Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawostka z gwozdka

Panowie, Wasze łóżkowe doświadczenia z grubymi kobietami...jak bylo?

Polecane posty

Gość doświadczony przez pana Losa
Moje doświadczenie z grubą kobietą było nieciekawe. Lubię, gdy kobieta ma trochę ciałka (nawet kilka przysłowiowych kg za dużo), ale kobieta, o której piszę, miała ich za dużo kilkanaście (a może i kilkadziesiąt) i niestety, pomimo wcześniejszego entuzjazmu i chęci spróbowania czegoś nowego - gdy zobaczyłem ją nago, to tak jakby ktoś wyciągnął moją wtyczkę od prądu. Dziewczyny - chudnijcie, to naprawdę możliwe nawet w pozornie beznadziejnym przypadku... wystarczy bardzo silna wola i motywacja, dlatego lepiej nie szukać pocieszenia na forach takich jak to, bo amatorów dużego ciała nie ma zbyt wielu, a pośród nich są niekiedy ludzie chorzy (tzw. feedersi), a nie chcecie chyba w desperacji pakować się w coś chorego? Że nie wspomnę o zdrowotnych skutkach otyłości, których lepiej uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość movering
i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka puszystych już spotkałem :-) I jedno mogę powiedzieć - w łóżku zawsze są gorące i namiętne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony96251241
Błąd! - Error 403 Nie masz dostępu do tej strony! Możliwe przyczyny problemu: - grzebałeś nie tam gdzie trzeba, - próbowałeś hotlinkowania, a tego nie lubimy, - w innym wypadku skontaktuj się z administracją. Jeśli chcesz obejrzeć obrazek to wejdź na adres, który dostałeś po wrzuceniu go na Zapodaj.net np. http://zapodaj.net/nazwaobrazka.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony96251241
No dobra, już mi się udało obejrzeć fotki o które pytasz: "Naprawde facetom moze sie coś takiego podobać?" Otóż moja odpowiedź jest taka: na zdjęciach widać tylko tyłek i uda. Wszystko zależy od tego, do kogo należą. Czyli innymi słowy: takie uda i tyłek może mieć bardzo fajna dziewczyna, która będzie robić duże wrażenie na mężczyznach, ale może je też mieć dziewuszysko odpychające jak 7 nieszczęść (szczupłe też zresztą mogą być odpychające).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1
zapytajka223 - Pewnie ze może, ma sexy nóżki i tyłeczek, do tego sądząc po zdjęciach nie ma kompleksów, a to się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...35
ja mam 164 i 78 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...35
jak myslicie jaki przedzial !!! Gruba czy Puszysta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermafrodyta200
Kiedyś dygałem w tyłek taką jedną która ważyła 84kg przy wzroście 165 Niedość że czułem się jakbym na pontonie płynął to jeszcze nurzałem swojego majstra w jej grubym dupsku, to była super przygoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
do ona 35....trochę mało ale może ujdzie w tłoku.... :-) Witam wszystkie wielbicielki oraz wszystkich wielbicieli puszystych ciałek.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1
ona...35 - Nie gruba tylko piękna puszysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
Witam wszystkie grubo-namiętno-pulchno-piękne kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Ktoś tu zaproponował by grube kobiety opisały swoje doświadczenia. Generalnie nic co z seksem związane nie jest mi obce. Uwielbiam eksperymentować. Jeśli tylko partner jest odpowiedni to nie wstydzę się swojego ciała, bo przecież z jakiegoś powodu do tego seksu doszło. Co do pozycji to uprawiam seks we wszystkich pozycjach w jakich uprawiałam jak byłam szczupła, jedynie przy tej męczę się odrobinę: http://all4men.pl/gfx-art/7ee738b17114fe0baa2aeee963284dee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
no bo ta właśnie wymaga trochę siły i aktywności....a kobietki zazwaczaj leniwe istotki wolą być "obsługiwane"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Ale zapewnia fajne doznania i bliski kontakt z partnerem :) Ja nie lubię być obsługiwana :) Lubię brać i dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
no to jesteś idealną partnerką! Ze świecą takiej szukać... O takiej marzę cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Często to słyszę ;) Uciekam już spać. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
