Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

Ja dzisiaj delikatnie piwko. Moje dziecię jeszcze ze mną siedzi wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuję diablaka mego...:-) No Gosiu to jaki musi byc facet rzucony w temacie Andrzeja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutny rekord mojej bratanicy to 3 rano a na 8 do pracy i to po cichu rzeby się Młode nie obudziło no ale pożniej okryłyśmy tajemnice skoro z tatusiem (moim bratem) spała do siódmej ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja nie wiem czy tak chcę mówić o swoich oczekiwaniach i pomysłach na forum ogólnym jak myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha dobre. Gosia jak możesz to kliknij ten link co zamieściłam i powiedz mi kto tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrraaaaa mój mąż dostał mleko w jakimś sklepie jupi jup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprzedniej jest link z Tobą do NK Co myślisz o wypowiadaniu się w takich kwestiach na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pytania Andrzeja to można napisać tylko tak ogólnikowo, bo te forum jest ogólnodostępne i nie ma co za dużo szczegółów o sobie podawać. Na kafe grasuje taka banda idiotek, że jak im podpadniesz to wyszukają Twoje posty wszystkie, później Cię namierzają a na koniec gnębią telefonami z wyzwiskami. Więc lepiej podać sobie gg i urządzić konferencję, wtedy nikt nie podejrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera zgłosiłam do usunięcia ale kiedy oni to usuną???? Teraz przez mój błąd musisz się zrewanżować, bo Ty już wiesz z kim rozmawiasz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o tym samym ja się "wywnętrze" i mi tu zaraz jakaś doktorantka na etatach lub coś innego z dziwnym tytułem będzie robić wykłady potwierdzone badaniami psychologicznymi Dobra dla mnie jedną z najważniejszych cech chyba tak to określę jest wzajemny szacunek i uczciwość w związku i poczucie jedności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jestem ucziwa nie wchodziłam na ten link naprawdę o mnie możesz być spokojna ja szanuję odczucia i oczekiwania innych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w pełni z Twoją wypowiedzią. Mają usunąć nie długo tego linka. ale gafa. Właśnie zaczęło lać okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to możesz wejść chodzi mi o osoby postronne ogólnie z kafe, a Was już znam :-). Ja lubię wiedzieć z kim rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bardzo przyjemnie nawet widać gwiazdy (b.lubię) i to ciepełko niestety ale nie ma tego na północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam dość tego deszczu, tej szaro burej pogody ble. Chcę już słońce i ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj zamieściłaś je przypadkowo poczekam na celowo wysłane zdjęcie np na pocztę nie chcę Cię martwić ale oni mogą to zrobić dopiero w przyszłym tygodniu, co sądzisz co do moich oczekiwań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie będzie ale w sierpniu (lubię ze względów osobistych) ale to już nie to samo lato co np w czerwcu , teraz jest najfajniejszy czas bo noc coraz krótsza b. lubię mam nadzieję pojechac kiedyś w taki czas w rejony gdzie słońce praktycznie nie zachodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekiwania masz słuszne, ale na początku zanim poznasz tą osobę dużą rolę odgrywa wygląd, chyba że kogoś poznasz na takim forum prywatnie to jest bez zdjęć i zajebiście Ci się z nią rozmawia to wtedy wygląd nie ma zbytnio znaczenia. Wyobraź sobie, że jak poznałam mojego męża to na początku stwierdziłam, że nie jest w moim typie i mi się nie podoba:-) i nie chciałam się z nim umówić Pisałam do moderek to mają wkrótce usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną rożnie bywało, było też tak, "że nie to złoto co się świeci" ale były i rewelacyjne rozmowy Jestem w stanie uwierzyć że Ci sie mąż na pocczątku nie podobał :) Co do tego wkrótce to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie dołuj mnie dobrze? A może zablokuję galerię na nk? Tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zablokowałam galerię. Spójrz na pocztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :):):) bardzo ładne ;) to sprawdź teraz swoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×