Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Widzę, że piszę sama ze sobą :P W porządku, lubię czasami porozmawiać z kimś równie mądrym ha hah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, nie będę się wygłupiać, bo pomyślicie sobie, że jakiś nadgorliwiec ze mnie ;) Dobranoc kobitki :):):) No i oczywiście - kolorowych snów rodzynku-Mariuszku;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica'80
hey! Przepraszam ale usnelam wczoraj. Moj synek ma 3.5 roku. I dzieki za slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Eweline, to malutki jeszcze ten twój synuś! Musi być przesłodki :) A sama wychowujesz?? Asica, nic nie szkodzi :) Ucałuj synka :) A jak wasze dzieci się nazywają dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Eweline - ja póki co jeszcze z ojcem dziecka, ale myślę że to nie potrwa już długo :( niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Eweline - ja póki co jeszcze z ojcem dziecka, ale myślę że to nie potrwa już długo :( niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to w życiu.... chyba coś się wypaliło... nie potrafimy już nawet ze sobą rozmawiać.... Ale co się będę przejmować:) Ważne że mam przy sobie synusia i tego nikt, nawet On, mi nie odbierze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to w życiu właśnie... chyba coś się wypaliło... Nie potrafimy już ze sobą rozmawiać nawet... Ale co ja się będę tym przejmować?:) Ważne że mam przy sobie synusia i tego nikt, nawet On, mi nie odbierze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeść Kobiety. Przetrwałyście pół dnia dzisiejszego? :) Już tylko środa, czwartek, piątek i weeeeeekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debil ma zasądzone 700 zł ,przelał 400 ,co mogę zrobić ,powiedzcie ,bo mnie szlag jasny trafia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEE - wydrukuj tę wpłatę i poczekaj do 26-go marca - wtedy może wróci do nas MATKA POLKA - ona jest mistrzynią w te klocki. CHyba na razie musisz zaczekać, a potem złożyć jakiś wniosek o nie stosowanie się do wyroku sądu. Ale to tylko takie moje przypuszczenia. ANNIKA - polecam Ci poczytać sobie o nas - gdy poznasz nasze historie wtedy łatwiej Ci będzie zrozumieć nasze gadanie :-) Ha Ha KTOSIU - widzę, że i Ty zaczynasz odliczanie - moim zwyczajem :-) Ja nadal z głową w chmurach - ALEBAZI już zaczyna pić melisę, żeby ze mną wytrzymać bo trukam jej od niedzieli :-D Ciekawe gdzie jest reszta? ;-) Byłam dziś w szkole na kosultacjach - moje dziecko jest przez wszystkich uwielbiane - po kimś to ma (mała podpowiedź - nie po tatusiu) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się normalnie trzęsę! wchodzę do banku a tam jakby nigdy nic 400 zł ,za rozprawę miał mi zwrócić 150 zł ,nie ma normalnie jeszcze mi się śmieje w głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo MARIUSZ - nawet nie wiesz jak sobie tym ostatnim zdaniem przyplusowałeś u mnie !!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEE - kochana moja kudłata - musisz na razie wytrzymać :-(. Jak będzie tak dalej to podejmierz działania. Ja to bym tego "na-szczęście-już-nie-Twojego" typa gołymi rękami udusiła !!!!!!!!!!!!!!!!!! ANNIKA i ASICA - do Was prośba - może byście się ciut dokładniej przedstawiły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA2002 - poczułem się dowartościowany :D Może chociaż Ty zaprosisz mnie na obiad? :D:D A co do nowych Koleżanek - miejmy nadzieję że niedługo coś o sobie powiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-2-3-KTOSIU - ZAPRASZAM - a co mi tam - nawet na 2 obiadki :-) Może nie pogardzisz i nie uznasz mnie za namola :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiecier wszystkim:) Dudzia nie ściemniaj, nie pije jeszcze melisy ( fujjjjj) jestem twarda i daje rade, na razie mamy wtorek, także nie jest źle:D Ja bardzo cieszę się, że ma taki świetny nastrój!!!!!! Taką Cię lubię najbardziej;) Mee z tego co mnie wiadomo, to możesz to gdzieś zgłosić, ale chyba jednak musisz zaczekać przynajmniej do przyszłego miesiaca, bo on może sie jeszcze tłumaczyc, ze teraz akurat nie mial tyle... tylko, żę na wyroku jest wyrażnie napisane "do 10 każdego miesiąca" wiec może zadzwon do sądu zapytaj co trzeba robić w takiej sytuacji. Najwyżej wejdzie mu komornik na pensje, ale zgłosić to trzeba. Jacy oni są wielce kachający tatusiowie bleeeeeeeeeeeee Ktosiu, ja bardzo Cie proszę,nie odbieraj Dudzi jej przywileju:D Tak, MPE bedzie miala net juz 26.03, ale kobieta jest tak zalatana az byloby jej brak czasu na net gdyby juz go miala-to sa jej slowa!!! Bardzo za nami tęskni i myśli,miejmy nadzieje, ze tylko pozytywnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj - ja mam w czwartek sprawę w sądzie więc mogę nie być w nastroju do dogadzania takim dwóm przystojniakom ;-). Poza tym - nie jestem chwilowo za mocno osadzona w realiach :-P Musimy to odłożyć na nieco później - w nagrodę za cierpliwośc będziesz mógł złożyć zamówienie :-) I jeszcze coś - ja musze jechać z młodym do Krakowa - potrzebuje noclegu dla dwóch osób - co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×