Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość Dominique74
82 - to Twój rocznik ? Coś przykrego Cię spotkało , czy dzień chandrowy po prostu ? Potrzebujesz o czymś porozmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abrakadabra to ekstra, a do tego nie długo wiosna i wszystko będzie kwitło a z tym Twoja miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to mój rocznik....nie, nic mnie przykrego nie spotkało, takie po prostu dni mam dziwne ostatnio.....ale wyjdę na prostą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abrakadabra- gratulacje. Wreszcie dobre wieści na tym forum. Oby i nam się twój nastrój udzielił. Musisz tu częściej zaglądać i rozsiewać dobrą energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abra to cudownie!!:)))))To masz teraz apogeum miłosnej słodyczy:) mmm smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to takie dziwne na dworze zimno a w duszy wiosna, motyle i takie tam :) pozdrawiam was wszystkie i życzę wszystkim wiosny i uśmiechu i nie wiem co jeszcze:) za dużo hormonu szczęścia produkuję ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęścia nigdy za wiele, tego nie można przedawkować ;) Uwielbiam motyle w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwiclwicopanna
Hejka! Abrakadabra - super. Życzę Ci - Wam wszystkiego co najlepsze. Niech ten stan trwa jak najdłużej, do końca świata i o 1 dzień dłużej! Tamtamtam ma rację, wreszcie jakieś dobre wiadomości! :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Coś mój komputer dziwacznie i wolno reaguke. Muszę go przeskanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przyjaciół......przypominają sobie o mnie jak mają problemy a jak ja ich potrzebuję to nie mają czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
To znaczy , że nie masz przyjaciół . Znam to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Karolla34 - skąd jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Ja jestem z łódzkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chcę tam wrócić źle mi w Warszawie,ale facet z którym jestem nie ma na to ochoty,wręcz kategorycznie odmawia. Sama nie dam rady zaczynać wszystkiego od początku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Skąd jesteś w lodzkim - choc w przybliżeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Ja z zupełnie drugiego końca - pd-zach praktycznie na granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nowe dziewczyny:) Fajnie ,im nas wiecej tym lepiej:) Abra normalnie zarazasz optymizmem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzę wczoraj z pracy, oczywiście mróz straszny, ale słonko świeci i oniemiałam: ptaszki śpiewały, normalnie wiosna (pomijając oczywiście wszędobylski śnieg ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mam humor,bo widzę światełko w tunelu..Wyzwolenie.I zmiana która mam nadzieję uszczęśliwi moje życie hehe Ale zakręciłam;) Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Blaskiem:) ROK ZMIAN ,tak właśnie mogę to też nazwać;)ale jakby co to faceta swego nie zmieniam hihi Zostaje ten sam:) Ide to dzis oblać browcem haha z kumpelą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) tak to dla mnie rok dużych zmian :) dzisiaj za to nie wypiję ale jutro sobie na imprezce odbiję :) u mnie też słoneczko świeci i wszystko było by dobrze gdyby nie woda która mi zamarzła :) ale już wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) I u mnie to też rok zmian... Właśnie zostałam "panną z odzysku"... Tfu... okropne określenie! Niedoczekanie, żebym tak o sobie mówiła! Tylko muszę jakoś ogarnąc ten żal... Podobno taka "żałoba" trwa czasmi 2-4 lat. Mam nadzieję, że mnie przejdzie szybciej. Pozdrawim . Miłego weekendu i dobrej zabawy dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×