy dzidziuś ma rączki i nóżki---- a ja juz fisiuje czy wsio oki--- a jak dla mnie powinna powiedziec ----- zobaczymy dziś rączki i nóżki dzidziusia ... :D:D:D.... oj przeżywam, przeżywam :) miłego dzionka🌻 u nas skwar, wiec idziemy po obiadku nad jeziorko popluskać się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zapadła cisz grobowa normalnie. Piszcze jak się czujecie jak się dzieciątka rozwijają??? U mnie dzisiaj cały dzień pada i nie jest za ciepło ale ja się ciesze bo tycvh upałów mam już serdecznie dość. Ale jak się robi chłodniej to nie mam w co sie ubierać dobrze że mam duzo tunik bo tylko leginsy na razie mi pozostają. Muszę koniecznie jak najszybciej zakupić dżinsy ciążowe. ale u nas w mieście jest mało takich sklepów grr w przyszłym tyg znowu się wybieram do HM i do jeszcze jednego ciążowego bo już nie mam wyjścia muszę coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też chłopdniej, cieszę się, bo te upały już strasznie mnie męczyły. Poza tym inne dolegliwości jakby minęły, tfu tfu - mam nadzieję,że nie zapeszę! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) U mnie tez jest chodniej wczoraj deszcz padal a dzisiaj pochmurno :) W koncu jakies swierze powietrze hihi a nie tylko te upaly po 35 C Co do ubran to ja juz wyciagalam z dna szafy spodnie ciazowe typu ogrodniczki :) Powiem wam ze bardzo sobie chwale spodnie poniewaz nie mialam zadnych pasow uciskajacych na brzuchu. I wygodnie mi bylo w bardziej za awansowanej ciazy :) A tak po zatym tez musze isc na zakupy i kupic sobie wiecej ubran ciazowych. A wy gdzie mieszkacie ze u was taka sama pogoda jak u mnie ja jestem w niemczech a z tego co wiem to w Gliwicach jest 35 stopni dzisiaj wiec tam upaly . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ .................. WIEK .........TERMIN PORODU......WIELKOŚĆ (TC) katasha7 ................26 ............ 26.01.2011........58,6mm (12W6) Gosia34 ...............33/34........... 29.01.2011 Monika .................. 21............. 01.02.2011 aniaania ................ 27 ............ 01.02.2011 Ninka86 ................ 24 ............ 01.02.2011 marcysia21 ............ 21 ............ 01.02.2011 ......... 54mm (12t3d) niebieskooka_81 ...... 29 ............ 01.02.2011 ......... 44 mm (11 tc) radosnaJUZmama ..... 26 ............ 02.02.2011 matka,polka ............30..............02.02.2011 Kessi_27 .................30 ............ 04.02.2011 agnik80 ................. 30 ............ 07.02.20 11 portolak..................24 .............10.02.2011 adziana ................. 35 ............ 10.02.2011 ptyśka .................. 30 .............10.02.2011 ajem7 ................... 24 ............ 10.02.2011 ........ 43.8mm (11t2d) Truskaweczka_29 .... 29 ............ 12.02.2011 ......... 35mm (10tc) nemezis278 2........... 27..............14.02.2011 Ninka 24 ................ 24 ......... 14,16.02.2011 agi27 .................... 28 ..............14.02.2011 Myszzka_87 ............ 23 ............ 14.02.20 11 emka kafe .............. 25 ............. 16.02.2011 ........26mm (10tc) Oli14 ..................... 30 .............16.02.2011 trezele .................. 26 ............. 16.02.2011 maagdaa .................30 ............. 17.02.2011 milusia * ................. 27 ............. 18.02.2011 emulinek .................27 ............. 23.02.2011 agatka27 ............... 27 ............. 25.02.2011 figunia .................. 24 .............. Loonah ................. 21 .............. 27.02.2011 ambrozja196 .......... 24 .............. 27.02.2011 Milutek ................. 23 .............. 28.02 .2011 TAHITIANA ............. 23 ............... 28.02.2011 ewka4127 ............. 24 ................ 28.02.2011 ......14mm (8tc) kasiula86 .............. 24 ............ ok.20.02.2011 ......18mm(8tc) bylam dzis na kontroli krwiaka i na szczescie sie wchlonal:D nie ma po nim sladu:D:D:D:D:D wreszcie! i dostalam jeszcze kilka zakazow:) nie dzwigac, nie przemeczac sie, nie sprzatac (dobrze ze moj luby to slyszal:)), nie bzykac sie, nie szalec a i dostalam jeszcze lek na mdlosci, bo mam jeszcze wieczorne:( zobaczymy czy pomoze, bo jak czytalam na innych forach nic nie pomaga na ciazowe nie dobrze mi:) nastepna wizyta za ponad 2 tygodnie i wtedy mierzonko przyziernosci. strasznie sie boje przed kazdym usg, a przez tego krwiaka dzis mialam juz czwarte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mdlosci
