Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ty, Dudzia - to jest myśl:D Załatwię sobie sztuczną szczękę i będę miała spokój do końca świata:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem o czym mówisz... Robiłam nocki na linii produkcyjnej, nie dość, że byłam wiecznie nie wyspana to jeszcze cała obolała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety :) Chyba czeka mnie dziś jeden z najgorszych dni.. Do 15 praca, od 16 do 19.30 zajęcia a potem.. właśnie co potem - jakby to określić, spotkanie z facetem który potrącił i jednocześnie zabił moją żonę.. Nie mam zielonego pojęcia co on jeszcze ode mnie chce ale cholernie się przed tym denerwuje.. Serce mi bije jakbym zaraz miał dostać zawału a jw dodatku młody nie dał mi możliwości przespania nocy... Niech ten dzień już się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, to tylko ustalamy dokładny termin i Twoje dziecie wpada w moje ręce:D Rowerek, zabawki do piaskownicy,jakieś książeczki do poczytania i ędzie super imprezka dla mnie;) Ty odpoczniesz a ja bedę miała niezłą frajdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOSIU - dasz radę - jeszcze tylko 12 godzin i bedzie po wszystkim. Pamiętasz cytat " czemu ty się zała godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś, a więc musisz minąć, miniesz, a więc to jest piękne" I tego się dziś trzymaj - mnie pomogło !!!!! Wieczorem będę myślami z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mariusz - trzymaj się, będzie dobrze:) Ja też mam dzisiaj zajęcia - do 21... A później czeka mnie jeszcze wojna prewencyjna hehe:P Miłego dnia słodziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie i weekendowo. Widzę, że cytat niejednego może wspomóc, fajnie, bo bardzo mądry i wielce pokrzepiający. Mariusz, jak będziesz w ogóle w humorze, to napisz jak przetrwałeś ten trudny dzień. Idę zaraz do mee, pijemy wieczorną herbatę. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale dobita maksymalnie. Dotarły do mnie takie wiadomości, że obudziła się we mnie wielka nienawiść i agresja !!! Nawet mi się nie chce gadać ani pisać. Sorki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również teoretycznie jestem.. Karmel.a - chyba na chwile obecną jestem pozbawiony wszystkich uczuć.. Cieszę się że ten dzień już się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINA dziękuję, ale zdaje się, ze tu dziś jest dużo więcej biedaków do przytulania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy w grupie razniej :)Przytulimy się wszyscy i będzie oki. :) Zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety i ja muszę się przyłączyć do tego grona ............................... tak mnie wzięło, że ryczałam:( Potrzebny rozweselacz, tylko kto potrafi dziś coś takiego.......???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, gdyby był MAXX pewnie wrzuciłby jakas muzyczkę, a tak, to wypial sie na nas, nic nie zagada,nie napisze słowka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka, która słabo zna się na komórkach dzwoni do znajomego: - Cześć Kasia - odbiera znajomy. - A skąd wiesz że to ja? - No przecież widzę. - O Jezu, a ja nie ubrana jestem! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na widok mężczyzny: - Maryla! Zobacz jakie ciacho! - Daj spokój, ma simlocka na palcu. - Eee tam. Simlocka da się ściągnąć... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa weteranów sieci: - Jak leci? - Super, tylko palce mnie strasznie bolą. - A, co się stało? - Wczoraj na czacie mieliśmy imprezę i całą noc śpiewaliśmy. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi dwóch facetów obok Sejmu i słyszą jak krzyczą wszyscy: Sto Lat! Sto lat! Jeden do drugiego: - Ktoś tam ma chyba urodziny. - Nie. Wiek emerytalny ustalają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi - zapraszam do sporego już grona przytulających się :) Przyjmuję wszystkich z dzisiejszym "gorszym dniem", a jak bedzie trzeba to rozszerzę działalnośc na kolejne takie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×