Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

witam drogie panie................. dopiero co wrocilam do domu................. mnie rowniez ciekawi czemu takie wlasnie ksywy wybralyscie............ a szczegolnie dudzia, karmela, chrupeczka, eweline48 czy to wiek? annika mo.......... czy mo to poczatek nazwiska? chcialabym abyscie podaly mi swoje maile........... jesli bede chciala sie kiedykolwiek zwierzyc z jakiegos wiekszego problemu to wole jednak nie na forum................ i obiecuje ze jak tylko urodzi sie mala wszystkim przesle zdjecie............... bedzie dziewczynka............... termin na 11 maja.............. w glebi duszy bardzo sie ciesze ze juz niedlugo bede mogla ja przytulic.............. 32 tydzien.................... chyba zaczne odliczanie hehe...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susie - nie to nie wiek ;) eweline -od Eweliny, a 48 to taka przypadkowa liczba. Kiedys gdzieś się tak zalogowałam i tak zostalo :) Wiesz ja jeszcze całkiem niedawno tak odliczałam jak Ty i też nie mogłam się doczekać kiedy zobaczę mojego maluszka. Urodził się na początku roku. Widzę, że u Ciebie też już niedługo :)Jakbyś miała jakiś problem lub pytania to jako doświadczona mamusia ;) służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susie_13 - wszystko się ułoży i będzie pięknie bo będziesz mieć takiego małego (a dokładniej małą) rozrabiakę :) Dudzia - i tak i tak postawisz na swoim - ostra Kobieta z Ciebie :) Aaaa czy ktoś tu coś mówił o serniku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sie sklada eweline ze mam pytanie................... boje sie jak pomysle o porodzie................. czy to az tak bardzo boli? czy bede wiedziala co robic? nie chodzilam do szkoly rodzenia i nie mam o tym pojecia.............. a slyszalam ze tam w szpitalach potrafia byc niemili dla ludzi...................... zwlaszcza tak mlodych jak ja............ nie wiem czy beda mi pomagac................... kurcze to juz tak niedlugo................ babcia mnie uspokaja............ mowi ze kazda kobieta kiedys musi przez to przejsc i ze poboli i przestanie a pozniej zapomne................ no nie wiem.................. mimo to najgorsze przede mna...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne -każda z nas sie boi. Ja też się bałam-nawet bardzo. Jednak tuż przed okazalo się, że moj mały wiercipięta się odwrócił i muszę mieć cc, z czego się bardzo cieszę. Pół godzinki i bylo po, zero bolu, tylko troszkę po, ale do przeżycia :) Będzie dobrze zobaczysz. I na pewno beda wokół Ciebie fajni ludzie i pomogą Ci. Ja też byłam w trudnej syutacji i miałam taryfę ulgową w szpitalu ;)U Ciebie też tak będzie - zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy:):):) Dudziu - przetrwałaś, żyjesz... ważne, że przynajmniej na razie jest już po wszystkim:) I tak jak to ktoś mądry wcześniej powiedział: co się odwlecze, to nie uciecze;) I tak przeszłaś długą drogę... Bo ja to nawet nie mam odwagi odejść... A co dopiero pójść do sądu złożyć pozew:( Susie - dobrze, że mimo wszystko cieszy cię fakt, że zostaniesz wkrótce mamą:) Na pewno będziesz wspaniałą mamą:):):) Z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie:) A Annika to nie jest moje imię, a Mo to nie nazwisko:P Bohaterka jednej z książek mojej ulubionej pisarki, Margit Sandemo, tak się nazywała:D A ja już nie mogę... On ciągle gdzieś jeździ, wraca po kilku godzinach, jak ktoś dzwoni to wychodzi z pokoju, jak przyjdzie sms i zapytam Go kto napisał to mówi, że nie ważne albo że kolega... Wątpię, żeby mnie zdradzał. Chyba bym zauważyła?:( Fakt jest taki, że czuję się tu teraz jak piąte koło u wozu i nie wiem co z tym zrobić! