Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Dudzinek, przypomnisz jutro, że nadchodzi weekend? Byłam dzisiaj na uroczym spacerze. Zieleń w lesie była taka mglistomiętowa, chyba od włochatych pęków listowia.., a wtej mięcie świergot ptasi, przyjemny, radosny. Trel dający wrażenie spokoju i ciszy. Drzewo bez kory, puste jak sucharek i szelest w trawie, powodujący zwrot głowy, choć niewprawne oczy nie wiedzą gdzie w trawie żyjątka- spacerowicza szukać. I dwie kaczki, które leciały machając tak pospiesznie skrzydami jakby im powietrza brakowało pod lotkami (bo kaczki tak śmiesznie latają). I na koniec przy schodach chłopiec z matką - mistrz świata w zjadaniu gofrów, oni też tam byli ze mną. A woda taflą nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMEL.A - specjalnie dla Ciebie - PIĄTECZEK :-) Smutno mi, zę Ci smutno :-(. Ja też mam ostatnio dziwną fazę - niby nic złego (nowego) się nie dzieje, a mam poczucie jakiejś beznadziei :-(. Jest mi źle, cały świat przeciwko mnie (oprócz Was), poczucie niemocy - mam związane ręce - nic nie mogę zrobić. Nawet żyć nie mam jak. Nie wiem CHRUPECZKA czy Cię to pocieszy, ale mój nie daje mi ani grosza, moje rachunki tez leżą (za sam gaz ok. 3 tyś). Tak bardzo chciałabym uciec gdzieś chociaż na tydzień majowy, że aż mnie w środku boli :-( Znów zamknęlam się w swojej skorupie - i tak jest mi najlepiej. Ale mimo tego, że łzy same ze mnie płyną, to przesyłam Wam mój najpiękniejszy uśmiech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge wejsc na drugi obieg, bo zjada mi mase czasu, a ja go dzis zbyt wiele nie mam. Ale snila mi sie dzis Dudzia, ze plakala,ze jej obiecalam... Kochana, ja juz wczoraj Alebazi napisalam,ze pamietam i dotrzymam slowa, jestem w trakcie pisania! Wybacz, ja tak mam,ze jak cos przerwe, trudno mi wrocic, ale ciagle mysle i w koncu zrobie. Snil mi sie tez Twoj ex, ze do niego pojechalam i mu nagadalam. Chrupeczka-cos mi sie wydaje,ze jeszcze nie raz poczekasz na pieniadze, niestety. Karmela-poetko, dzis Ci smutno,a pomysl-jutro znow zaswieci slonce! Pisz w mailu,co jest, moze znajdzie sie rada jakas! Alebazi-i był wczoraj jakis odzew? Ja jak wroce sensownie do domu, bo teraz tak w biegu-weszlam i juz wychodze, odezwe sie do Ciebie. Cała Reszta-jutro weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja tez przylączam się do wszystkich,ktorzy mają dośc. Ja nawet na spacerze z małym płaczę... Kijowe to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) W końcu się coś ruszyło na forum:P Karmelka - Tak pięknie opisujesz te wszystkie swoje przeżycia, że czyta się ciebie z ogromnym zainteresowaniem:) Naprawdę chciałabym być choć w połowie tak dobra jak ty:):):) A smutek wkrótce minie, zobaczysz... Gdybym ja miała taką wyobraźnię, chyba nigdy nie chodziłabym smutna🌻 Proszę o więcej twoich postów, bo mnie inspirują👄 A powiedz mi jeszcze - czy ty jesteś pisarką?;) Poważnie pytam. Dudzinko - Dziękuję ci bardzo, kochanie, za maila:) Ale jak ja to wszystko przeczytałam, to stwierdziłam, że jest to dla mnie czarna magia:D Aczkolwiek na pewno mnie się to przyda;) Kiedyś... A ty się głuptasku nie smutaj, tylko wpadnij na ten majowy tydzień do mnie:D:D:D U nas jest wiele pięknych miejsc... Będziemy robić ogniska, pikniki, pojeździmy na rowerach, pójdziemy na spacer do lasu, itp;) Od razu humor ci się poprawi:) Zapraszam! Eweline - Pamiętaj, że