Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dziewczyny, używacie kremów z filtrem dla maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sansei jeden adres wystarczy, sprawdź który. No chyba, że masz różne suwaczki na różnych adresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za prostaczki
ale wy jestescie głupie, moj Boze. jaka chusta?jaka witamina? a co wy wiecie o dzieciach idiotki??? a jaki krem? po co wam dzieci skoro wy nie macie pojecia stare pukwy co z nimi robic? Jestescie załosne i smieszne! Kazda z was daje jakies złote rady a nie macie pojecia o podstawach wychowania. Współczuje takich matek waszym biednym zieciom. Pozal sie Boze matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za prostaczki
yulaa- prosze poradz, no co za kretynizm. co wy macie jakies kołko załozone wzajemnej adoracji. smieszne. RadosnaJUZmama- kazdy ma prawo wychowywac dzieci jak chce, naprawde? Jak wy je chcecie wychowywac jak nie wiecie co do czego słuzy, idiotki? Ale pierdolneła referat, wezcie sie posłuchajcie....kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzia, zlikwidowałam tego suwaczka :p Myślałam, że będzie graficznie widniał ale nic z tego :P Miłego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sansei, bo suwaczka trzeba wkleic do swojego konta i wtedy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam małemu dziś ziemniaczki z sosikiem grzybowym, a wczoraj jadł kaszankę z okazji ukończenia 3 miesiąca życia :) Był zachwycony. Dziś idziemy na lody, malutki dostanie loda w czekoladzie :) Już nie możemy się doczekać :) Niedziela mija nam cudownie :) Pozdrawiam Was dziewczynki :) I Wasze maluszki, mam nadzieję, że mnie rozumiecie :* Całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakakakana
10 luty, a jak mały reaguje na takie nowości żywieniowe? a sos to z naturalnych grzybów czy "proszkowy"? co na rozszerzenie diety lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 luty
10 luty chciała być taka dowcipna, a prawda jest taka (czego nikt ci pod czarnym nickiem nie napisze, tylko obłudnie będą udawały, że cię doskonale rozumieją i jest świetnie, tymczasem nabijają się z ciebie na bliźniaczych forach (tak, tak przyznaj się koleżanko co napisałaś na innym temacie o dzieciach z lutego 2011 :D:D i przyznajcie się jak z oburzeniem czytacie posty Wiwi o jej wyczynach kulinarnych na dziecku :D, po czym przyjaźnie do niej piszecie :D Dziewczyno - dajesz 2 miesięczniakowi pokarmy, które są dozwolone po 4, 6, 8 miesiącu :D:D - moim zdaniem to trochę chore i uwierz, każdej jednej osobie wypowiadającej się na tym forum również :) trochę odwagi koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 luty
zaraz Radosna niczym miłosierna matka Teresa powie, że to normalne bo 256 lat temu też tak było:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100luty- 3 miesiące ma mój synek, 3. Zresztą nie Twoja sprawa :) Zrób sobie swoje dziecko i wychowuj jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwi ja mam nadzieję, że ta kaszanka i grzyby to żart. grzyby lekarze zalecają dopiero po 12 roku (!!!) życia. A kaszanka? co na to wasz pediatra? Ja sie nie znam bo mały ciągle na moim mleku, ale trochę czytam o rozszerzaniu diety i wygląda to nieco inaczej. Sansei - jaj estem samoukiem chustowym, wszystko co wiem to z netu :) Na początek nalepsza chusta elastyczna - znajdziesz na allegro. ALe koniecznie poczytaj www.chustomania.pl i podobne. A do pomarańczki - tak jesteśmy kólkiem wzaemnej adoracji, grupą wsparcia i kolem rózańcowym :) I dobrze nam z