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiewać ANNIKA do Będzina :-D Moja DUDZIA to od mojej suczki - my dwie kobiety w domu bo reszta chłopy i obie boi dudki - i to tyle :-) SUSIE - porody raczej nie należą do przyjemności, a moje szczególnie więc nie pisnę Ci o nich ani słóweczka. Chyba, że kiedyś ....... . Jak przytulisz maleńką to wszystko zapomnisz :-). Wiesz, mój starszy syn ma 17 lat, dzieci mu nie obce, od wczesnych lat się nimi zajmował, potrafi przy nich zrobić wszystko, ale wiem, ze na 100% nie czekałby na swojego potomka z taką czułością jaka bije od Ciebie. Jesteś taka młodziutka, po takich przejściach, że obawiam się, że mało która dojrzała kobieta by temu podolała, a czuję się Twoją miłość już teraz. Na prawdę podziawiam Cię - ja stara baba :-). Dziękuj Bogu za tę cudowną babcię, a o dziecku myśl, ze ono jest TYLKO Twoje !!! Będziesz miała wielkie wsparcie i myślę, że na każde pytanie któraś z nas zawsze znajdzie radę. Ja na przykład mogłabym napisać poradni matczyno-lekarski więc gdyby co to wal do mnie jak w dym :-). I jeszcze jedno - jeśli możesz napisz skąd jesteś bo być może ktoś z nas jest blisko Ciebie i mógłby jakoś Cię wesprzeć :-) 1-2-3-KTOŚ - ja nawet nie leżałam obok ostrej kobiety. Jestem tchórz i na dodatek blondynka. Za to jaka kochana ....... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym kochana to 100 % racja trzymałam za Ciebie ,z doświadczenia wiem ,ze mało co się na 1 sprawie rozstrzyga ja mam dziś dość,cały dzień słuchałam ,ze jestem pasożyt i dziwka a na koniec podał mnie na policję o kradzież jego telefonu( tel mojego syna,który był na debila wzięty) byłam dziś u adwokata,oddał alimenty do egzekucji komorniczej idę się napić,ja piernicze co za dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, wiesz, ze ja chciała, mogłam i musiałam dziś być z Tobą, wiec nie ma za co........ :) jest mi przykro,że to się odwlekło:( No, ale przynajmniej wiesz w czym rzecz i z czym się to je:D No, to teraz czekamy do maja... !! Susie_13 dziewczyno ja tez jestem PEŁNA PODZIWU dla Ciebie....... od chwili, gdy przeczytałam Twoj wpis, cały czas myślę o Tobie. Jesteś nad wyraz dojrzałą 16-sto latką, Twoja córcia będzie miała CUDOWNĄ mamę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napiszę troszke o Twoich rodzicach, coś co mi przyszło na myśl... uważam, że skłaniali Cie do aborcji myśląc o Twojej przyszłości, gdyż sami nie mogą uporać sie z całą tą historią. Zapewne, uważają, że nie umieliby pokochać tego dzidzisia, pomimo, ze ono jest też Twoje. Całe szczęście, że masz taka babunię!!! A gdy urodzisz i rodzice zdobędą się na odwagę odwiedzenia Ciebie i maleństwa jeszcze w szpitalu, to wszystko może ułożyć się inaczej i po Twojej myśli, czego MOCNO Ci życzę. Momo tego,że już mam dorosłego syna, wszystko pamiętam z okresu ciąży, porodu i wychowywania malucha, także mogę się przydać z jakimiś radami,bo mój syn byl i nadal jest indywidualista i ksiązki jak i opowieści innych nie pomagały przy wychowaniu, sama musialam sobie radzić:D Alebazi, to od mojego imienia;) Ktosiu, sernik na jutro, wieczorkiem, a alkohol musi sie jeszcze schłodzic, tzn szampan:P Mślę, że wszystkim nam uda się jutro zasiaśc przed kompem????????????????? Annika, wybacz, ale mnie pachnie, to zdradą! To nie wiesz,że my kobiety dowiadujemy się o tym na koncu????????? No, ja odkryłam to wczesniej, bo jak jest smród (i nie tylko :) ) wokoł mnie, to wyczuję jak tresowany pies!!!!!!!!:D Zmykaj jak najszybciej do Eweline:D:D:D Lub w inne rownie bezpieczne miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNIKA - ja popieram zdanie ALEBAZI - mojego też nie podejrzewałam o kochankę, a tymczasem