Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Słoneczko świeci za oknem - aż chce się żyć!:) Pamiętam... kiedyś o tej porze roku już montowało się ekipę i robiło się wypady do lasu, ogniska w wąwozie, pikniki nad rzeką... Stare, dobre czasy:) Ehh... teraz nadeszły nieco inne - ekipa się porozjeżdżała i każdy działa indywidualnie. Ja tam miałam kiedyś do wyboru - albo wyjechać, albo zostać tutaj z moim B - i wybrałam tę drugą opcję... Ciekawe, jak to wszystko potoczyłoby się, gdybym jednak wyjechała? Oczywiście - nie żałuję! Bo dzięki temu mam teraz przy sobie swojego ukochanego syneczka:):):) Tylko tak jakoś wzięło mnie na wspomnienia... sentymentalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - ja tam nic nie wiem o żadnych przeciekach:D Tak po prostu pomyślałam, że może głodna jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji - wzięłam się za czytanie lektury: ZBRODNIA I KARA Dostojewskiego. W ogóle mi nie podchodzi:( A muszę przeczytać, bo inaczej polegnę na ustnej maturze... Niby to klasyka, ale ja tam jednak wolę opowieści Margit Sandemo albo kryminały Harlana Cobena, albo thrillery medyczne Robina Cooka... To jest mój świat!:) A nie takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i ostatnio do mojej kolekcji doszła jeszcze jedna fajna lektura - ta o Was:P hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna :-) ale trochę jednak musze popracować - chociaz akurat dziś mam względny luz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to ja pracuję w biurze firmy handlowej i zajmuję sie kompleksową obsługą handlowców z terenu całego kraju (ale tylko w sensi zawodowym :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja zamierzam skończyć szkołę, zdać maturę, małego dać do żłobka i pójść na staż do gazowni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... no tak - kompleksowa obsługa handlowców z całej Polski - to tylko w sensie zawodowym:D Nie śmiałabym pomyśleć inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika- dziękuję Ci, że pomysłałaś o mnir, ale nie musisz sie tak starać i tak Cię przygarnę :D A "Zbrodnia i kara" to bardzo fajna książka :) Trochę pokręcona, ale ja lubię wszystko takie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - człowiek pokręcony lubi pokręcone książki:D A ty bądź pokręcona, bo ja lubię pokręconych ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - A jakie gatunki książek preferujesz?:) Poczytaj sobie opowieści Margit Sandemo, zwłaszcza PEWNEJ DESZCZOWEJ NOCY i DZIEWICA Z LASU MGIEŁ albo WSTRZĄS Robina Cooka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wszystkie Kobiety się dzisiaj obijają w pracy :D ktoś tu mówił o pomidorowej..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne, ale bardzo lubię np. Iris Johansen i jej powieści - po prostu odlatuję przy nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu - ja mówiłam:) Nałożyć ci trochę?:P Wolisz z ryżem czy z makaronem?;) Eweline - nie czytałam Iris, ale może przeczytam... Skoro mówisz, że można przy niej odlecieć:D Dobra ludzie, pogoda ładna - idę z małym na spacer:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, wszystkie? Znaczy się ja bo reszty jakoś ni widu ni słychu, a te dwie co tu ze mną buszuja to chyba nie są w pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre mają przywilej być na urlopie macierzyńskim :D Annika - ja mówie powaznie -odlot totalny :D Polecam "Burzę","Niewolnicę" "Łabędzia" i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie zgromadzone osoby................ dzis moge sie juz usmiechnac....:) rozmawialam z mama............... wyjasnilysmy sobie wszystko przeprosila mnie i powiedziala dokladnie to co podejrzewala izabelka ze powie.....:) ze bala sie o moja przyszlosc.............. ale ze rozumie moja decyzje ze ja szanuje i ze jest ze mnie dumna............ tata tez......:) jednak postanowilam zostac u babci bo babcia potrzebuje pomocy w domu i u babci jest wiecej miejsca............... karmela tak masz racje ze nie cnota jest najwazniejsza tylko wartosci wewnetrzne czlowieka jednak ja chcialam przezyc swoj pierwszy raz z chlopakiem w ktorym bylabym zakochana a teraz jest to juz niestety niemozliwe........... ale to teraz nie jest wazne............. najwazniejsze jest to ze pogodzilam sie z rodzicami........:) a wiecie co sie okazalo? bo tego dnia co pierwszy raz napisalam na forum rozmawialam z babcia......... no i jej sie zrobilo przykro i postanowila wziac sprawy w swoje rece i skontaktowala sie z mama opowiedziala jej o moich rozterkach a mamie dalo to do myslenia................ dziekuje wam dziewczyny ze tak mnie wspieracie............. i tobie 123 ktos tez............... a co do ciebie annika to mysle ze moja babcia by cie przygarnela bo to bardzo dobra kobieta............. aniol wrecz.......:) tak jak wy wszystkie tutaj a zwlaszcza izabelka.......:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUSIE - BARDZO CIĘ CIESZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To cudowna wiadomość :-D Twoja babcia na prawdę jest aniołem i wróżką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Jestem chwilowo bez neta a dzis mam okazje napisac od przyjaciółki wiec wybaczcie nieobecnosc... Ostatnio mało czasu na cokolwiek i coraz wiecej kłopotów ktore chyba juz nigdy sie nie zkoncza.. :( Mówiac krótko... MAM DOŚĆ!!!!! Nie wiem kiedy sie znów odezwe... Pozdrawiam wszystkich...jak cos to pisac na gg bo chociaz to mam w telefonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Susie - to przepięknie, że między tobą a mamą się ułożyło:) Teraz już tylko spokojnie czekaj na rozwiązanie i niczym się nie przejmuj;) Reszta ułoży się z czasem:) Powolutku... Jesteśmy z tobą i baaardzo, baaardzo cieszymy się twoim szczęściem:) Alebazi pewnie też się ucieszy jak to przeczyta:) (bez urazy, że ośmielam się mówić za kogoś:P) Ewelaaaajna!:D jesteś tu? Czytam właśnie BURZĘ Iris Johansen, bo tak się właśnie składa, że moja mama miała to w swojej kolekcji;) ZBRODNIĘ I KARĘ odłożę na kwiecień:P A jutro... pierwszy dzień wiosny!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astronomiczna wiosna rozpoczęła się już dzisiaj o godzinie 6:14, czyli w momencie równonocy wiosennej, gdy Słońce przekroczyło punkt Barana na równiku niebieskim. Różnica między kalendarzowym a astronomicznym początkiem wiosny jest związana z ruchem Słońca. W 2012 roku astronomiczna wiosna przyszła dzień wcześniej niż wskazują kalendarze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×