tym. Jak już dorośniesz i urodzisz dziecko to może też sie do takiego kółka załapiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Wiwi nie gniewaj sie ale jestem w szoku ze w tym miesiacu podajesz Wiwiemu takie pokarmy bo jak wiesz zapewne ja tez mam synka i dzisiaj skonczyl 12 tygodni zreszta tez Wiktorek i nadal karmie go piersia wylacznie a i tak mimo stosowania diety ma kolki ,wzdecia i ogólnie problemy zoladkowe choc juz mniejsze a co dopiero jakbym mu dala sos grzybowy.Nie chce byc zlosliwa i tak tego nie odbieraj ale nie bojisz sie ze moze to zaszkodzic dzieciakowi?Grzyby sa ciezko strawne i nawet matce która karmi piersia odradza sie jesc grzyby a co dopiero bezposrednie podawanie dziecku? 100 luty czy jak ci tam jest nie uwazasz ze twoje zlosliwe uwagi nic nie zmienia ?myslisz ze jak bedziesz kasila to któras z nas zmieni metody wychowawcze czy zywieniowe swojego dziecka?Owszem nie kazdej sie podoba to jak karmi dziecko Wiwi ale to tylko ona bedzie ponosila konsekwencje swoich czynów zreszta jak my wszystkie a lepiej by bylo zapytac z kultura dlaczego jest tak a nie inaczej ale co ty mozesz wiedziec o tym jak zachowywac sie na forum skoro kultury u ciebie nie ma za grosz. U nas kobietki róznie , któras napisala ze budzi ja dziecko co 3 godziny ja sobie moge pomarzyc o takim dlugim spaniu ze wzgledu na te parszywe kolki ,mam nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej bo podobno kolki trwaja do 3 miesiaca a pózniej zanikaja.Juz wygladam jak cien bo malo sypiam nosze malego na rekach i poswiecam mu jak najwiecej czasu tak mi go szkoda jak placze ze sama nie raz juz sie poryczlam ale cóz zrobic taka rola matki.Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wiwi zrobiła se jaja
z tego kamienia :P hehe grzyby i kaszanka :D udało ci się to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, z tymi grzybami i kaszanką to żart, myślałam, że zrozumiałyście :) Chciałam po prostu dać powód tej dziwnej kobiecie do kolejnego zdenerwowania :D To jest jakaś psychopatka, tak mi się wydaje :D Z drugiej strony mam wrażenie, że ta kobieta nie może mieć dzieci bądź poroniła (też mogła mieć termin na luty 2011) i swoje nerwy, żal wyładowuje na nas..... Tak mi się wydaje, zresztą żadna osoba o zdrowych zmysłach nie krytykowałaby nas za zachowanie, wychowywanie dzieci i za to, że mamy ten topik, że się wspieramy. Przykre, że są tacy ludzie, myślałam, że cywilizacja trochę do przodu się posunęła..... No cóż, myliłam się. Trzeba jej wpisy olać i podpalić :) Całuski i miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZOWA MĄDRALO, mam dla Ciebie złotą radę :) przenieś się na jakiś temat o usuniętych ciążach, czy coś takiego, taaaaaam będziesz mieć pole do popisu i będziesz mogła krytykować inne babki ile wlezie :) A stąd wara i nie wkładaj kinolca w nasze sprawy, kto Ci dał takie prawo???? Nie życzę sobie uwag od osoby, której poziom kultury osobistej jet poniżej wszelkiej krytyki. To nasze dzieci i nikt nam nie będzie mówił co mamy robić!!!!!! Możesz swoim dzieciom rady dawać, męża wyzywać, albo pluć samej sobie w twarz przed lustrem. Daj nam święty spokój, bo następnym razem inaczej to załatwimy, nikt tu nie jest tak na prawdę nienamierzalny itp., a ja nie pozwolę sobie, żebyś mnie w ten sposób poniżają, tak jak i inne dziewczyny. Co, robimy Ci krzywdę tym, że dajemy sobie rady, że jesteśmy wsparciem dla siebie? Nie masz nikogo, kto mógłby taki byż dla Ciebie? To zmień swój sposób bycia. Życzę Ci wszystkiego naj...... i żegnam czule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocna