Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Młodszy - bardziej podobny to mało powiedziane - skóra zdatra ze mnie :-) ANETA z Hanią - jeszcze Ty byś mi podesłala Waszą fotkę bo wiesz... ja się czuję troszkę jak Twoja opiekunka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurna, aleście się rozpisali i rozpasali w tym tworzeniu treści:D Zaczełam nadrabiać, ale zrezygnowałam bo chcę słowko do Susi:) Tak się cieszę, że ten problem masz już z głowy, naprawdę zrobiło mi śię o wiele lżej, bo bardzo martwiłam się o Ciebie Susie:) Tak dobrze jest mieć rodzinę w takich chwilach obok siebie... I Twoje nadzieje zostały spełnione. No, ale mam chyba nie zrezygnujesz z kontaktu w drugim obiegu???????? Cały czas czekam na Ciebie:D Wszystkiego dobrego życzę DZIELNA DZIEWCZYNO :) A teraz czas na lekturę, coś zerknelam ze propozycje ksiażek do czytania podajecie... ja chyba na to czasu mieć nie bedę dzisiaj miala hahaha Ale nie mialam kiedy zasiaść tu do Was, szkoda, a zarazem ciesze sie, bo nie mam już tak dużo przeciekajacych minut przez palce... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koziorożce w tym roku nie będą narzekać na brak pracy. Szczególnie pierwsza połowa roku zapowiada się pod tym względem świetnie. Mogą dostawać niezwykle atrakcyjne propozycje współpracy, nowe zlecenia, które na długo ustawią je w życiu zawodowym. Mogą mieć wrażenie, że otworzył się dla nich róg obfitości, z którego będą wysypywać się nowe możliwości. W drugiej połowie roku najlepszy czas będą miały w listopadzie i grudniu, kiedy praca będzie przychodziła im z łatwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Waga, trzecia dekada:D a co, jak wszyscy to wszyscy!! Ktosiu, bardzo Cie przepraszam, a radczej Dudzię, ale ja nie podawalam zadnego adresu!!!!!!!!! A nikt nie chce mojego syneczka zobaczyc buuuuuuuuuuuuu Ktosiu, ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O swoje zdrowie powinny zadbać przede wszystkim Koziorożce urodzone 13-22 stycznia. Saturn może sprowadzić na nie poważne dolegliwości, których nie wolno zaniedbać. Mogą narzekać na bóle zębów lub problemy z układem kostnym i wszelkie dolegliwości chroniczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi na pewno chętnie pochwali się swoim "małym" synkiem :D A przepraszam bardzo kto mi podawał namiary na zdjęcie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia dekada znaku to Waga z domieszką cech Bliźniąt. Wesoły wszędobylski intelektualista o szerokich horyzontach myślowych i wszechstronnych zainteresowaniach. Pacyfista, działa często jako rozjemca. W tym roku jeszcze trochę przygniecie Was wymagający Saturn, ale zarazem jest to okazja, żeby sobie wysoko postawić poprzeczkę i osiągnąć szczyty swoich możliwości, cokolwiek robicie. Zarówno Wy same jak i otoczenie będzie dla Was wymagające, ale dzięki temu odkryjecie w sobie takie cechy jak wytrwałość i solidność. Spóźnialskie i roztrzepane Wagi będą mogły popracować nad tą częścią swojej osobowości. Wasze wysiłki co prawda nie od razu przyniosą spodziewane efekty, co więcej nagroda za pracę może przyjść z opóźnieniem, ale za to przyniesie Wam mnóstwo satysfakcji i zadowolenia. Dlatego nie zrażajcie się trudnościami w waszej drodze, bo tylko wyrobią w Was siłę charakteru i zahartują Was na przyszłość. A budowla, jaką teraz wzniesiecie, będzie mieć solidne fundamenty, które przetrwają niejedną burzę, także w sensie metaforycznym. W drugiej połowie roku zdecydowanie wam się polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już widzialam te dzieciaczki, czyli zaleglosci nadrobilam, nie bylo tak zle z tym czasem:D Ale "bo wszystkie dzieci nasze są...." udzia, tu chyba ktos ma córeczki, to moze podziela sie z Toba nimi???? Kurcze, powinnam juz spac, bo znowu bede miala problem ze wstawaniem...:( Ale ale zapomnialam dodac jak sie ciesze bo: WIOSNA, ACH WIOSNA, WIOSNA , ACH TO TY :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koziorożcom uda się w tym roku wiele osiągnąć, choć mogą napotkać również na wiele przeszkód na swej drodze. Jowisz przebywający do połowy roku w znaku Byka będzie im sprzyjał, przynosił szczęście i otwierał przed nimi nowe możliwości. Mogą dostawać pomyślne wiadomości i propozycje dotyczące praktycznie każdej dziedziny życia. Wszelkie ich wysiłki w tym czasie dodatkowo będzie wspierał Mars w znaku Panny, dzięki któremu ich wrodzone zdolności do organizowania sobie i innym pracy, planowania i zdolność do podejmowania się ciężkiej pracy zyskają większy wymiar. Na trudności w podejmowanych działaniach mogą natknąć się w lecie, w okresie wakacji, kiedy Mars przejdzie do znaku Wagi. Mogą wtedy mieć problemy z porozumiewaniem się z ludźmi i ze współpracą. Koziorożce urodzone 13-22 stycznia do października mogą narzekać na ogólny zastój w życiu, mimo sprzyjających okoliczności. Powinny raczej nastawić się na uporządkowanie swojego życia, po to, żeby zrobić w nim miejsce na nowe. Na poważne trudności w życiu mogą trafić Koziorożce urodzone od 30 grudnia do 1 stycznia, kryzys może obejmować wiele dziedzin życia, a zachodzące zmiany mogą być wyjątkowo trudne do przyjęcia i zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×