Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Agula31
zaraz trzeba isc szykowac butle. mlody wypije i pojdzie dalej spac.obudzi sie kolo 7 znowu wypije i spi do 9:))i musze Wam powiedziec ze jak sie obudzi o tej 7 to nie placze , guga sobie i czeka w lozeczku az mama zwlecze sie z wyra zrobi mleko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
mnie dzisiaj M denerwuje...oj bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula to mamy podobnie,moja wiki jak sie obudzi to tez grzecznie lezy, obróci sie na brzuszek, pogaworzy,a jak juz za dlugo sie nie odzywamy z meze to piszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
Radosna, chyba jestesmy szczesciary:) słodkie to, i ten usmiech na buzce jak mnie zobaczy:) dziobak moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wiem o czym mowisz...wystarczy sie tylko nad lozeczkiem pochylic i ten smile od ucha od ucha;) i te raczki jak wyciaga:) mała sroczka:) aj sa to piekne chwile;) za usmiech mojej córy oddam wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja tez ostatnio jak sie obudzi to sobie "gada"a nie ryk od razu... a ciebie agula czym M znerwowal???? jesli wolno wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki moje kochane forumowiczki,pisanie z wami to czyta przyjemnosc;) jestescie the best:) ale moja mala ssiejka domaga sie amu,a flacha kaput! trzeba nowa;):) ja tez zmykam bo jutro rano czek amnie latanie po urzedach:):) mam troszke spraw;) zycze Wam aniolki spokojnej nocy i tego aby to forum zawsze takie gwarne bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
ogolnie wszystkim...:) czasami mam takie dni ze wole jak go nie ma. my to juz weterani 14 lat razem i jakos tak wypalajaco jest:/ moze minie. ja teraz mam swira na punkcie synka i nic dla mnie sie nie liczy oprocz niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
no ja tez uciekam. butle trzeba robic :) ale najpierw szybki prysznic:0 dobrej nocy ciesze sie ze w koncu napisalam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula powiem ci tak ja mialam na poczatku takiego wira na punkcie małej,ale powiem ci ze to nie bylo zby dobre,maz sie czul odtracony i wcale to nie przyblizalo nas do siebie... to,ze jestescie tyle lat razem,nie musi oznaczac szarosci w waszym zwiazku:) mysle,ze teraz szczegolnie kiedy jest mały bejbus powinno wszystko "kwitnac".... musisz postarac sie nie skupiac TYLKO na syny...bo maz tez jest:) i na pewno cie potrzebuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna powodzenia!jutro masz ta rozmowe z szefunciem nie? no tak agula doskonale cie rozumiem,my tez mielismy swoje"przygody"z M,ale musisz i o niego zadbac,bo mezowie czesto czuje sie niepotrzebni,zagubieni jak sie dziecko pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi...teraz juz mykam na dobre...mam nadzieje ze do jutra i ze znowu bedzie tak gwarnie;):) naparwde jest strasznieee milusio z wami:):):) CAŁUSKI:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
wiem wiem:) musze sie poprawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslimy jednoczesnie Radosna:) ok dziewczynki,kladziemy sie:)dzieki za mila rozmowe.kolorowych snow dlugiej nocy i grzecznych dzieciaczkow pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) a co tak pusto od rana????? ja jeszcze lezakuje,malutka spi obok,pozno poszlam spac a ksiezniczka wczesnie mnie obudzila.leze i patrze na nia:jest taka sliczna,taka slodka,moja corcia:)moje serce wypelnia milosc:) ale mnie wzielo od rana.... pogoda jak zwykle-angielska:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzinnn doberek:) Moja mała mnie pierwszy raz obudzila ok. 5 bo jej smoczek wypadł , potem przed 8 pojadła troskze i spokoj do 9 był... teraz sobie lezy na edumacie i swiruje. przerzuca zabawkami, piszczy i krzyczy do nich:) Ja o 13 mam spotkanie z szefem, to pewnie mi sie ten usmiech z pyska zmyje co mam go teraz;):):) Dziewczynka ja tez uwielbiam lezec i patrzec na mala,jak spi,jak sie bawi,jak slodko wyglada:) ach...rozumiesz:) uwielbiam takie uniesienia, ten szał uczuc co wypełnia serce;) Hmmmm jakos tu cicho???jakas rewolucja sie szykuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) my uciekamy na spacer nad jeziorko:) poki sloneczko,bo potem deszcze, deszcze bleeeee Dziewczynka zazdroszcze tej Anglii:) dajecie swoim pociechom wode mineralna do picia? milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula a czego tu zazdroscic?-deszcze deszcze bleeeeee:) ja malej nic nie daje do picia,tylko piers. my tez za chwile zmykamy,robie dzis nalesniki ze szpinakiem i parowami i tych ostatnich nie mam na stanie:) ale mi dzisiaj niedobrze od rana... czy ktos wie gdzie jest reszta dziewczyn???? ciekawe jak ania?czy dojechali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×