Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość catala36
Hej Iwicopanna z tymi aniołkami to świetny pomysł jutro od rana kupie parę i obdaruje moich najbliższych ...szczęścia nigdy dość :) a o śniegu proszę mi nawet nie wspominać ...na szczęście od Bydgoszczy dzieli mnie cale 100km :) :) :) mam nadzieje że mnie nie zasypie ;) pozdrawiam buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mnie też podoba się pomysł z aniołkami i też go wykorzystam:) na Śląsku było dziś przed południem -12st, ale śnieg na szczęście już nie padał, mam nadzieję,ze jutro będzie podobnie, bo i tak jest go duuuużo A ja mam na jutro kilka spraw do załatwienia, a jazda w sypiącym śniegu i korkach nie jest przyjemna Miłego wieczoru!i niech Was Mikołaj odwiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak znowu mnie zasypało Musieliśmy polem jechać bo tam było mniej śniegu niż na drodze :( W zeszłym roku to się dopiero w styczniu zaczęło a teraz już w grudniu, nie wiem jak wytrzymam tyle miesięcy tej mordęgi Oglądałyście tą 16 dniową prognozę wczoraj? Mam nadz że z tym -26 przed Wigilią to taki żarcik był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
****** WITAM MIKOŁAJKOWO ****** Czerwony punkcik widać na niebie tak to Mikołaj leci do Ciebie, sanie ma złote, worek wypchany, będzie nas dzielił dziś prezentami, każdy dostanie to czego chciał, bo to spełnienia marzeń jest czas ********************************** ********* Ile siły w Mikołaju, Ile śniegu w jego kraju, Ile gwiazd na ciemnym niebie, Tyle życzeń dziś dla Was! ....__......__......__ ....(,).......(,).......(,) ...(:).....(:)....(:) ...(:).....(:)....(:) ....^^......^^.....^^ **POZDRAWIAM WIELKIE BUZIACZKI******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! u Was też tak paskudnie na dworze?bo u mnie deszcz pada i cały śnieg który był spływa powoli, własnie wróciłam do domu-buty mi przemokły:( Blaskiem, a Ty już wymyśliłas ten prezent dla bratowej? buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widzę, że znowu Was gdzieś wywiało!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) oj wywiało to wietrzysko nów się nasila ja chce trochę słoneczka pllisss chuć odrobinę ;) wybieram się w weekend na zakupy przedświąteczne i liczę bardzo na ładną pogodę :) ... pomarzyć mogę co nie ;) pozdrawiam cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jej bransoletkę z Aparta z bursztynami trafiałam na 50% obniżkę :) Zasypało mnie Jestem odcięta od świata i tylko zastanawiam się jak w poniedziałek do pracy dotrę albo co gorsza jak w Wigilię wrócę jeśli taka pogoda się utrzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Hej, hej!!! Dziewczyny, ale z nas pracusie! ;) Sprzątamy, robimy zakupy świąteczne , wymyślamy prezenty itp. Nie ma czasu , że wystukać parę literek na klawiaturze... Śnieg pada, wiatr wieje byle do Świąt. Trzymajcie się ciepło! Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wystukuję:) Dziewczyny,snieg nas zasypuje..humorki iście swiateczne;) prezenty zrobione jakby w połowie, Goraco pozdrawiam*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
🖐️ to i ja macham do Was przemoczona poobijana ale wreszcie w cieplutkim domku ... trzynasty nie był dla mnie łaskawy zaliczyłam parę upadków na oblodzonym chodniku ale żyje i jestem cała ...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) prezenty czekają na zapakowanie, sprzątanie już prawie na finiszu i powoli świąteczne potrawy czas zacząć przygotowywać :) kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oczywiście w szarym ogonie NIe mam posprzątane, nie mam jeszcze wszystkich prezentów, a o potrawach to nawet nie myślę :) Ale dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) dziewczyny spokojnie do świat jeszcze dużo czasu ...zdążycie wszystko zrobić nie ma obaw a jak czegoś zabraknie nawet na świątecznym stole to tez nic się nie stanie ,najważniejsza jest mila rodzinna atmosfera i zadbajmy aby nam jej nie zabrakło podczas tegorocznych świąt ...buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie catala takie same wnioski wysunęłam więc nie przeżywam że nie mam jeszcze prawie nic :) W weekend zrobię generalne porządki a na Wigilę wychodzimy do Rodzinki więc tylko na Święta muszę coś przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! a u mnie mąż łazienkę maluje, więc do prządków mi daleko:) a w weekend mam gości, więc na święta będę szykować się dopiero w przyszłym tygodniu Zimno dzisiaj, u Was też:)buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam tak dobrze bo to do mnie zwali się rodzinka na barszcz z uszkami i pierogi ale najwięcej i tak pójdzie krokietów :) kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle,na Swięta do rodziców pędzę:)Może dzis jeszcze po prezenty sie wybiorę:)pozdrawiam dziewćzęta w ten mrożny poranek:) Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj od 3 w nocy do 8:30 rano nie było prądu i później też wyłączali cztery razy normalnie średniowiecze jakieś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie spałaś? skąd wiesz że nie było pradu? Rano to pewnie bym się wściekła jakbym prostownicy nie mogła włączyć ;) Mnie dla odmiany zasypało a wieczorem jechał pług i myślałam że do rana wytrzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem tez się prostujesz?:) ja coraz mniej,bo mi sie włosy zniszczyły.ale jak gdzies wychodze na miasto ,albo imprezke to zawsze.. Dziewczyny ,jak humorki? U mnie tak średnio,mam małe zapalenie oskrzeli,lecze się w łożku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! Mam nadzieję, że dajecie radę z całym tym galimatiasem świątecznym. Moja Córka wróciła dzisiaj ze szkoły cała przemoczona ; śnieg był wszędzie... Musiała zmienic nawet bieliznę (; Jak wyjdzie z tego zdrowa to będzie cud! Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej ;) mimo pogody,kłopotów dnia codziennego to jednak daje radę i już powolutku widzę te święta :) dziewczyny przede wszystkim życzę Wam i Waszym najbliższym dużo zdrowia bo ono jest najważniejsze ...Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu, trochę mrozu.Pełnego prezentów Mikołaja powozu, a poza tym jeszcze raz .... dużo zdrowia ...WESOŁYCH ŚWIAT !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catala widzę, że humor cię nie opuszcza :) u mnie wszyscy chorzy ja bo Leszno jest nieodśnieżone i trzeba w śniegu brodzić po kolana, a byłam we worek na przedświątecznych zakupach i wróciłam jak córka lwicopanny :) a moje córki chodziły ostatnio na lodowisko :) ale w święta się wykurujemy bo na sylwestra trzeba być zdrowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie jakbym już w tej gorączce przed Świątecznej nie miała szans zajrzeć do Was, życzę Wam: duzo miłości, ciepła rodzinnego, humorku na codzień, realizacji celów i duuuuuuużo zdrówka :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt****** dziewczynki:) Magicznej gwiazdki,duuuzo prezentów,słodkich usmiechów,miłosnej aury:) ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) no i mamy Święta:) życzę Wam-kolorowych bombeczek, dużo aniołków i gwiazdeczek, słodkiego lenistwa i wielkiego oddechu od codziennego pośpiechu! buziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×