Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Agula31
to nie komuna w razie W wszystko mozna kupic na miejscu:)))) takze kochana nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarst mam cała małą torbę, po tym jak Michał szybko rozkłądał się jak był mały - pobyt w szpitalu, zapalenia płuc, itep, zawsze zabieram taki niebędnik;) a Wy to chyba na dach!!!bo miejsca już w aucie nie ma, jak jeszcze coś dołożę to chyab mąż mnie zostawi w domu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to troszkę wcześniej:) jeden ma 9 a drugi? pewnie pisałaś, ale wiesz jak jest - starość, skleroza..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nam duzo miejsca nie trzeba...wystarczy skromne miejsce;) chodzby tylko w schowku,albo w zapalniczce,bynajmniej cieplutko bedzie;) co nie??? A wiesz jak nas Ładnie zareklamujesz przed M na pewno sie zgodzi:) powiedz ,ze my jako nianki:) ewentualnie mozemy mu szybe w aucie przecierac :)podczas drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także kochane życzę Wam udanego długiego weekendu, odezwę się w wolnej chwili trzymajcie kciuki żeby droga minęła nam spokojnie, a dzieci ładnie spały i oczywiście mama razem z Nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc taki nie zbednik:) Dziewczynka- wez pzrestan..ty nigdy głupio nie piszesz, czasem ewentualnie nie składnie;) hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu kochana wypoczywajcie, bezpiecznie dotrzyjcie do celu:) i swietnej pogody:):) CAŁUSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa:) 11 - czyli opiekunów dla Niuńki i obrońców masz super:) zawsze chciałam mieć starszego brata:) a mam siostrę i to młodszą:) dobra, idę;) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
aniaania szerokiej i spokojnej drogi... dziewczyny ja wiem prawie wszystko o Was przez to czytanie od roku:) kurcze jak ten czas leci niedawno robilysmy testy, a tera maluchy spia w lozeczkach...cud:) pytajcie kochane jak macie chec cos o mnie wiedziec, bo samej tak jakos glupio zaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
hahah moze cv przesle;) bedzie latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula przede wszystkim czesciej do nas kukaj, nie boj sie my nie gryziemy, chodz wiem i rozumiem cie,ze po niektorych naszych wpisach mozesz sadzic ze jestesmy z deka rabniete,ale to tylko pozory!!!!! pisz smialo o sobie co tylko zechcesz,i nie boj sie, tu nie lista wyborcza...rankingów nie ma:) Dziel sie z nami czym tylko chcesz,nawet jezeli wyskoczy ci nie oczekiwany pryszcz:) Jestesmy tu kazda dla kazdej:) AMEN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
w tym jedno w neglizu hahah chyba byscie juz nie odpisaly :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczynka ty mnie tu nie podpuszczaj.... co do tego wina...pic w samotnosci,e nie.... w neglizu???chyba ze przebiore sie za faceta...;) moze byc smiesznie;) Dzisiaj Agula nie ma dla kogo,M w delegacji... ciezki los...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×