Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość catala36
Hej z tej strony również Kujawy ... mąż kanapowiec :) bez zainteresowań tanecznych hi hi hi o przepraszam interesuje się tancerkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,postanowiłam w tym roku zmienic swoje życie,hehe CHodzę na siłownie.na razie raz w tygodniu,ale jak wyszłam pierwszy raz. po 1,5 godz ,treningu to poczułam że to jes twłasnie to:))...,zaraz po sexie i piwie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"donnaCarmitta Chyba mam z wami wiele wspólnego . Podbnie jak abrakadabra783 chodze na kijki i jak Blaskiem i katerina444 uwielbiać tańczyc ,ale nie mam z kim ,bo moj facet nie cierpi i nie umie . Jestem z pomorza . A wy skąd jeseście ?" Jestem z Pomorza z okolic granicy:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abrakadabra opowiadaj jak było ?! Paladine jestem z Ciebie dumna :) życzę wytrwałości Ja jeszcze 3 kg i osiągnę cel na ten rok, potem tylko będę się martwić żeby to utrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abra ,no to suuper:) chodz na randki i poznaj wspanialaego faceta:)) Blaskiem,tez widze walczysz o linię;) do wiosny musze zjechać z 4 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja trzymam za nas kciuki :) Abrakadabra randki to zawsze stres nie zależnie od tego czy ostatnia była 13 czy 5 lat temu, bo trzeba od nowa kogoś poznać, człowiek się stresuję, że się wygłupi itd, więc się nie martw bo to normalne ;) Cieszę się że zaczęłaś teraz już będzi z górki :) Życzę udanego piątku i weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jedno życie.i trzeba je przezyć jak najpiękniej..:) ale mnie naszło:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Dawno nie pisałam , chociaż "czytam Was" regularnie. Moje dziecko wyjechało na ferie, mam więc więcej czasu dla siebie. Dobrze, że u Was w porządku, że realizujecie swoje postanowienia. Życzę wytrwałości i sukcesów:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się przyznać odpuściłam sobie w ten weekend odchudzanie mój misiu ma imieninki i mamy różne pyszności, więc nie mogę z tym walczyć ;) Troszkę zimno dzisiaj ja się normalnie już wiosny spodziewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny, jak walczycie z kilogramami??? Silnej woli mam mało, nie uprawim sportu (; Do tej pory nie łączyłam białka z węglowodanami. Dieta skuteczna , ale na wiosnę i lato. Zimą strasznie na niej marznę. Podzielcie się swoimi dośwaidczeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blaskiem ale ze sowim misiem pewnie te nadprogramowe kalorie spaliłaś więc wyszło na zero ;) lwicopanna ja stosuję dietę MŻ ale i chodzę na kijki to tak moja odskocznia od codziennych obowiązków, a poza tym bardo lubię się ruszać na razie 5 kg za mną :) innych metod nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było bo coś komputer nie chciał mnie wpuścić na kafeterię,(skoro dziś wpuścił to może już tak zostanie), a widzę że nieźle sobie tu poczynacie beze mnie. A chciałam się wam pożalić, ale już się pozbierałam i nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abrakadabra, proponuję jeszcze hulahop, codziennie pół godziny przed telewizorem i po miesiącu 4cm w pasie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie hulahop i stoi w szafie Ono jest jakieś dziwne kompletnie nie mogę nim kręcić :( Ja jem białko i warzywka, bez węglowodanów Ale zwykle przychodzi weekend i nadrabiam to co straciłam w tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej ja uważam że nie ma to jak najzwyklejsza skakanka brzuszek plaski kilogramy spadają w mig polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Wyciągnęłam za szafy hulahop moje córki. Wytrzymałam około 20 minut. Od czegoś trzeba zacząc. ;) Blaskiem, dzisiejsze kółka są z plastiku ( rzeczywiście trudniej nimi kręcic). Za moich czasów :) koła były ratanowe - zdecydowanie lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt ja mam takie plastikowe i za cholerę nie mogę Zakręcę tyle co rękoma bujnę na bioderka po czym zaraz spada Bardziej mnie od tego ciągłego schylania kręgosłup boli niż brzuch od ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamtamtam, bardzo często wydaje mi się, ze zupełnie nie pasuję do tych czasów... Podobno jestem zbyt zasadnicza, idealistycznie nastawiona, wierzę w humanizm itp. Wkurza mnie brak honoru, zwyczajnej przyzwoitości i etyki. Piewsza połowa XX wieku byłaby lepsza - gdybym była facetem :) Powiem tak : w czasach mego dzieciństwa przełom lat 70/80 hulahop były droższe ale zdecydowanie lepsze i większe. Można było nim kręcic i skakac jak na skakance - chociaz z tego co pamiętam potrafili to robic tylko nieliczni ( ja też;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:) skakanka i hula hop dobre na brzuszek,tylko trzeba sie zawziaść;) a to najgorsze..;)ja polecam łyżwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×