pora:) Jak widac tak wyglada u mnie spanie :)maly mial oczy jak zlotówki ,teraz go karmie zreszta poraz drugi bo juz wczesniej jadl a japostanowilam ze wejde na neta bo juz znudzilo mi sie patrzenie w sufit:) Wiwi ale sie nabralam :):):)uffffffffffff chwala ,ze to tylko zarcik a swoja droga calkiem fajny hehe mi juz na mózg padlo chyba ze zmeczenia i nie zalapalam aluzji:) No nic zmykam maly usnal wkoncu przy cycu dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wiwi - ja załapałam i wcale się nie zdenerwowałam i w szoku jestem, że laski się nabrały;)rozszerzeanie diety rozszerzaniem, ale na grzyby i kaszankę w tym wieku to chyba żadna normalna matka by się nie zdecydowała. w sobotę Julia pierwszy raz przewróciła zię z brzuszka na plecy i udało mi sie to nawet uwiecznić na zdjęciach, 4 klatka po klatce i wygląda to jak filmik:D moja dziewczynka:) na razie udało się to tylko raz, ale trzeba uważać, bo strasznie ruchliwa ta nasza mała. poza tym strasznie się rozchorowałam, byłam nawet w czwartek u lekarza, dostałam antybiotyk. Bałam się o Małą, właściwie wcale Jej nie dotykałam, spałam w innym pokoju i chyba się udało, bo mi już mija, a Ona odpukać ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmamaWitam
dziewczyny:):):):):):):) Nie wiem co sie ostatnio dzieje z naszym topikiem, ale jest to smutne. Czlowiekowi az sie nie chce tu wchodzic i pisac!:(:(:(:( Ciagle ktos nam ubliza,ciagle ktos tu pluje jadem,nie wiem tylko w jakim celu to robi? :(:(:( Moze i jestem Matka Teresa, albo ułomna matka,czy jak to tam było napisane, ale swoja wartosc znam i poziom kiltury tym bardziej. Moze nie zagladam do słownika ale sznauje innych i ich metody wychowawcze, moze popełniam błedy jezykowe,ale nie znajduje w swoim slowniku wyzwisk, ublizania,chamstwa... Naprawde administrator portalu kafeteria.pl powinien lepiej zabiezpieczac portal przed takimi marginesami, ktore szukaja taniej rozrywki,czyims kosztem. LUDZIE!!!!! Troszke kultury. To jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Jak człowiek kiedys z checia tu wchodzil pogadac,tak teraz sie "boi" odezwac bo zaraz fala krytyki na to idzie;(:(:(:(:( Zachowanie jak w przedszkolu albo i gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:):):):) Nie wiem co sie ostatnio dzieje z naszym topikiem, ale jest to smutne. Czlowiekowi az sie nie chce tu wchodzic i pisac! Ciagle ktos nam ubliza,ciagle ktos tu pluje jadem,nie wiem tylko w jakim celu to robi? Moze i jestem Matka Teresa, albo ułomna matka,czy jak to tam było napisane, ale swoja wartosc znam i poziom kiltury tym bardziej. Moze nie zagladam do słownika ale sznauje innych i ich metody wychowawcze, moze popełniam błedy jezykowe,ale nie znajduje w swoim slowniku wyzwisk, ublizania,chamstwa... Naprawde administrator portalu kafeteria.pl powinien lepiej zabiezpieczac portal przed takimi marginesami, ktore szukaja taniej rozrywki,czyims kosztem. LUDZIE!!!!! Troszke kultury. To jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Jak człowiek kiedys z checia tu wchodzil pogadac,tak teraz sie "boi" odezwac bo zaraz fala krytyki na to idzie;( Zachowanie jak w przedszkolu albo i gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, nie przejmuj się, te babsko to jakiś przychlast ostry hehe. Ja mam to gdzieś, niech sobie nawet podaje to do opinii publicznej :D A jeszcze to, że się obgadujemy na innych tematach :D:D:D:D Jest z czego się pośmiać, niech sobie kobiecina ulży i nas obraża, mi to wisi i powiewa :D A my róbmy i piszmy swoje :) Mój mąż zawiózł mocz