ajem7, moglabys podac nazwe tego leku na mdlosci??? Mnie to dziadostwo meczy od ponad miesiaca i spokoju nie daje. Ale boje sie brac cokolwiek,zeby dziecku nie zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
Witam ja rowniez jestem lutowa mamuska mam 25 lat, termin na 19 lutego, mam pytanie bierze ktoras z was duphosan? aha i czy na bdaniu prenatalnym w 12 tygodniu mozna poznac plec? ale sie denerwuje tymi badaniami wszsytkie objawy ciazowe mi ustaly i nie przybieram na wadze powinnam sie martwic z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
dodam jeszcze ze mam klocia brzuszka rowniez i badania mam 10 siepnia zaraz po wymarzonym urlopie od mojej stresujacej pracy a i jestem mega nerwus i panikarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Ja juz wrócilam do anglii i postanowilam napisac co slychac u mnie:) W poniedzialek mialam wizyte u gina w polsce i oczywiscie mialam równiez robione USG.Na poczatku troszke sie zdenerwowalam bo moja ginekolog nie chciala aby mój maz byl przy mnie poniewaz jak to okreslila dopochwowe USG nie jest przyjemne co oczywiscie mnie zdziwilo bo po pierwsze place za wizyte i to nie male pieniadze a po drugie mojemu mezowi nie jest dziwne w jakiej pozycji mnie zobaczy rozebrana zwlaszcza ze normalna rzecza jest ze nie patrzylby na mnie tylko na dzieciatko.Jednak nie protestowalam ale tylko dlatego ze we wtorek mam kolejne USG tutaj w Uk a w anglii nie robia problemów zadnych wrecz przeciwnie zachecaja zeby maz czy partner uczestniczyl z kobieta w tego typu badaniach. Moja zlosc ustala jak zobaczylam moja szkrabeczke na monitorze i prawie ze sie poplakalam jak zobaczylam jak macha raczkami i ma slodko skrzyzowane nózki,do tego obracalo sie i wygladalo poprostu slodko.Mierzylo 42,1 mm i wg badan rozwija sie prawidlowo i zdrowo z czego bylam ogromnie zadowolona bo jak same wiece kobiecie chodza rózne mysli po glowie. Co do mojego samopoczucia to jest fatalnie nadal mam mdlosci a od wczoraj zaczely sie tez wymioty.W pewnym momencie grublam ale teraz wazylam sie w polsce i moja waga stoi w miejcu waze tyle samo co przed ciaza a to juz wlasciwie koniec pierwszego trymestru.Staram sie jesc na sile ale przez te mdlosci wszystko staje mi w gardle niestety:( Wpolce zakupilam sobie trzy sukienki zeby nie ugniatac malenstwa jak zacznie rosnac mój brzusio co oczywiscie jest dosc sporym poswieceniem bo nie lubialam nigdy sukienek ale maz przekonywal mnie ze wygladam w nich pieknie i kobieco wiec posluchalam jego rad i zaczelam w nich chodzic do czego nawet sie przekonalam :) Ciesze sie ze juz tak wiele jest nas na tym forum i pozdrawiam was wszystkie kobietki a tym co nie maja objawów radze korzystac z tego przywileju i cieszyc sie tym faktem ,ja juz mecze sie drugi miesiac i naprawde nic przyjemnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się 🖐️ wczoraj myślalam ze sie wykończe, miałam mega mega wzdęcie i mdłości, cały dzień mnie ssało a przy tym miałam brzuch napompowany jak balon :O:( dzisiaj na szczęście czuję się super :) pogoda jest w sam raz, nie pada, niebo zachmurzone i 21 stopni, bosko :D byliśmy we trójkę na spacerku i obiedzie w Nałeczowie a teraz mały śpi a my odpoczywamy :) Agnik super że wyjazd się udał i z dzidzią wszystko w porządku :) ja czekam na usg które będę miała na początku sierpnia bo ost jak widziałam dzidzię to była tylko kropką na monitorze ;) nerwus 🖐️ w 12 tc jest za wcześnie na poznanie płci, najczęsciej lekarze potrafią powiedzieć na badaniu połówkowym około 20tc choć i troszkę wcześniej też czasami już widać. ajem ja brałam Torecan w poprzedniej ciąży,na samym początku dopadła mnie jelitówka i myślałam ze umrę :( ale na szczęście wszystko sie dobrze skoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
mam ciagle klucie i juz nie wiem czy to pecherz czy brzuch poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam imieninowo i zapraszma na kawkę:) co tu taki pustki? czyżby wszystkie na weekend wyjechały? ja miałam na początku kłucia i lekarka powiedziała, że może tak być, bo w końcu wszystko tam "pracuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim.....powracam po kolejnym tygodniu spedzonym w szpitalu-modle sie zeby juz nie miec powodow zeby tam predko wracac. Obecnie kryzys za nami- maluszki maja sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jeszcze raz wszystkiego dobrego 🌻 Milutek dobrze ze u maluszków ok :) jakos słabo się nam ten temat rozwija ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×