Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawostka z gwozdka

Panowie, Wasze łóżkowe doświadczenia z grubymi kobietami...jak bylo?

Polecane posty

Gość Hygenista forever
Ile byście tu nie napisali prawda jest taka, że szczupłej się z łóżka nie wyrzuci, a grubą łapie się tylko podczas ostrego zamroczenia alkoholem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka burgundii
Tu mi trudno polemizować. W życiu nie spałam z kotem. Ani puszystym, ani żadnym innym :D A seks uprawiam z kobietami szczupłymi. Tylko i wyłącznie. Grube mnie nie pociągają. Jak mi się taka trafiła - w łóżku była wycofana, ociężała, niezgrabna i pasywna. Aby rozwiać wątpliwości - nie jestem facetem. Jestem bi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1
zmiennokształtna makrela - Mam prawo sądzić ze są DLA MNIE aseksualne i to jest tylko MOJA opinia. Internet rządzi sie swoimi prawami i moge sobie pozwolić na użycie słowa szkielet, chociaż może trochę przesadzilem. "Na żywo" mam duży szacunek do kobiet obojętnie czy jest chuda czy grubsza i nigdy bym tak nie powiedział, tak wiec wybacz jesli poczułaś sie urażona tym co napisałem ;) borowik leśny - Polemizował bym, moim zdaniem to właśnie szczupłe uwielbiają robić złośliwe komentarza. Poza tym nie czarujmy się, większość uważa ze szupłe są piękne, wiec nawet jak ktoś powie ze są szkieletem czy wieszakiem to nie mają sie o co obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy22
Kochanego ciałka nigdy za wiele! Kochane kobiety wszystkie do McDonaldu. Jedzcie ile umiecie! Kocham grube! Mrrr... aż mi ślinka leci jak widze puszystą kobiete, a nie te szkieletory ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubawiony po pachy
Tom1 - Mam prawo sądzić ze jesteś DLA MNIE idiotą i impotentem i to jest tylko MOJA opinia. Internet rządzi sie swoimi prawami i moge sobie pozwolić na użycie słowa idiota, impotent. Ba, mogę powiedzieć: dureń i eunuch, chociaż może trochę przesadzilem. "Na żywo " mam duży szacunek do facetów obojętnie czy jest głupi czy mądry i nigdy bym tak nie powiedział, tak wiec wybacz jesli poczułeś sie urażony tym co napisałem Poza tym nie czarujmy się, większość społeczeństwa jest idiotami, wielu facetów ma problemy z erekcją, wiec nawet jak ktoś powie ze są idiotami czy eunuchami to nie mają sie o co obrażać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1
ubawiony po pachy - To chyba lubisz sie sam do siebie śmiać bo to co napisałeś nie jest ani zabawne ani dowcipne. Jeśli próbowałeś mnie w ten sposób obrazić to wybacz, ale takie dziecinne zaczepki na mnie nie działają, musisz sie dużo bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam takiego , i nigdy mial nie bede . Ma byc kurva jedrnie , nie chudo (anorekcja) , ale kawal twardej wysportowanej dvpy , i jedrny stojacy cyc ! A spasione zaniedbane leniwce , niech sobie dymaja biedaki cebulaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię do wiosny
Wiesz Tom1 właśnie skrytykowałeś swoją własną wypowiedź. Zmienionych jest tylko kilka słów. Sam widzisz jaki z ciebie pustak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1
tęsknię do wiosny - Powiedz proszę ze tylko udajesz i tak naprawdę potrafisz czytać ze zrozumieniem. Rozumiem ze dużo osób tu piszących to jeszcze dzieci wiec ciężko się spodziewać wypowiedzi na poziomie, ale czasem warto użyć głowy i trochę się zastanowić zanim się wciśnie "wyślij wypowiedź"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
Wy się tu kłócicie a ja nadal czekam na jakąś miłą, zadbną, puszystą panią... -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1
To ja już żadnemu sfrustrowanemu dzieciakowi nie będę odpowiadał, szkoda psuć ciekawy wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
masz rację Tom....to nie ma sensu i tak nas nie zrozumieją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię do wiosny
Powinieneś posłuchać własnej rady i od pierwszego posta przemyśleć każde wysyłanie wypowiedzi. Jeśli nadal czułbyś chęć wysłania powinieneś skonsultować to z przyjacielem, lekarzem i sąsiadami :D Jesteś cham, pustak, prostak i idiota. Jeśli pominięte zostały jakieś adekwatne epitety to sam je sobie dopisz. Właściwie chyba wszystkie na faj... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
tęsknię do wiosny......o kim to miewasz aż tak "wygórowane" zdanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Pyrlandii
kochający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię do wiosny
Do gwiazdy tego wątku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelki
zjem kupe za 120zł, są chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Gwiazdą to jestem tutaj ja ;) Dobrej nocy Panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
bądź pozdrowiona dziocho z Pyrlandii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelki
łyknę mocz z cewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
ja niestety nie znam gwiazdy tego wątku....może trochę jaśniej, jeśli wolno mi zapytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1
tęsknię do wiosny już sobie ulżyłeś? Mnie naprawdę nie interesuje opinia ludzi takich jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwilinkaaaa
Nas nie interesuje twoje zdanie wiec spadaj tomie-sromie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
nie będźmy aż tak brutalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdka z gwozdka
Z ciekaowscia czytam niektore wpisy...dzieki za nie:) Po co te przepychanki slowne i ublizanie, ktore nic nie wnosza do tematu? Temat jest zalozony dla osob z doswiadczeniem w kontaktach cielesnych z grubymi kobietami, a nie dla tych, ktorzy musza sobie ulzyc kosztem innych rozmowcow. Panowie oprocz poszukiwan, moze wypowiecie sie w kwestii doswiadczen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
masz w zupełności rację... Jeśli chodzi o doświadczenia....no cóż nie mam ich sporo ale te których doznałem..hmm było wspaniale...kocham celebrować kobiece ciało, miękkie, pachnące, gładkie...głaskać delikatnie duże piersi, masować je...to tak wspaniałe przeżycie.... Byłem po prostu zachwycony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1
To może żeby rozwinąć trochę temat niech puszyste panie powiedzą coś o swoich doświadczenia łóżkowych z mężczyznami, np. czego oczekujecie, co lubicie a czego nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaa
Ale co mamy opisać? Przygody z grubymi facetami czy jak nam jest z naszym tłuszczykiem w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierak
ja sie chetnie przylacze.Jestem grubsza ale nie wstydze sie tego,uwielbiam seks i wszelkie pozycje uwielbiam patrze na zachwyt w oczach faceta kiedy masowal moje piersi lubie takze patrzec jak panowie na ulicy zagladaja mi w dekolt,moze kiedys moje cialo mnie krepowalo ale teraz wiem ze moge by seksowna musze tylko trafic na kogos kto nie patrzy przez pryzmat chude jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×