Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Bo w porównaniu z niektórymi na tym forum...oczywiście Nikogo nie Obrazajac to my jak takie Małolaty jeszcze jesteśmy ;-) Tylko że już z takim bagażem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj CHRUPECZKA - niech ja Cię dorwę !!! ALEBAZI - pomożesz? Patrz jak się gnojstwo rozkreciło i nabiaj ze starszych pań :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby juz wiecej nie kłapac ozorem i nikogo nie urazic lepiej spadam spac hihi kto sie przyłacza ;-) mam wolne łóżko ale pietrowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No póki co mam gdzie spać, ale jak nie będę miała to się zgłoszę Chrupeczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie - zdaje się, że młodzież trochę trzeba usadzić :-D Ja dziś w domu - relaksuję się przed jutrzejszym "sądowym" dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ładnie do niego pouśmiecham to może sie podzieli ;-) Dudzia a co to ma byc za sprwa jutro bo wypadlam z tematu, o alimenty tak? Chyba nie masz za złe naszych wczorajszyh głupot :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dudzia w takim razie życzę powodzenia jutro :)A tak na marginesie to ciekawe do której kategorii ja się zaliczam-"mlodzieży" czy "staruszek" bo nie wiem czy sie bać czy strzelić focha :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam za wczorajsze rady i słowa pocieszenia tudzież oburzenia ;-) przepraszam za zniknięcie -poszłam na spacer w towarzystwie mojego dobrego kolegi Dudzia trzymam za Ciebie tak mocno ,ze palce mi zbieleją ,ale dla Ciebie kochana wszystko,mogą mi te palce nawet odpaść ;-) POZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Jak samopoczucie? Ja dzisiaj mam okropne:( Całymi dniami siedzę sama z małym i dzisiaj chciałam na chwilę zostawić go facetowi, żebym mogła choć raz spokojnie zrobić obiad to zaraz zniósł mi go do kuchni i poszedł sobie posiedzieć na komputer... Wkurzyłam się tym bardziej, że ma kilka dni wolnego i mógłby poświęcić synkowi troszeczkę czasu, ale on nie! Nie wiem już jak na niego wpłynąć... Jego rodzice (zwłaszcza mama) ciągle mnie pouczają, a żeby wziąć wnuczka na spacer to już nie... W życiu nie spotkałam się z taką babcią czy dziadkiem!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, a może by tak na jakiś czas wyprowadziać się od niego i zostawić z nie odcietą pępowiną ... Być może wtedy zauważy różnicę i zacznie coś kumac??? Mee, a podjęłaś już decyzję jak temu zaradzic??? Eweline, może na razie nie przejmuj się zaszeregowaniem, bo za chcwilke okarze się, że jesteś w średnim wieku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nastrój dziś nie za specjalny, ale to akurat nie dziwne - trochę chyba zaczyna mnie łapać stres :-( CHRUPECZKA - można to nazwać "alimenty" - tyle, że w bardzo szerokim znaczeniu tego słowa MEE - wzruszyłaś mnie jak cholera ANNIKA - ja Ci serdecznie współczuję tej sytuacji - zdaje się, że wdepnęłaś w niezłe g.... Czy Ty nie masz dokąd się wynieść - nie wiem - rodzice, rodzeństwo, jakaś kochana ciocia ? No jak tu żyć w takim środowisku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym mogła to i bym się wyniosła... ale sytuacja niestety mi nie sprzyja... Rodzeństwa nie mam, ciocię, owszem - mam, ale ona ma swoje problemy... Co do rodziców: to byłoby chyba najgorsze wyjście z możliwych:( niestety... No i dla dobra dziecka chyba przyjdzie mi się, przynajmniej na razie, trochę przemęczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, a do Będzina nie masz ochoty:)? Alebazi -to juz niedługo może nastapić;) Dudzia - będzie dobrze - też będę jutro z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×