Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Hahaha koszulkę zostaw - może sie przyda jeszcze :D A dziecko było chwilę na balkonie żeby zasnęlo, a potem na wycieczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... to trzeba było tak od razu mówić:D Bo ja już myślałam, że za karę:P hehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz dziękuję Ci bardzo - chociaż raz nie mam ochoty niczym w Ciebie rzucić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ja... Ale chyba nie wyglądam na taką co zamyka za karę dzieci na balkonie???:O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój syn kiedyś zamknął ojca na balkonie i poszedł do swojego pokoju ogladać TV:D całe szczęście że wtedy było ciepło.... tylko ze dzis już tak nie mysle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI - moja złociutka - Ty wcale nie jesteś złośliwa !!! :-D :-D :-D MATKA POLKA będzie z Ciebie dumna i ja też bo nasza nauka nie idzie w las - chłoniesz kochana jak gąbka :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać raczej: ile w tobie jaaaadu!;) Ale tak naprawdę to ty jesteś kochana i przeurocza kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika -że wyglądasz to wcale nie znaczy, że tak jest :DWiesz pozory czasem mylą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI ma złote serce i nie skrzywdzi nawet muchy :-) No i stało się nadszedł wieczór i dopadł mnie przeraźliwy głód. Jak ja bym zjadła ROSOŁKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale mam na to niezawodny sposób - idę spać ;-) Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×