Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

ale tu zacichło :) jak tam laseczki wasze odchudzanie? ja dzisiaj nową koleżankę znalazłam na kijki ale się cieszę :) pozdrawiam was gorąco choć pogoda zimna, wietrzna i paskudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
ja biegałam sobie dziś po Toruniu a co sobie będę żałowała hi hi obkupiłam siebie, córki i teraz już tylko czekam na wiosnę hi hihi pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Moje odchudzanie diabli wzięli. Pojechałam do mojej Mamy na urodziny... Za oknem świeci słońe, więc życzę Wam wszystkim dobrego wypoczynku. Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
lwicopanna powiedziała : " bardzo często wydaje mi się, ze zupełnie nie pasuję do tych czasów... Podobno jestem zbyt zasadnicza, idealistycznie nastawiona, wierzę w humanizm itp. " - Maaatkoo ! znalazłam pokrewną duszę !! A ja myślałam , żę takich ludzi już nie ma , że tylko ja taki dinozaur zostałam ... Witam się z Wami bardzo serdecznie ! :o))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
cholerka ! a miał byc bardzo serdeczny uśmiech ! próbuję tak : :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
no nie ! nie umiem się uśmiechać ! ;) :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
nooooo..... wreszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dominique74, ten opis pasuje też i do mnie, ale nie czuję się żebym nie pasowała. Pewnie dlatego że nie pracuję i nie mam styczności z osobam takimi jak np. mój mąż ma w pracy. A otaczam się samymi takimi osobami jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Ja też nie pracuję ale żyję wśród ludzi "dzisiejszych" w środowisku - urzędy , tv , radio , sklepy , a przede wszystkim środowisko szkolne moich córek - ich koleżanki , koledzy , no i ich rodzice co najczęściej woła o pomstę do nieba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Ja tez nie pracuję ale żyję , chcąc nie chcąc , w tym dzisiejszym 'chorym ' świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam Odchudzanie troszkę na bok odstawione bo się rozchorowałam a co za tym idzie muszę się troszkę dopieścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już schudłam 10kg jeszcze 5 i będzie dobrze ale mam koleżankę i razem się wspieramy jednak na żywo to nie to samo co w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Ja schudłam 12,5 kg i przytyłam znowu niestety 5 . Oczywiście po prostu rzuciłam się na slodkie i żarcie w ogóle . Eeehh... To życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raju dziewczyny 10 kg, 12 kg podziwiam i gratuluję Ja jeszcze z 3-5 i będę zadowolona U nas rano - 10 brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique, też oczywiście spotykam takie osoby na codzień, ale zawsze mi się wydaje że to oni są odmieńcami, nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem, dopieszczaj się dopieszczaj. Lepiej sobie kolacji odmówić niż słodkości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Witaj Dominique74 :) Jak Wy to robicie, że zrzucacie tyle kilogramów ???!!! Też bym tak chciała (;. Jak mnie udaje się 3-4 zgubić to jestem z siebie taka dumna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi to niestety łatwo nie przychodzi Jak już mi się uda to w weekend zwykle nadrabiam, daltego takie mizerne rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mogę zostać waszą trenerką w odchudzaniu. Nic nie wychodzi mi tak dobrze jak chudnięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniocha
tamtam ale chodzi Ci o ćwiczenia czy dietę, bo na regularne ćwiczenia to ja za leniwa jestem ;) Pożarłam wczoraj pączka i ciastko francuzkie i źle mi z tym :( Ale nie mogłam odmówić bo specjalnie mi do kawki kupił ;) Ciepłego dnia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też jak przychodzi co do czego, to jestem sama, nie ma z kim pogadać, iść na kawę czy jakiś spacer....i też trudno mi się z tym pogodzić i to zrozumueć,ale.....może takie jest życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
To nie życie - to ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Dokładnie . Ludzie są dla siebie okropni ! Ot katolicki kraj ! Aaricia82 - czy Ty aby nie jestes gdzieś z Poznania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie...chociaż bywałam kiedyś w tym mieście......jestem z Krakowa a Ty mieszkasz w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Nie . Mieszkam w pd-zach (na samym dole) łódzkim - 70km w górę od Częstochowy . Masz baardzo podobny nick do kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się tu logowałam, bo dziś szczególnie doskwiera mi pustka zauważyłam, że wiele nas jest.....tzn wiele o takim nicku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×