Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Coś się szykuje w maju paladine? Ja też lubię maj mój ulubiony miesiąc pewnie dlatego że się w nim urodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem zalamana ,mam 34 lata i beznadziejne malzenstwo .Tragedia maz pod byle pretekstem jezdzi mieszkac do matki,nie dzwoni ,wszystko mu przeszkadza.CO ROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atenka76 przykre jest to co piszesz, ale nie bardzo wiem co ci doradzić, tym bardziej, że niewiele napisałaś. Napisz, dlaczego woli mieszkać u matki i czy jesteś pewna że tam właśnie jest, czy macie dzieci i jakiego zakończenia oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atenka76
Nie mamy dzieci,on ciagle wymysla jakies preteksty do klotni potem siada w samochod i do mamusi-tak mowi.Ale wiecej siedzi u siostry, ktora ma swoja rodzine.Czasem dzwonie i tesciowa mowi ze go niema.Jest u siostry.Do mnie nie dzwoni,mowiac -sarkastycznie-masz telefon to dzwon ty.Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atenka spytaj go na spokojnie, czego on od ciebie oczekuje? Czy chce jeszcze z tobą być, czy może chce odejść. Lepiej wiedzieć niż się ciągle zadręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byśmy zawsze były górą i jeździły dobrą furą, byśmy kasy miały w bród, przekroczyły sławy próg, by faceci przy nas mdleli, nosić nas na rękach chcieli, by nam dali coś w prezencie gdy dzień 8 marca będzie :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!! Gdzie wszystkie jesteście...??? Abrakadabra zakochana - wiadomo głowa w chmurach :) Paladine zajęta (tajemniczymi) zmianami... a reszta??? Wiosna idzie dużymi krokami ( przynajmniej w Bydgoszczy). Życzę wszystkim udanego weekendu i wypoczynku. Uważajcie na przesilenie wiosenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Właśnie obejrzałam komedię romantyczną na tvn ale fajna była Teraz zaczyna się następna :) Oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka123
Mogę się do was dołączyć:)? mam tylko jedną przyjaciółkę mieszka w Polsce widujemy się raz na rok:( znajomych nie mam,ciężko w dzisiejszych czasach o prawdziwych przyjaciół! więc jak ma mieć fałszywych znajomych to wolę w ogóle! A próbowałam,nie mam szczęścia widocznie.Tylko patrzą aż noga się podwinie.To jest bardzo smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Oj ,nakiełbasiło się w moim życiu,problemy z e zdrowiem po raz pierwszy.Tak znienacka,ale na szczęście chyba niegrozne raczej,choc zabieg konieczny. Hmm,może zaczynam sie sypac ,haha Pozdrawiam prawie wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
blanka123 - witaj :) Niestety takie okrutne czasy dla prawdziwych wartości . Kiedyś nie mogliśmy zrozumieć Amerykanów , którzy chcąc szczerze porozmawiać chodzili na systematyczne wizyty do psychoterapeutów . Dla nas to było niedorzeczne ! Przeciez jest rodzina , znajomi przyjaciele , przyjaciel ... No a teraz mamy tę Amerykę u nas !!! Teraz znajomych nazywa się przyjaciółmi . Bo nie ma możliwości by mieć wielu przyjaciół ! To puste słowa ! Przyjaciel to ktoś naprawdę nam oddany , przy którym czujemy sie 'zawsze u siebie' , czujemy się bezpieczni w każdej sytuacji , którego stała obecnośc nas nie przytłacza , a wręcz czujemy potrzebę bardzo częstego z Nim przebywania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique74 zgadzam się z tobą ale nie należy też przekreślać każdego człowieka bo może się on okazać naprawdę wartościowy, może po prostu nie poznałaś jeszcze tej na tyle wartościowej osoby żeby nazywać ją swoim przyjacielem, z przyjaźnią też jest różnie jedni przyjaciele odchodzą drudzy przychodzą :) i tego ci życzę z całego serca :) paladine co się stało ? mam nadzieję że nic poważnego :( witam wszystkie nowe koleżanki :) gorąco i serdecznie bo widzę, że ich trochę przybyło :) w ogóle wszystkich pozdrawiam gorąco zwłaszcza, że wiosna za pasem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na szcżęśćie nic poważnego:)ale musiałam polatac po lekarzach ,czego nie cierpię;) Milego dnia dla wszystkich odwiedzajacych nasz topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼pusciutko tutaj. A u mnie zabieg zaliczony ,pędzą mi te dni jak szalone.Pozdrawiam goraco:)piszcie więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A czy któraś z Was nie zechciałaby pochodzić na kurs tańca współczesnego ze mną? W Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladine co się działo? Ja ostatnio miałam usg piersi kazali coś tam wyciąć ale poszła do innego mówił że nie ma takiej koniczności oczywiście posłuchałam tego drugiego, mhhhm Pusto się zaczyna robić, pewnie przez tą pogodę No i dobrze nie ma co przed kompem siedzieć jak można w ogródku poszaleć :) oby tylko tak nie na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1909
Witam, czy można się przyłączyć do dyskusji? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna a tu taki zastój ;) oby większość z was znalazła sobie przyjaciół w realu i tu nie wracała jesienią :) no chyba, żeby się pochwalić się nowymi przyjaźniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem nie smutaj,ja tu zostaję.. Znów za szybko sie obudziłam,tzn ktoś mnie obudził i już nie mogłam zasnąć.Chyba mam przesilenie wiosenne połączone z przemęczniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. U mnie bez zmian... Mój rozwód już się "uprawomocnił". Właśnie dowiedziałam się, że mój ex nawet nie poinformował swojej rodziny o naszym rozstaniu... Tchórz??? Dawno tutaj nie zaglądałam, ponieważ moja cóka b. długo chorowała. Wychodziła z jednego choróbska, wpadała w następne i tak od połowy lutego. Jak to wytrzymałam, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lwicopanna ale już lepiej z córką? mam nadz że rozwód nie był straszny, ostatnio mam do czynienia z tym tematem koszmar, co to się wyprawia :( Wiosna przyszła i wszyscy korzystają z jej dobrodziejstw, tylko ja tu gdzieś przemykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwicopanno,nie powiedział rodzinie o waszym rozstaniu?? -to się w pale nie mieści... co jest z tymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
starzeję się , a ciągle ludzie i świat mnie zadziwiają ! A rodzinka też sama nie wychwyciła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×