Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

hmm, a ja w Krakowie nigdy nie byłam... może też Ktosiu mnie przygarniesz?????? i gotować potrafię:P Np.gołąbki-Dudzia potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mała poprawka - szukam miejsca dla 3 osób nie pożałujesz - upasiemy Was do bólu :-D Chyba, że ALEBAZI wolałaby, pojechać do Ciebie sama - to sorki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmę wszystkich! :D ale może nie w jednym terminie bo skoro Dudzia raz mi ugotuje obiad to Alebazi będzie mile widziana np. tydzień później :D moje dziecko jest baaaardzo gościnne więc na pewno się Wami zaopiekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam opiekunke do dziecka, mam dobry obiad - jakie to życie piękne :D zwiedzanie Krakowa też mogę zapewnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie poczytam o was więcej, ale może powiedzcie mi: czy muszę zaczynać od początku założenia tego topiku??;) Co o mnie? Hmm... Nic wielkiego w moim życiu się nie dzieje, z zawodu kucharz, teraz robię średnie (liceum) zaocznie, mam synka 11 m-cy, pracowałam kiedyś w takiej dużej firmie u nas w Lubaniu na linii produkcyjnej, później w sklepie sprzedawałam takie tam pierdółki :P Ale jeszcze nie pracowałam w swoim zawodzie :D Od prawie 6 lat jestem z facetem, na początku było dobrze, później powoli zaczęło się psuć... Byliśmy na wakacjach nad naszym polskim morzem i wtedy zaszłam w ciążę... Odkąd mały jest na świecie tylko ja się nim zajmuje, bo tata nigdy nie ma czasu, wiecznie zmęczony... Raz go tylko przewinął i tyle z jego zajmowania się dzieckiem! Zero spacerów, zero zabawy... Czegokolwiek! Ciągle się kłócimy... Nie wytrzymuję z nim już pod jednym dachem... Tym bardziej jeszcze, że mieszkamy z jego rodzicami, którzy wszędzie wtykają swój nos, próbują rozstawiać nas po kontach... Mamy tańczyć tak jak oni nam zagrają! Masakra jakaś... A najgorsze z tego wszystkiego jest to, że rządzą się w sprawie dziecka, co mnie najbardziej dobija!!!! I to ja zawsze jestem dla nich wszystkiemu winna. Także nie jest kolorowo, ale nie będę już narzekać ;) Z natury jestem trochę postrzelona: DWA RAZY ZROBIĘ ZANIM SIĘ ZASTANOWIĘ :D szczera (czasem do bólu-co nie jest zaletą:( ) uwielbiam pisać... nie śmiejcie się tam tylko... OPOWIADANIA :P - no i oczywiście czytać:) Kocham filmy katastroficzne i o tańcu;) W ostatni dzień wiosny skończę 22 lata (dopiero:P ) Mój synuś ma 5 ząbków i już powoli zaczyna dreptać;) Oboje uwielbiamy słodycze, a zwłaszcza czekoladę :D Póki co - jestem bezrobotna :| No i to na razie tyle... Jak sobie coś przypomnę to dopiszę na pewno :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie umeblowane, a już zdążyłeś nabałaganić? :-D ANNIKA - dzięki, od razu lepiej :-D. Nas należałoby poczytać dokładnie od początku żeby się połapać z grubsza bo dołączaliśmy w różnym czasie - dasz radę - to dopiero lektura. A Ty lubisz czytać. Kurna, ludzie, konkurencja kucharska nam wkroczyła - to ja wpełzam pod dywan i już się nie mądraluję ;-) ALEBAZI - to teraz z wycieczka do Krakowa będzie? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, jestes rozrywany:D jak Ty dasz radę przyjąć pod swoj dach tyle kobit:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, ja przeczytałam od poczatku, ale miałam wtedy urlop i zadałam sobię tą lekture do poczytania, jako punkt honoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak tu zasowacie ze wszystkim ze naprawde nie nadazam... Widze nowe osóbki z nami wiec 🖐️ ;-) Annika wreszcie ktos zblizony wiekiem do mnie, mi 1lutego stuknelo 24 a jestem juz rozwodka z 2córkami, bedac mniej wiecej w Twoim wieku tez wszystko zaczelo mi sie sypac a efekt jest taki ze sama wychowuje córki do tatus sie zmyl do innej... Dudziu moje zdrowko ostatnio cos sie sypie...w czwartek mam wizyte u chirurga i powie mi co dalej z tymi kamieniami robic, pewnie dostane skierowanie za wyciecie ich do szpitala a tam to nie wiadomo na kiedy jakis wolny termin bedzie...w koncu polska sluzba zdrowia :P Chodze ostatnio jak bym czyms w glowe dostala,ciagle zmeczona, senna...jak mam cos w domu zrobic to dosłownie sie do tego zmuszam. Brak sily na cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupeczka23 - przepraszam bardzo ja mam 25! :D:D Alabazi - Ewelina chce spać na trampolinie wiec się zmieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja też się dołączam ;) Ktosiu, dasz radę mnie tam gdzieś upchać? :P Dudziu, przeczytałam sobie twój pierwszy pościk i parę odpowiedzi... Resztę nadrobię z czasem:P Mam nadzieję, że od tamtego czasu dużo się zmieniło na lepsze??:) I nie musisz się przejmować, nie będę się mądrować i wątpić w wasze zdolności kucharskie;) Sama kiedyś nawet naleśników nie potrafiłam zrobić!:D hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi a więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko też przyjąć sobie to za punkt honoru:P Chrupeczko Cieszę się, że jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku:) A po ile mają twoje dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Ktosiu nie spodziewałam sie ze i Ty taki malolat jesteś ;-) Anniko starsza córka w sierpniu bedzie miała 7lat a młodsza w lipcu 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×