Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Agula31
no ja strasznie walczylam zeby dojsc do tej wagi...niby przytylam tylko albo az 17 kg...jak tylko dostalam pozwolenie od gina na cwiczenia to zaczelam:) jogging, brzuszki...z brzuszkami to juz doszlam do 150 dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja tam nie dla Hipszanii tylko dla samej siebie;):) w Hiszpanii to ja moge i gola dupe wystawic-wali mnie to:):):) Ale lubie jak moj M docenia co nie co:):):) w najgorszym wypadku podwiesze sobie ta skore z brzucha klamerkami do sutków ...nie podpadnie..bedzie jak kostium jednoczesciowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja tam sie nie moge zmobilizowac z cwiczeniami,len jestem,ale jak sie nabiegam przy trojce to czasem mi sie nawet spac nie chce ze zmeczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nawet ławeczke do cwiczen z atlasem kupilam...i co...stoi...bidaczysko..nie przydatne..ale jak piszesz dziewczynko ma jak trzeba sie nalatac to i cw. zbedne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
dziewczynka, mi tez bylo trudno sie zmobilizowac. teraz to jest jak nalog. no z trojka to wierze ze Ci sie nie chce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
Radosna, nie wiem:) chyba nie mialam odwagi:) mialam kilka podejsc ale jakos tak wyszlo...:/ no ale teraz nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie z tymi cwiczeniami to jak nalog:D tez kiedys biegalam,brzuszkowalam i takie tam...to przez endorfiny...sie uwalniaja i uszczesliwiaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moze na następną str się załapię;) zresztąnieważne kto zaczyna, ważne, że ładnie przeskakują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę i myślę czy o niczym nie zapomnialam....kurde mam takie głupie wrażenie, że jeszcze coś...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
aniaania napisz wszystko na kartce. zrob taka liste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania pewnie do walizki spakowała kosmetyki:) a maz mysli,ze kosmetyczke bierze:Phahahah własnie aniaania- nie wazne jak kto zaczyna,wazne jak kto konczy:):0 Agula no ja mysle,ze obiecujesz poprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - mam taką mała listę rzezcy o których mialam nie zapomnieć i te rzeczy spakowałam........ co tam, najwyżej czegoś nie będzimey mieć.......... tak jak ostatnio piżam...co akurat wcale nam nie przeszkadzalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm aniania co bys mogła zpaomniec???? jakies tabletki w razie bolu głowy??sa??? cos na komary dla dzieci???? nie wiem dokumenty??? w razie czego latarka??ja zawsze biore;)hahaha??plastry??? długopis??ładowarki do telefonow??? ulubiona płyta CD?? a i nie zapomniej nas wziasc;) to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×