Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Annika Mo dlaczego ??? brak kasy to wymówka . problem mógł by być tylko jak brak kasy na podróż ale też idzie coś zaradzić temu . tak wiec wymyslajcie naprawde dobre wymówki no chyba że mnie chcecie wnerwić a to nie tak łatwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż z drugiej strony Ktosiu powiedział, że przyjedzie po mnie osobiście i zawiezie gdzie tam chcecie:P Haha!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waleczny Maxxi - podobasz mi się w tym wydaniu. U młodszej części forumowiczów może bardziej chodzić o małe dzieci (Ewelina, Annika, Ktoś), ale od czego jest rodzina (jak jest chętna)? - a w przypadku maluszka Eweliny, gdy będziemy blisko Niej, to nawet okrojony przyjazd na 1 dzień lub część dnia - może w takim osobliwym przypadku wchodzić w grę. Wszystko do ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do dyskusjizjazdowej. W tym czasie pracuje, w oswiacie inaczej, tzn administracja musi normalnie przyjsc,nie ma odrabiania jak kiedyś, cos sie pozmieniało w przepisach.Niby urlop mogę wziąć,ale nie wiem,czy to bedzie możliwe, gdyż wszystkie pracujące zapewne też poszłyby w moje ślady, a tak nie może być:( Więc ja do braku kasy muszę dołączyć i ten przykry dowód mojej niemocy😭 ale pewności 100% jeszcze nie mam. Wobec tego ja tylko na listę rezerwową się wpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego nawet majowy weekend mam pracujący, dlaczego??? bo mamy MATURY i ktos madry wymyślił, że jednak rozpoczną sie już 04.05:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxxi - ograniczasz moją swobodę taneczną??, bo ja się nie sprzeciwiam wyjazdowi.. i co?? mnie już nosi przy tych taktach.., pytanie ogólne zasadnicze?? przy jakiej muzyce mnie nie nosi?? no i do pary tanecznej mam drugą taneczną - Dudzinę, jak jeszcze będzie Mee to już się trio uformuje, a Ty przecież też śmigasz z przytupem :) Dobrze będzie! ale namawiaj niezdecydowanych dalej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorowa porą:) Karmelka- właśnie u mnie największy problem to maluszek, ale dokładnie tak jak napisałaś, gdyby to nie było daleko to myślę, że udałoby mi się wyskoczyć chociaż na chwilkę :)Przynajmniej mam taka nadzieję :) Annika - dzięki, ze myślisz o mnie, ale nie wyobrażam sobie, ze mogłoby Cię nie być. Zlot bez taaakiej Czarownicy-nie ma szans;)Podobnie jak bez Czarownicy Alebazi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxxi - mamy tańczyć lambadę!!, ale nam poprzeczkę ustawiłeś!, ale co tam, damy radę, w razie czego bedziemy improwizować :) Alebazi - ja Ciebie proszę, wypisz sobie już dziaj urlop. Kto pierwszy ten lepszy. Wiesz jak rzadko się spotykamy. Wypisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze poprawic kondycje by plamy nie dać i zawału nie dostać ;) dam ci fory 5min alebazi1 :D w tancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oki, już od jutra zacznę o tym trąbić, masz rację Karmel.ka kto pierwszy ... Bo bo później Wszystkie będą chciały, a tak powiem, że mam wyjazd i z głowy problem. Tylko ta druga sfera mnie jeszcze przytłacza, ale jak to było w jednym filmie "kasę zawsze da się jakoś skombinować" Czyli Piotrków Trybunalski?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyy ja o kurcze wole się bawić :D myślę że każdy coś bedzie miał i bedzie impreza o ile pamietam ty zawsze masz coś dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być Piotrków Tryb.jesli chodzi o mnie,ale co reszta na to? A co do glosowania to tez jestem za odpowiedzią B;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxxi - dostarczenie płyt nie wyklucza tańca. Nie wyobrażam sobie byś nie tańczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu nie mów hop jeszcze nie wiadomo bo to cały wikend musicie się dogadac czy z pociechami :D wteczas trzeba cos wiekszego znalesc pare domków kempingowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze padne jak kawka zawał pewny no chyba ze ktosiu pojedzie ale co się nie robi dla tak pieknych dziewuszek od jutra zaczynam ostro trenować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - nie pękaj - chyba nie tylko Ty nie masz z kim zostawić małej. W końcu my jak rodzina więc dzieci to u nas normalne zjawisko :-) ANNIKA - już ma transport - super. Jaki ten KTOSIU porządny i uczynny gościu :-) Ja dopisuję się tylko na listę rezerwowych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię "nie" - na razie nie mam perspektyw, ale może to się zmienić po 14 maja - kolejna rozprawa - mam nadzieję, że na tym się zakończy i to z pozytywnym dla nas efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - Dobranoc:) Dudziaaaa:D - Ktosiu przecież tylko żartował z tym transportem:P Ale przypomnijcie mi: kiedy ten zlot ma być dokładnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×