Wiktorka na posiew i ogólne badanie, miesiąc już minął od poprzedniego badania. I mam nadzieję, że będzie dobrze :) Wiktorek cudnie bawi się grzechotką już :) Jestem taaaaaaaka dumna z niego :* Mój skarbeczek :) A te siku zanim złapałam rano, szok :D Wiwi sobie z mamusi żarty stroił i za chiny nie chciał się odsiusiać :D A jak Wasze maluszki? Kładziecie je już na maty edukacyjne? Co w ogóle myślicie o takich matach? Pogoda śliczna, na spacerek idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwi moja mała juz dawno lezakuje na macie, fajna sprawa:) potrafi nawet godzinke sie na niej bawic, rozglada sie rusza zabawki, próbuje je złapac wierci sie i kreci, kopie nózkami, macha rączkami, az miło patrzeć:) oczywiscie nie zawsze, czasami ani minutki nie ulezy, trzeba ja szybka zabrac z maty zanim rozpłacze sie na dobre!!!! Kupiłam jej tez łuk z zabawkami do wózka i fotelika, to tez trafiony zakup ,Oli bardzo sie podoba, chociaz tez nie zawsze. Córcia bardzo nie lubi wózka i ten łuk okazał sie bardzo pomocny:) Rzeczywiście pogoda piekna trzeba z niej skorzystac i wywiesc skarby na spacerek:) kurcze moja mała jeszcze nie bawi sie grzechotka, tzn jak jej włoze do raczki to trzyma i nia rusza ale sama jej nie wezmie. Ostatnio mam problemy z karmieniem bo agentka mała zamiast ładnie cycac oglada sie na wszystkie strony, guga do cycusia, smieje sie z cycem w buzi, bawi sie cycusiem, głaska go sciska bije piąstką heheh no cyrk po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Waswyrabiała już może paszport dla dziecka w Pl? chodzi mi o ważność - czy na rok czy na 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski:) Ania teraz paszport dają tylko na rok, ja wyrabialam Michałowi jak jeszcze mozna było wybrac a teraz juz tak nie ma :O u nas wszystko ok, Tomek rośnie jak na drożdzach :P jest cały czas na piersi a na noc dostaje butle bebilonu i śpi do4,5 rano potem cycka i spimy do 7,dłuzej nie mozemy bo Michałek chodzi do przedszkola i muszę wstac go obudzić. pogoda w końcu piękna takze siedzimy sobie na tarasie:) Zaklepalismy chrzciny na 22go maja, potem obiad i tort będzie u nas w domu :) powoli muszę myśleć o liscie zakupów i jakimś ubraniu;) dla Tomcia kupiłam białe spodenki w H&M mam tez białe skarpetki i kapelusik jeszcze tylko dokupię koszulkę i będzie ok:) będe zaglądać:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie brzydka wiwi
:D:D nie poroniłam:D ale miło mi że tego mi życzysz:) psychopatką jesteś ty jak czytam twoje wypociny i karmieniu:) i nie wiem czy zauważyłaś ale daleko mi do zdenerwowania:) zauważ że wypowiada się tu kilka osób na pomarańczowo:) (trochę mózg wysil) i tak jak powiedziałam twoje super koleżanki fajne rzeczy wypisują na innych forach o tobie:) Radosna - radzę pójść do szkoły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Witam W ramach zaliczenia zajeć, muszę przeprowadzić badanie. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Badanie trwa ok 5 minut. Ankieta znajduje się pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie brzydka WIWI- musze cie zmartiwć ,ale ja skonczyłam wiecej szkół niz ty mozesz sobie wyobrazić. Ale dzieki za rade. Zapamietam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz jeszcze jakies złote rady????? To dawaj, posmiejemy sie wszyscy? Skoro jestes taka elokwentna i wykształcona to czemu nie masz odwagi napisac naprawde kim jestes? kazdy cwaniak potrafi ukryc sie za jakim kolwiek nickiem. Z reszta tak jak ktos napisal- takie cos jak ty trzeba olac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×