on przez 4 lata !!! prowadził podwójne życie ;-) MEE - pieprzyć gnoja i ten dzień. Jutro będzie lepiej !!!!!! Piękny serdeczny uśmiech proszę - taki specjalnie dla mnie :-). Idź sie napić -to jeszcze będziesz alkoholiczką, a to już Ci większej różnicy nie zrobi - i tak jesteś degeneratką :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mee - zabierz mnie ze sobą;) też by mi sie przydalo :( alebazi - przyslij trochę tego szampana pliiiisssss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia smile for YOU!! chodźcie napić się ze mną,jeśli tylko nie wstydzicie się towarzystwa dziw..,pasożyta,nieroba ,walniętej umysłowo itp itd Dudzia pieprzyć gnoja ,ale dzień to ja muszę drinkiem opić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINA Ty nie możesz boś matka karmiąca zapewne :-P. Zaczekaj do wakacji - odbijemy sobie w Wygwizdowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe jak to cudnie nawałaś rechot bo ja ryję,co on qrcze myślał ,że się poryczę jak w 2010?? 2012 mamy dzięki Bogu dobrze będzie,ja też Cię Dudzia kocham :-),zaraz po Karmelitce Bosej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety Wy Moje Forumowe. Czytam, ale z lekka padnięta po pracy jestem, wybaczcie więc wstrzemięźliwość słowną i nie tylko, ale Wy gadajcie i pijcie na zdrowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiłaś Ona kocha sandały ;-) a napisałam ,ze to Karmelitka Bosa bo Ona taka dobra jest ,czuwająca,uczuciowa ja to nawet w połowie taka cudna nie jestem a zaraz po Karmelku dobre serce ma Dudzina a my reszta się uczymy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, zobacz na jakich my piedestałach jesteśmy, normalnie puchnę z dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia Ty to czlowieka na ziemię potrafisz sprowadzić :)Przecież, że nie mogę :( Natomiast myślę, że w wakację już będę mogła;) Ale co tam odbiję sobie z nawiązką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, żeście wymyśliła - mało sobie jedna zębów nie wypiła, a teraz druga usiłuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMELINA i DUDZINA - taaaa, słuchajcie młodzieży i uczcie się. Albo lepiej nie bo takie dostają zawsze najbardziej po dupach :-( Nie wiem jak Wy, ale ja walę ajerkoniak, ten co mi ALEBAZI ofiarowała - tylko czemu taką małą flaszkę - 3 razy przysiadłam i się skończyła. Eh, dla mnie to od razu duży baniak potrzeba :-D. W końcu ja też jestem złodziejką i degeneratką. O, przepraszam - dziś się sąd dowiedział, że jeszcze kłamię. Za to mój mężulek błysnął taką wiarygodnością, że chyba się ludzie na korytarzu śmiali :-) Ja z tej dumy to nie tylko puchę, ale wręcz pęknę. A siedząc przed salą cały czas czytałam sobie cytat z maila KARMELKI - a było pół godziny opóźnienia więc trochę sobie poczytałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już się wstawiłam bo napisałam, ze MEE o mało sobie zębów nie wypiła, zamiast wybiła. Głodnemu to chleb na myśli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo widzisz EWELINA - u mnie co w sercu to na języku, co niestety mało komu się podoba :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się język rozwiązał - jak za dawnych dobrych czasów. Widac stres mnie opuścił :-D. Zaczynam znów być sobą. Tralalala - biedaki - jak Wy ten wieczór ze mną wytrzymacie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzinko - to zażyłaś w sądzie dawkę poezji.. pół godziny wierszem.. gratuluję i cieszę się, że się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety ale ja Wam zazdroszczę - wieczór w domu przy różnych dziwnych napojach alkoholowych... Niektórzy mają awarie i siedzą w pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×