Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Święta to wspaniały czas, bo się zdarza tylko raz. Dlatego życzę Wam znowu, by przyszły w radości i zdrowiu. Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) a ja mogę się ruszyć nie objadałam sie ;) święta bardzo mile i rodzinne było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Przykro mi, że nie złożyłam Wam życzeń świątecznych. Niestety, komputer mojej siostry odmówił współpracy i nie miałam u Rodzinki dostepu do internetu. ;( Dzisiaj wróciłam do siebie i zaraz spieszę z "wesołym po świętach". Przed końcem roku będę mądrzejsza i napiszę jeszcze z domu albo z pracy ;) Mam nadzieję, że (z wyjątkiem obiejedzia) te Święta były dla Was wszystkich wyjątkowe, naładowały dobrą energią i siłą -przynajmniej - na kilka miesięcy. Pozdrawim serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Tez sie obżarłam koncertowo;) chyba z 2 kg mi wleciało;) Było bardzo rodzinnie i magicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku Jest mnie więcej o 1,5 kg uff bałam się że będzie gorzej bo ze 2 tyg już tak się obżeram Ale od dzisiaj znów biorę się za siebie żeby tak jeszcze z 5 kg zrzucić :) Marzycielka ze mnie ;) ale od tego są postanowienia noworoczne, nie ? Pozdrawiam i życzę równie ambitnych celów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!dziewczynki, życzę Wam samych miłych chwil w 2011 roku:) i wytrwałości w realizowaniu postanowień:):):) Blaskiem-ja chyba dołączę do Ciebie-bo też mi przybyło tu i tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) O sylwestrze wolę nie pisać,..koncertowo nieudany. Za to zdążyłam zaliczyć glebę i cudownie pogodzić się z ukochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej mój sylwester tez nie udany :( ale wróciłam już do rzeczywistości i chyba dobrze mi to zrobiło :) dobrze że te świąteczne dni już za nami ...strasznie żałuje że nie mieszkacie bliżej bo z tego co piszecie macie wielką ochotę na poranne bieganie aby zgubić parę kilo a mnie potrzeba towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sylwester też nie był za cudowny ale za to zabalowałam 05 a 06 miałam zajefajnego mego kacora :) na kijki zaczęłam chodzić a z racji tego, że nie mam z kim to chodzę sama ale coś mi się wydaje, że znajdzie się jeszcze jedna chętna więc dochodzę do wniosku, że jeśli jedni przyjaciele odchodzą to nie ma co się załamywać zawsze znajdzie się ktoś inny tak samo jest z miłością :) ale ja mam dziś dobry humor :) kolorowych snów laski :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejkuś dawno tu nie zaglądałam. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku wszystkim życze!!! Jak zawsze samotnie, ale się pojawiam.Ja już mam dosyć tej zimy, teraz taka chlapa. Na rower bym poszła, gdzieś poszaleć, rozerwać się, a nie tylko w tej chałupie siedzieć, ale nawet nie mam z kim :((. Mój mąż tylko telewizor i gry na kompie. Okropność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamałam się Siedziałam teraz 4 dni w domu i się obżerałam Obiecuję poprawę od jutra ;) Niestety mój facet to też domator więc nigdzie nie chodzimy a ja tak uwielbiam tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja też uwielbiam tańczyć! Chciałam zapisać się , ale co, sama? Bez sensu. Jak się wkurze , to założe klub samotnych kobiet, może w końcu zrzesze te kobiety. Mojego z domu to od lat nie da się nigdzie wyciągnąć. Patrzy na mnie jak na kosmitke , co ja w ogóle chce od niego. O zgrozo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jak mnie zdradził mój mąż to uważałam, że moje życie się skończyło ale nie ma tego złego.... mnie teraz nikt nie ogranicza i dopiero teraz czuję, że żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Blaskiem co Ty tak wcześnie wstajesz? pozdrawiam i życzę miłego dnia ...mimo tych okropnych deszczowych chmur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
tak wcześnie w pracy no to wcale nie zazdroszczę co prawda lubię wstawać wcześnie ale żeby tak od rana pracować na pełnych obrotach nie wiem czy dała bym radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo, halooooo! ja jestem:) i będę właśnie jadłą kolację, choć obiecywałam sobie, że nie bedę jadła ta tak póżno:( cóż tak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje postanowienie schudnięcia na razie nie jest realizowane ;) Duża buźka pozdrawiam Dziewczyny :) Pogoda ekstra U nas wczoraj 5,5 st normalnie jakby zima się już skończyła byłabym przeszczęśliwa No dziś od rana już lekki przymrozek, niestety ale liczę że się ociepli i nie wierze w te straszne prognozy które mówią że zima wróci ;) A odwilż nie dała Wam się we znaki? U mnie na szczęście nic nie zalało Jak nie ma o czym gadać to chociaż o pogodzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Gratuluję, grunt to konsekwencja Ja próbuję na takim stacjonarym rowerku jeździć ale to chyba nic nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnaCarmitta
Chyba mam z wami wiele wspólnego . Podbnie jak abrakadabra783 chodze na kijki i jak Blaskiem i katerina444 uwielbiać tańczyc ,ale nie mam z kim ,bo moj facet nie cierpi i nie umie . Jestem z pomorza . A wy skąd jeseście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Donna a ja z kujaw i pomorza :) Witaj Mój facet też nie cierpi tańczyć więc dokładnie wiem co czujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×