Dobranoc....zostawiasz mnie tutaj samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Mąż wraca, nie mam innego wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
no cóż, Twój mąż-siła wyższa....nie dam rady tej sile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karwasowy pamiętnik
To ja napiszę jak było z puszystym facetem (w końcu mamy równouprawnienie ;) ). Skończyło się na jednym razie. Strasznie mało ruchliwy, pocił się, był ciężki i szeroki - niewygodny. Mi się nie podobało, choć niby nie było się do czego przyczepić był jakiś taki... niezgrabny. Jednak wolę szczupłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1100011
Nie, ten temat wcale nie spowoduje że zacznę tyć, bo pomyślę że faceci lubią grube. Ja mam kompleksy i się odchudzam. Z drugiej jednak strony - musimy wziąć pod uwagę, że to moda kazała naszym mózgom rejestrować jako piękne wyłącznie szczupłe sylwetki. Popatrzcie że na przestrzeni wieków kanony piękna się bardzo zmieniały. To nie jest tak że wy widzicie szczupłą jako piękną i jest to obiektywne zdanie. Widzicie szczupłą jako piękną, bo w takiej kulturze zostaliście wychowani. Ja rozumiem - moda, kultura... ale czuję się pokrzywdzona. Przez tę modę mam kompleksy. Tak nie powinno być. Kiedyś ludzie sobie żyli szczęsliwi, nieważne jak wyglądali, a teraz laski mają anoreksje, bulimie - wynikłe tylko z tego by się podobać. To chore jest. Popatrzcie na zwierzęta - obojętnie jak wyglądają - nie wstydzą się, nie noszą ubrań. Porównanie brzmi absurdalnie, ale mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi. Zwierzęta nie znają wstydu. My też kiedyś tacy byliśmy, dopoki się nie ucywilizowaliśmy. I w sumie - to strasznie smutne by całe życie spędzić na kompleksach... co z punktu biologii jest bez sensu, natura nie wymyśliłą tego uczucia, tylko my - ludzie. Zazdroszczę grubym laskom, któe mają to gdzieś i żyją normlanie, lubiąc siebie. Ja nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a q q a q q
Mimo że sama jestem puszysta, to wasze upodobania wydają mi się głupie, niezrozumiałe. Oczywiście że chude ciało jest brzydkie, ale żeby lubić wały tłuszczu? Nie wierzę. Sama patrzę w lustro i nienawidzę tego. Rozumiem jeszcze - pełne kształty, ale bez tych wałków, np. Monica Bellucci gdy nie była taka chuda (nosila rozmiar 42). Musi być widać sylwetkę, kształty! A w spasionych sylwetkach co widać? Nic! Tylko góry i fałdy tłuszczu, to już nie przypomina człowieka, nie przypomina żadnej figury, chyba że ludzika Michelin albo posążek Buddy? Ewentualnie zrozumialabym że komuś podoba się duży biust, duża pupa, ale żeby lubić duże brzuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowy naszyjnik Izydy
1100011 - Normalne zwierzęta (czyt. niehodowlane), poza kilkoma gatunkami, u których silnie rozwinięta tkanka tłuszczowa zapewnia przetrwanie, są szczupłe. Bo zwierzęta nie żrą dla przyjemności, tylko po to, aby przetrwać. Stąd porównanie bardzo nie na miejscu gdyż grube (czy jak wolicie mówić "puszyste") kobiety nie jedzą po to aby żyć, lecz jedzą po to, aby jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
"Stąd porównanie bardzo nie na miejscu gdyż grube (czy jak wolicie mówić "puszyste") kobiety nie jedzą po to aby żyć, lecz jedzą po to, aby jeść." Dobra ja wiem, że wiele jest takich kobiet, które są grube dlatego, że jedzą za dużo, lub mają złe nawyki żywieniowe. Ja na przykład jem mało, ale mam słabą przemianę materii, po tacie skłonność do tycia i ostatnio jeszcze doszły problemy hormonalne. Nie generalizujmy więc! Poza tym, nie o tym jest ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowy naszyjnik Izydy
Wybacz, ale nie znam kobiety, która by się przyznała do tego, że dużo je. Każda twierdzi, że to predyspozycje genetyczne i zaburzenia hormonalne. Tłusta prawda wychodzi na jaw podczas dłuższych wypadów z takimi chorowitymi klocuszkami. Wytrzymują góra trzy dni, podczas których jedzą jak ptaszki, później rzucają się na żarcie niczym wygłodniałe lamparty :D Niektóre (sama widziałam) chowają się w kiblu i tam wpieprzają wafelki i batoniki żeby nikt nie zobaczył. Dlatego nie wierzę już w te zaburzenia hormonalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×