zawsze możesz do mnie zadzwonić... Pogadamy o... chociażby o głupotach:P A jak wrócisz do Będzina to przyjadę do ciebie i pokażę ci gdzie jest to Piekło i Niebo:D Zabierzemy młodych i zrobimy sobie tam piknik na trawie:D:D:D Chyba, że preferujesz Pizzę Hut w M1:P Chrupeczka - Ja też mam dość:( Ale trzeba się trzymać, jakoś żyć... Wiadomo, los nie zawsze jest dla nas łaskawy:O No i nie zapominaj, że masz nas:):):) Gdybyś mogła się wyrwać niebawem na krótkie wakacje, to i ciebie zapraszam do mnie:D:D:D Razem raźniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzinko, chyba ta beznadzieja rykoszetem bije.. bo to chyba to. MPE - ja z tych eksponatów co bardziej w sobie przerabiają. Zresztą ja nie lubię w biegu, przelocie, rozwijam się powoli jak nuty zapachowe - z czasem wyłuskuję z duszy co nie od razu widziane.Na to wszystko co złożone w nucie bazowej, potem serca i głowy mam obok Mee - Ona mnie dobrze zna, w tym rozpoznaniu co, gdzie, kiedy. Dajemy radę lokalnie, co ja tam wiecej osób będę angażować w jakieś nieszczęsne fanaberie rozgrywek emocjonalnych.. (jeszcze na skalę międzynarodową), ja skromną osobą jestem :), ale dziękuję Ci bardzo za chęć, kto wie jak na inny czas będzie. Annika - lubię słowo, ale pisarką nie jestem, nie raz tylko coś się skleci lub uformuje zgrabnie i tyle. Ale dziękuję, przyjemnie mi jest jak komuś się ten czy inny zlepek słów spodoba. A bez tej wyobraźni (może dokładniej wrażliwości) faktycznie gorzej by mi było, też ją lubię. Nie wiem czy będę w stanie Cię nadal inspirować, ale miło przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Karmelko - Chciałam cię jeszcze zapytać czy w realu też rozmawiasz w taki sposób?:) Bo to jest dla mnie coś nowego, rzadko spotykane:) Coś tak pięknie złożonego to widuję tylko w książkach Margit Sandemo... Szczerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika - Schlebiasz mi, dziękuję za ten zachwyt. Najlepiej jak odpowiedzą na to pytanie Ci, którzy mnie znają osobiście - Mee, Dudzia, Alebazi, Maxx, ja nie mam pojęcia.. sama się nie postrzegam jakoś szczególnie, a słownictwa z książek przywołanej przez Ciebie autorki nie znam.., (a może warto mi się nią zainteresować :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika-ja Karmelki nie poznalam osobiscie, z własnej w sumie winy, ale powiem Ci-kiedy udzielala mi rad, była dla mnie wsparciem, w mailach nie brzmiala jak poeta, a dobry duszek skoligacony z posiadającym bacik psycholoegiem. Pieke rogaliki drozdzowe-z nutella i marmolada, zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNIKA - a gdziesz ja do Ciebie pojadę - do teściowej i jej synka oszołoma? i na dodatek - za co? Wczytasz się w mojego maila 20 razy to zakapujesz - Ty bystra dziewczyna jesteś, a tam nie ma skomplikowanych rzeczy - jest tego po prostu dużo, ale to dlatego, że staralam się maksymalnie przekazać jak najwięcej wiedzy w temacie. Nie odkładaj tego zbyt długo - nie masz już na co czekać - trzeba dzialać i to sprawnie. Matura i ... DO ROBOTY !!!! KARMEL.A - ja już kiedyś pisałam, że Twoje opisy mnie zniewalają - czytam je po kilka razy i zawsze się nimi zachłystuję. Nie wiem skąd Ty bierzesz te określenia i porównania - ale powiem jedno - czytając potem swoje słowa czuję się kompletną prostaczką ;-) Acha i jeszcze coś dla pytających - może nasza Karmelicka Poetka nie gada tak na codzień (przynajmniej nie przy piwie), ale za to ma ruchy baletnicy - nawet gdy udaje bociana albo jaskółkę :-D :-D. W niej jest po prostu poezja, która uwalnia się na różne sposoby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram z głodu, a to babsko MPE wypisuje mi tu o jakichś wstrętnych rogalikach. Bleeeeee, jak ja nie cierpię słodyczy !!!!! :-P SM - śmiało. W kupie raźniej nawet się smutać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasy - to chodźmy na piwo wszystkie razem ;) I niech już stracę-ja stawiam ;) Annika-tak, tak, tak -Pizza Hut w M1 to jest to, a do tego piiiiwo:P Hmm...mój ulubiony zestaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - No to dziś wieczór jemy rogaliki z nutellą:D Mniam:P Tylko jak się ochleję wina to coś mi się zdaje, że później niechcący mogę je zwrócić:O:D:D:D SM - Dawaj śmiało do nas;) Ostatnio każdy smutny, więc wiesz:P Będziemy się teraz w kupie pocieszać:D Ale musisz mieć z sobą piwko, winko lub szampanka:P hehe... Dudzia - Chodziło mi bardziej o podliczenie tego budżetu miesięcznego, bo nigdy nie zbieram rachunków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - No to najpierw pizza i piwo w M1, a później pikniczek nad wodą z dzieciaczkami, co ty na to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie :D wieczorową porą z ciepłym napojem alkoholowym + soczek:P Mnie może nie jest aż tak smutno, ale i powodów do uciechy to zbyt wielu nie mam. Samodzielna,może nie musisz mieć żadnego trunku, ale KONIECZNIE MUSISZ tu wreszcie BYĆ!!!!!!!!!!!! Jak to tak można, aby matka opuszczała na tak długo swe pisklęta, no jak?????? Dołączam do tego naszego zestawu menu pieczarki w sosie własnym:) Karmelk.a niestety i ja podzielam zdanie Dudzi, gdyż najbardziej utrwaliły mi się wasze balety na nieco sfatygowanym obiektywie mego telefonu. A wszystko przez ten wasz ruch, tak tańcowałyście, ze trudno bylo mi to uchwycic hihi No to przywołuję resztę nieobecnych forumowiczów!!!!! WSZYSTKICH BEZ WYJATKU :D Drugi obieg również otwary... No to zaczynamy imprezowanie, czyli wieczorek przy.... każdy może dopowiedzieć co zechce..... U mnie w tel Shrek :D tory to juz raz???? czy ktos to liczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogaliki juz sa, teraz robie rolady na jutro i chyba zrobie tez ciasto na pizze, zebym jutro nie musiala. czeka mnie dosc zabiegany dzien. Czy ja dobrze przeczytalam, ktos pisal wczesniej,ze dzis czwartek? ha ha Na drugi obieg nie wchodze, co chwila nie mam netu, nawet z Alebazi porzadnie na gg nie moge pogadac, nie tylko dlatego,ze ciagle w kuchni siedze, ale i przez te zaniki sieci. Skype nawet nie wlaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ciotka ALEBAZI - gdybys z nami fikała to byś nie zmarzła :-P ANNIKA - to zacznij zbierać - ja mam każdy - nawet jeśli kupuję chleb za 3 zł to też paragon idzie do kolekcji. Poświęć jakiś dzień na wyprawę do sklepu z listą używanych dla dziecka rzeczy i pospisuj ceny. Potem na spokojnie policz ile danego towaru zużywasz przez miesiąc i masz gotowe wydatki. Dasz radę to wyliczyć. A pozostałe kwoty to już Ci w zasadzie podałam - one muszą być realne i bez przeginania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - słuszna uwaga - znów ta gapa nie czytała ze zrozumieniem - a przecież pisałam z samego rana, że mamy początek weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×